Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πάρα πολύ random η όλη φάση με τους NPCs και τα questline τους. Είναι φτιαγμένα αποκλειστικά για αυτούς που θα παίξουν το παιχνίδι ξανά και ξανά για να τα κάνουν όλα, σε συνδυασμό με κάνα guide.

 

Aντί τα questlines και οι NPCs να αποτελούν το όχημα για την προώθηση της ιστορίας, εδώ λειτουργούν σαν bonus material για τους completionists.

 

 

Είδες? Έχεις και επιπλέον replay-value έτσι!  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εντάξει, από το 0:22 και μετά, έκλαψα.

 

WTF is this, it wasn't me, it wasn't my idea. :lol:

 

Όσο περισσότερο βλέπω βίντεο του παιχνιδιού πάντως, τόσο περισσότερο αποθαρρύνομαι να ασχοληθώ.

 

Βλέπω τα bosses και το μόνο που θέλω είναι να κρυφτώ πίσω από μία κολώνα και να βάλω τα κλάμματα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Anor Londo μέχρι τον τερματισμό, και τώρα από την αρχή μέχρι και το Smouldering Lake είμαι μόνιμα Darkmoon Covenant. Ακόμα να γίνω summoned...

Για να γίνεις summoned εκτός από το level σου παίζει σημαντικό ρόλο και το upgrade του όπλου σου.

Δοκίμασε  με +2 όπλο ή και μικρότερο.

Πολλά  invades πλέον τα κάνουν με +0 όπλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Απο το Farron Keep μεχρι το Cathedral τι σαπιλα περιοχή είναι αυτή???  Έχουμε και λέμε , πρέπει να προσέξεις και να υπολογίσεις ότι θα γίνεις poisoned , αν δεν προσέξεις θα γίνεις cursed, κυλιέσαι στον βούρκο σαν γουρούνι και δεν μπορείς να τρέξεις, τεράστια δέντρα , κατσικάνθρωπους, γ***οΚαβούρια, τους τσιριχτούς πουλάνθρωπους ά και πετάξαμε και μερικους σκοτεινούς ιππότες να βρίσκονται... Ρε την παλευετε?? Single player την εβγαλα την περιοχή αλλά έβρισα αρκετά...

 

Απο την άλλη πάλι, πόσο ωραίο είναι ρε φίλε να κάνεις parry με two handed Uchigatana???  Πώρωση λεμε !! Praise praise!!

 

Υ.Γ.

Don’t Go Hollow: How 'Dark Souls' Is Defeating Depression

http://motherboard.vice.com/read/dont-go-hollow-how-dark-souls-is-defeating-depression

Επεξ/σία από Orgios
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από το Anor Londo μέχρι τον τερματισμό, και τώρα από την αρχή μέχρι και το Smouldering Lake είμαι μόνιμα Darkmoon Covenant. Ακόμα να γίνω summoned...

+10 το οπλο και 120sl και γινομουν συχνα στο archdragon peek απο κατι περιεργα gank squad εξω απο τον nameless king. Μαζεψα 10 στα γρηγορα και δεν ασχοληθηκα αλλο το εβγαλα γιατι μου χαλαγε το farm.. :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για να γίνεις summoned εκτός από το level σου παίζει σημαντικό ρόλο και το upgrade του όπλου σου.

Δοκίμασε  με +2 όπλο ή και μικρότερο.

Πολλά  invades πλέον τα κάνουν με +0 όπλο.

 

Δεν ισχύει όπως το λες μαν, αν έχεις στο inventory σου +10 όπλο, και ας παίζεις με +0, θα σε βάλει με αντίπαλο που έχει +10. Είτε equipped είτε στο inventory.

 

+10 το οπλο και 120sl και γινομουν συχνα στο archdragon peek απο κατι περιεργα gank squad εξω απο τον nameless king. Μαζεψα 10 στα γρηγορα και δεν ασχοληθηκα αλλο το εβγαλα γιατι μου χαλαγε το farm.. :P

 

Τι να πω, μόνο μια φορά έχω δει Darkmoon που έκανα εγώ invade σαν Red.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...