Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Νταξ, το παιχνιδι ειναι μαζοχιστικο. Μιση ωρα αργοτερα και απειρα deaths σκοτωνω lothar knight. 1 λεπτο αργοτερα πεθαινω απο απλο wraith επειδη ειχε κολλησει η καμερα στον τοιχο. 

 

Χασιμο χρονου πραγματικα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, το παιχνιδι ειναι μαζοχιστικο. Μιση ωρα αργοτερα και απειρα deaths σκοτωνω lothar knight. 1 λεπτο αργοτερα πεθαινω απο απλο wraith επειδη ειχε κολλησει η καμερα στον τοιχο. 

 

Χασιμο χρονου πραγματικα. 

:mellow:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση!Για να γινω phantom πρεπει εχω παρει ember?Και επισης μπορω να βοηθησω αλλους players σε boss που εχω ηδη βγαλει?

Μια μικρη βοηθεια λιγο? :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση!Για να γινω phantom πρεπει εχω παρει ember?Και επισης μπορω να βοηθησω αλλους players σε boss που εχω ηδη βγαλει?

Ναι μπορεις αν αφησεις το σημα σου πριν το boss http://darksouls3.wiki.fextralife.com/White+Sign+Soapstone

 

Προσοχη μονο να μην εισαι σε pvp covenant.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, το παιχνιδι ειναι μαζοχιστικο. Μιση ωρα αργοτερα και απειρα deaths σκοτωνω lothar knight. 1 λεπτο αργοτερα πεθαινω απο απλο wraith επειδη ειχε κολλησει η καμερα στον τοιχο. 

 

Χασιμο χρονου πραγματικα. 

 

Έτσι ξεκινήσαμε οι περισσότεροι με την σειρά Dark Souls. Ή θα επιμείνεις, θα γίνεις καλύτερος παίχτης και θα αρχίσεις να διασκεδάζεις με το παιχνίδι ή θα το αφήσεις.

 

Από την άλλη, αν τα βρίσκεις πάρα πολύ σκούρα, μπορείς πάντα να κάνεις summon άλλους συμπαίκτες από το ίντερνετ και να σε βοηθήσουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, το παιχνιδι ειναι μαζοχιστικο. Μιση ωρα αργοτερα και απειρα deaths σκοτωνω lothar knight. 1 λεπτο αργοτερα πεθαινω απο απλο wraith επειδη ειχε κολλησει η καμερα στον τοιχο. 

 

Χασιμο χρονου πραγματικα. 

Υπαρχουν 800 guide/βοηθοι και δεν ξερω και εγω τι αλλο για τους αρχαριους και επισης εισαι και σε forum που σχολιαζεις(κοινως μπορουσες ξερω γω να ζηταγες βοηθεια απο καποιο παιδι εδω εκει που κολλας).Μετα απο αυτα καταλαβαινει καποιος οτι δεν φταιει το παιχνιδι αλλα το οτι εσυ κανεις καπου λαθος.

 

Υπαρχει παλι και η υποψια οτι τρολλαρεις με το τελευταιο που γραφεις αλλα αυτο ειναι αλλο πραγμα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάτρης των harder-than-hard δυσκολιων εδω, και ομως το DS οντως σου δινει λιγα και σου παιρνει πολλα.

 

Δε λεω αλλα, απλα δεν ειναι και παραλογο το παραπανω παλικαρι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάτρης των harder-than-hard δυσκολιων εδω, και ομως το DS οντως σου δινει λιγα και σου παιρνει πολλα.

 

Δε λεω αλλα, απλα δεν ειναι και παραλογο το παραπανω παλικαρι.

Παραλογο ειναι το παραπανω παλικαρι. Με τοσες βοηθειες που υπαρχουν το να μου κραζει το παιχνιδι στην αρχη του(κλασσικα αφου δεν εχει παιξει τα προηγουμενα)και να γραφει περι χασιματος χρονου ναι ειναι και παραλογο και υπερβολη.

 

Αν δεν του αρεσει το παιχνιδι ας το αφησει.

 

Το να καθεται πχ πιο πισω και να μου κραζει το γεγονος οτι δεν εχει χαρτη το παιχνιδι μιας και ειναι κατι που ισχυε απο το Dark Souls 1 του 2011,ε δεν φταιει το παιχνιδι σε αυτο.

Και παλι ομως,δεν εχεις χαρτη εχεις Internet. Να μαθουμε να το χρησιμοποιουμε και για τπτ αλλο εκτως του facebook :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ, το παιχνιδι ειναι μαζοχιστικο. Μιση ωρα αργοτερα και απειρα deaths σκοτωνω lothar knight. 1 λεπτο αργοτερα πεθαινω απο απλο wraith επειδη ειχε κολλησει η καμερα στον τοιχο. 

 

Χασιμο χρονου πραγματικα. 

 

Δεν ειναι το Hallo kitty η pokemon για μικρα :P Το γραφει και στο κουτι κιολας :D Αμα θες να δεις και πως ειναι τα harder-than-hard υπαρχει και το Dark Souls 1 :lol: Αλλα αμα ειχες και απειρα death στο tutorial κιολας αστο καλυτερα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καυστικος ο Fulgore αλλα εχει και τα δικια του. Εγω οταν επαιξα σοβαρα το DS1 γουσταρα την δυσκολια του, χωρις χαρτες με ελαχιστα hint για το τι πρεπει να κανεις (βασικα just don't die) σε φαση ''σκασε και κολυμπα''! Αυτη ειναι η μαγεια του. Οποιος θελει μη punishing games υπαρχουν αρκετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω αν δεν ειχα σκασει το 40αρι θα το ειχα παρατησει.Το συνεχισα επειδη λυπηθηκα τα λεφτα μου και πλεον κλαιω που πρεπει να βγω εξω με τη γυναικα και να κλεισω το παιχνιδι.Πραγματικα θα μπορουσα να παιζω και 20 ωρες συνεχομενα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...