Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τα παραπανω rings ειναι μουφες(εκτως του wolf ring αλλα το poise στο DS3 ειναι....)καθως αν τιγκαρεις σε Vigor(40-50)και πεταξεις και το απο κατω ring ε δεν χρειαζεσαι αλλη ζωη...

 

Το καλυτερο ring ειναι το http://darksouls3.wiki.fextralife.com/Ring+of+Favor ουτως ή αλλως .

 

Επισης το παραπανω build ουτε αυτο αξιζει αφου αν ειναι καποιος να μπει στην διαδικασια να το ψαξει τοσο μπορει να φτιαξει απειρα ευκολοτερα build,ειδικα σαν melee ειτε με dexterity ειτε με strength

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το Ring of favor είναι το ίδιο που έπεφτε όταν σκότωνες τον Lautrec στο DS1, σωστά; Εκείνο αν θυμάμαι καλά έδινε 20% στο equip burden και αν το έβγαζες, το έχανες. Ισχύει και στο 3 το ίδιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://darksouls.wiki.fextralife.com/Ring+of+Favor+and+Protection  ναι καλα θυμασαι και οχι δεν ισχυει στο DS3 γιαυτο και ειναι πιο αδυναμο και πρεπει να παιξεις και new game plus για τις καλυτερες εκδοσεις τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το εκανα 100% τελικα, ειπα κριμα τοσα playthrough και να μην το κανω, μουφες τα achievements ομως στο bb τουλαχιστον ειχαν μια δυσκολια εδω ηταν grinding και ευκολα missables..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μπορει να με βοηθησει καποιος να βγαλω τον Dragonslayer Armor ? ουτε την μισή ενεργεία δεν του κόβω

Κανε summon τον Eygon και κανα sunbro εκει και θα τον βγαλετε ez, απλα βαλε μια lighting resist shield και ασε τους να κανουν δουλεια.. :P Αν δεν βρεις μεχρι το απογευμα μπορω να σε βοηθησω οταν γυρισω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω χαλασει και καμια 15αρια ember, Υπάρχουν παρα πολλοι απεξω που κανω summon, αλλα μπαίνω μεσα , και αυτοι μένουν απεξω με αποτέλεσμα καθε φορά να ειμαι μονος και να χανω.... Τι διαοολο συνενωημενοι   ειναι ολοι?

 

Ευχαριστω πολυ ADHD , επειδη δεν βλεπω φως, αν δεν βρω θα σου στειλω το απόγευμα να με βοηθησεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω χαλασει και καμια 15αρια ember, Υπάρχουν παρα πολλοι απεξω που κανω summon, αλλα μπαίνω μεσα , και αυτοι μένουν απεξω με αποτέλεσμα καθε φορά να ειμαι μονος και να χανω.... Τι διαοολο συνενωημενοι   ειναι ολοι?

 

Ευχαριστω πολυ ADHD , επειδη δεν βλεπω φως, αν δεν βρω θα σου στειλω το απόγευμα να με βοηθησεις!

Το ειχα παθει και εγω αυτο που λες 

και αν το ψαξεις ειναι γνωστο προβλημα και μαλιστα και για συγκεκριμενα boss απο οτι βλεπω 

https://www.reddit.com/r/darksouls3/comments/4em2ms/pc_summoned_phantoms_cant_enter_boss_arena/

Στα επομενα playthrough που εκανα οντως σε Dancer και Dragonslayer armor τα summons δεν περναγαν. Μονο τα Npc Summons του παιχνιδιου πρεπει να περνανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια,εχω ενα controller,Eνα nyko ειναι,σε ολα τα games δουλευει μια χαρα αλλα στο Dark souls 3 δεν δουλευει,ξερεις κανεις πως να το φτιαξω?
Επισης πιο class ειναι καλυτερο για αρχαριους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Knight με full strength το build για νουμπάδες (το εμπέδωσα καλά στο DS1 και έχω ολοκληρωμένη άποψη) :P

 

Μία απορία από εμένα. Είμαι Duke's Archives αφού ολοκλήρωσα το Lost Isalith section στο DS1. Πόσο έχω ακόμη για να τερματίσω, για να υπολογίζω αγορά του DS3. Δεν βλέπω την ώρα βασικά :P

 

(ξέρω ότι αυτό κανονικά πάει στο νήμα του DS1, αλλά επί της ουσίας το DS3 αφορά :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα παθει και εγω αυτο που λες 

και αν το ψαξεις ειναι γνωστο προβλημα και μαλιστα και για συγκεκριμενα boss απο οτι βλεπω 

https://www.reddit.com/r/darksouls3/comments/4em2ms/pc_summoned_phantoms_cant_enter_boss_arena/

Στα επομενα playthrough που εκανα οντως σε Dancer και Dragonslayer armor τα summons δεν περναγαν. Μονο τα Npc Summons του παιχνιδιου πρεπει να περνανε

Ναι κλασσικο bug, restart το game περναν την πρωτη φορα και μετα παλι το ιδιο, μου το εκανε συνεχεια στην dancer.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι κλασσικο bug, restart το game περναν την πρωτη φορα και μετα παλι το ιδιο, μου το εκανε συνεχεια στην dancer.

 

Α ετσι ειναι? Γιατι νόμιζα οτι απλα μου  το έκαναν επιτήδειες για να κάνουν πλακα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...