Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια μπορει καποιος παρακαλω πολυ να μου εξηγησει πως ακριβως δουλευει το online κομματι του dark souls 3, ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμε με τη σειρα αυτη και θα ηθελα να μαθω, μπορεις απλα να βρισκεις καθως προχωρας δεξια και αριστερα διαφορους παικτες που μπορεις να  συνεργαστεις μαζι τους? ή αν οχι τι ακριβως πρεπει να κανεις για να βρεις αλλους παικτες? δεν εχω ιδεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που έλεγαν οτι ειναι το χειρότερο στο scholar έκαψα τις περισσότερες ώρες απο ολα τα ds.Ειναι καλο το παιχνίδι αλλα η απόφαση ειναι δικιά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρόλο που έλεγαν οτι ειναι το χειρότερο στο scholar έκαψα τις περισσότερες ώρες απο ολα τα ds.Ειναι καλο το παιχνίδι αλλα η απόφαση ειναι δικιά σου.

Αυτη ειναι και η γενικη αισθηση που παιρνω απο το community, το χειροτερο ναι αλλα ολοι εκει εχουν τις περισσοτερες ωρες τελικα. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω διαβάσει τα καλύτερα αφενός, αφετέρου το μόνο μου παράπονο από το DS1 ήταν ότι δεν είχε κόσμο και αναγκάστηκα να βγάλω solo όλα τα boss. Αν πάω στο 2, μέχρι να φτάσω στο 3 θα έχει λιγοστέψει και εκεί ο κόσμος.

 

Ο τύπος που το δίνει 55 το πουλάει μέσω Kinguin, αλλά δεν είναι η ίδια η Kinguin. Είναι αξιόπιστο αυτό ή θα τραβάμε τα μαλλιά μας?

 

 

Βασικα η φαση με DS1 και DS2 ειναι σαν το Ocarina of Time και το Majora's Mask παλιοτερα στο N64. Και τα 2 ηταν φοβερα,αλλα σαν το Ocarina/DS1 δυσκολα ξαναβγαινει.Δεν τιθεται θεμα κακου παιχνιδιου στο 2,παιχνιδαρα με τα ολα του ειναι.

 

Επισης δεν νομιζω οτι αν αργησεις να παρεις ενα-δυο μηνες το DS3 να πεσει αισθητα ο κοσμος που παιζει το game.Ασε που μπορει να μπουν και κανα 2 patches για balance σκοπους,διοτι ειχε θεματακια με το balance οταν το τερματισα.Συν του οτι το DS3 εχει "current gen" graphics οποτε μπορει να σου κακοφανει η διαφορα οπτικα οταν πας πισω στο 2.

 

Προσωπικα αν δεν ειχα ξαναπαιξει Dark Souls,θα τα παιζα με την σειρα που βγηκαν,απο κει και περα αν νιωθεις οτι δεν μπορεις να συγκρατησεις το hype σου για DS3 τσιμπα το ελευθερα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγόρασα, κατέβηκε και ορμάω.

 

Το θέμα είναι ότι εγώ δεν θα ασχολούμουν με τα DS αν δεν έβλεπα το 3. Συνεπώς θα αποτίσω φόρο τιμής εκεί που πρέπει και κατόπιν πάμε και στο 2.

 

Δεν τίθεται θέμα γραφικών πάντως, και το DS1 με κανά δυο mods, κουκλί έγινε!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ψηνομαι και εγω να το τσιμπησω σημερα αυριο το παιχνιδι απλα επειδη δεν ημουν ενεργος καποιους μηνες δεν ξερω τι παιζει με τις paysafe αυτη τη στιγμη για αγορα απο site οπως g2a,instant gaming κτλπ. Πουλανε κανονικα paysafe Ελλαδα αυτη τη στιγμη και αγοραζεις χωρις καποιο προβλημα; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώω κρασαρίσματα. Όχι συνέχεια, αλλά σε τρεις ώρες παιχνιδιού, έχω φάει 5, τα οποία είναι πολλά! Θέμα drivers ή το τελευταίο patch που αναφέρθηκε στις προηγούμενες σελίδες τα έκανε σαλάτα?

 

Επιπλέον για να κάνω lvl up πρέπει συνεχώς να πηγαίνω στο firelink? Τέρμα το lvl up στις bonfire?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια, ψηνομαι και εγω να το τσιμπησω σημερα αυριο το παιχνιδι απλα επειδη δεν ημουν ενεργος καποιους μηνες δεν ξερω τι παιζει με τις paysafe αυτη τη στιγμη για αγορα απο site οπως g2a,instant gaming κτλπ. Πουλανε κανονικα paysafe Ελλαδα αυτη τη στιγμη και αγοραζεις χωρις καποιο προβλημα; 

Οι paysafe στην Ελλάδα δεν περνάνε στα site του εξωτερικου αμα ψάξεις στο site της θα δεις ποια site δέχονται paysafe από ελλαδα (κυρίως στοιχηματικα site )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρώω κρασαρίσματα. Όχι συνέχεια, αλλά σε τρεις ώρες παιχνιδιού, έχω φάει 5, τα οποία είναι πολλά! Θέμα drivers ή το τελευταίο patch που αναφέρθηκε στις προηγούμενες σελίδες τα έκανε σαλάτα?

 

Επιπλέον για να κάνω lvl up πρέπει συνεχώς να πηγαίνω στο firelink? Τέρμα το lvl up στις bonfire?

Ειδες γιατι σου λεγαμε να παιξεις πρωτα το 2? Δεν θα εκανες την παραπανω ερωτηση τωρα?:P

Ναι lvl up και upgrades στην αρχη.

 

οσο για τα κρασαρισματα και εγω που μπηκα λιγο anor londo για να δοκιμασω να φαρμαρω τους ιπποτες παρατηρησα lag spikes.

(εννοειται οτι δεν επεσε ουτε ενα covenant item απο αυτους και το βγαλα)

Παιδια, ψηνομαι και εγω να το τσιμπησω σημερα αυριο το παιχνιδι απλα επειδη δεν ημουν ενεργος καποιους μηνες δεν ξερω τι παιζει με τις paysafe αυτη τη στιγμη για αγορα απο site οπως g2a,instant gaming κτλπ. Πουλανε κανονικα paysafe Ελλαδα αυτη τη στιγμη και αγοραζεις χωρις καποιο προβλημα; 

Καλυτερα με χρεωστικη καρτα θα σου ελεγα. Απο Instant gaming απο περυσι το Σεπτεμβριο εχω αγορασει με χρεωστικη Εθνικης(και το dark souls 3)χωρις κανενα προβλημα.

Παιδια μπορει καποιος παρακαλω πολυ να μου εξηγησει πως ακριβως δουλευει το online κομματι του dark souls 3, ειναι η πρωτη φορα που ασχολουμε με τη σειρα αυτη και θα ηθελα να μαθω, μπορεις απλα να βρισκεις καθως προχωρας δεξια και αριστερα διαφορους παικτες που μπορεις να  συνεργαστεις μαζι τους? ή αν οχι τι ακριβως πρεπει να κανεις για να βρεις αλλους παικτες? δεν εχω ιδεα

Για να κανεις summon αλλους παικτες να ερθουν να σε βοηθησουν πρεπει να εισαι σε ember form(αυτο που εισαι στις φλογες)και πατας στις επιγραφες που βρισκεις κατω(πριν απο καποιο boss fight περισσοτερο).Προσοχη στις κοκκινες και ροζε επιγραφες που εκει ο αλλος θα ερχει για να σε φαει και οχι να σε βοηθησει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το update 1.03.1 & 1.0.5 αλλα την ωρα που παει να συνδεθει σε server μου λεει πως υπαρχει καποια καινιουρια εκδοση που πρεπει να κατεβασω για να συνδεθω online, δε καταλαβαινω τι γινετε η εκδοση μου ειναι app ver:1.03 και reg. ver: 1.05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω το update 1.03.1 & 1.0.5 αλλα την ωρα που παει να συνδεθει σε server μου λεει πως υπαρχει καποια καινιουρια εκδοση που πρεπει να κατεβασω για να συνδεθω online, δε καταλαβαινω τι γινετε η εκδοση μου ειναι app ver:1.03 και reg. ver: 1.05

 

Όντως υπάρχει νέα έκδοση. 1.04 & 1.06 έχω εγώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...