Προς το περιεχόμενο

Dark Souls III [Xbox One][PS4]


stavros88

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δεν περνάνε οι μέρες!!!!!!!!!!!!

Ρε πραγματικα δεν παλευεται αλλο η αναμονη ,επιτηδες δεν μπαινω στην διαδικασια να παρακολουθω τα videakia ,θελω να την ζησω την εμπειρια  σαν να ειναι πρωτη φορα .

Για μενα ειναι  μεσα στο τοπ 5 των καλυτερων  games ολων των εποχων .

Επεξ/σία από Fotis13
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαλια μαυρα το perfomance μην νομιζεται οτι κ στο ps4 θα εχει διαφορα οποιος εχει παιξει bloodborn ξερει..τωρα γιατι απο τα 60 fps του dark souls 2 να αλλαξουν την phyre engine μονο η FROM software ξερει??????!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον στο Ds3 υπαρχει respec item για reallocate stats 5 φορες για καθε NG (ή σε καθε χαρακτηρα)


αλλα ειναι σε pvp covenant κατι που με χαροποιησε ιδιαιτερα μπορω να πω , γιατι δεν θα ειναι τοσο γελιο να κανει respec οποτε θελει και η κουτση μαρια.


ευτυχως δηλαδη αλλιως ετρωγε ακυρο για μενα το Ds3! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ θα περιμένω το Dark Souls III.V πάντως...

 

ε?γιατι?

Λοιπον στο Ds3 υπαρχει respec item για reallocate stats 5 φορες για καθε NG (ή σε καθε χαρακτηρα)

 

 

αλλα ειναι σε pvp covenant κατι που με χαροποιησε ιδιαιτερα μπορω να πω , γιατι δεν θα ειναι τοσο γελιο να κανει respec οποτε θελει και η κουτση μαρια.

 

 

ευτυχως δηλαδη αλλιως ετρωγε ακυρο για μενα το Ds3! :P

Το εξηγεις πιο αναλυτικα αυτο γιατι δεν καταλαβα τιποτα ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ε?γιατι?

[...]

 

Γιατί βλέπω είναι της μόδας το .5 πλέον... PS4.5 , X1.5 και πάει λέγοντας... οπότε θα περιμένω το Dark Souls 3.5 με περισσότερο praising the sun από την απλή 3.0 έκδοση, η διαφορά θα είναι αισθητή , πίστεψέ με!

 

:lol:  :P   :lol:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εξηγεις πιο αναλυτικα αυτο γιατι δεν καταλαβα τιποτα ...

Reallocation stat points μπορεις να κανεις μονο σε ενα συγκεκριμενο PvP covenant και ειναι 5 φορες limited σε καθε χαρακτηρα απ'οτι εχω διαβασει. Επισης ισως να θελει και rank up για να γινει αυτο..... :devil:

 

Ετσι οπως το εκαναν εχει νοημα το reroll char και builds απο το μηδεν, παρα να ηταν respec συνεχεια οσες φορες θες.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα αναμενόμενα για το framerate λοιπόν...

Το pacing στο ΒΒ δεν το φτιάξανε τελικά (ή τουλάχιστον περιορίστηκε κατά πολύ) ; Θα ορικιζόμουν ότι σε κάποιο από τα τελευταία patch το φτιάξανε αυτό, ισχύει ή απλά μου φάνηκε εμένα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...