Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για οσους εχουν απειρο screen tearing ακομα και με vsync, κλειδωστα τα fps στα 59 και ολα θα ειναι smooth.

Δεν παρατηρησα σε gsync monitor που να μου αποσπα την προσοχη ετσι οπως το περιγραφεις παρολο που το παιχνιδι ειναι κλειδωμενο στα 60fps.

Παντως αν και δεν εχει τα γραφικα αλλων παιχνιδιων που εχουμε δει σε κονσολες και σε pc τελευταια(Rise of the tomb raider,Quantum Break κλπ)ειναι απο τα ωραιοτερα παιχνιδια που εχω παιξει ως τωρα. Τα 60fps πραγματικα κανουν το παιχνιδι να φενεται απειρως πιο ομορφο απο το Bloodborne,παρολο που το τελευταιο εχει ισως την καλυτερη ατμοσφαιρα ως τωρα σε παιχνιδι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

True dat, η αληθεια ειναι οτι φανταστηκα τωρα το BB με 60fps,κανα εξτραδακι και καλυτερη αναλυση και υγρανθηκα λιγο.. ;P

Πραγματικα με τρωει το κεφαλι μου να εριχνα μια ενοικιαση για την ps4 εκδοση για να δω πως ειναι οι διαφορες αλλα μετα σκεφτομαι το Bloodborne και μου φτανει :P

 

Βεβαια στο Dark Souls 2 δεν ηταν τοσο μεγαλες οι διαφορες μιας και τα γραφικα ηταν επιπεδου πατατας αλλα στο Dark Souls 3 πραγματικα ακομα και οι κλασσικοι σκελετοι ειναι απιστευτα σχεδιασμενοι.

 

Δειτε ακομα και τον Stray demon σε σχεση με του Dark Souls 1 πως ειναι η μερα με την νυχτα. Και μιας και δεν γραφτηκε τοτε στο Bloodborne λογω Sony exclusive ας το γραψουμε τωρα για το Dark Souls 3: Επιτελους ενα Next generation Souls παιχνιδι(η pc εκδοση παντα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει καποια θεματακια ακομα με τα framedrop στους βαλτους και καθε φορα που σου πεταει το autosave ... Λες και θελει να σου την βγει πριν προλαβεις να κανεις Alt+F4  :P Εβαλα και καποιους παλιους drivers για overdrive αλλα δεν τα παει καλα με overclock στα 7 . Πολυ καλυτερα στα 10 με 16.4.1 .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...καταστηματα ομως οπως το game explorers, που αν θυμαμαι καλα την ειχε φθηνοτερα την εκδοση,να καθονται και να μου ανεβαζουν την τιμη του παιχνιδιου λες και εχουν μετοχες ενα πραγμα ειναι κυριολεκτικα για γελια και για κλαμματα...

καλα οι συγκεκριμενοι τυπαδες ειναι τουλαχιστον "αστειοι"...

 

on topic: Ξεκινησε κανεις με assassin? Βαραει γρηγορα ο τυπας! Αυτος τωρα θελει σηκωμα στο DEX?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα οι συγκεκριμενοι τυπαδες ειναι τουλαχιστον "αστειοι"...

εγω 3-4 παιχνιδια που χω παρει απο κει το τελευταιο χρονο ολα ηταν κομπλε.Για λες οτι ειναι αστειοι?(αν και offtopic απλα μου εκανε εντυπωση μιας και εχω πολυ καλυ εμπειρια!Αν θες απαντα μου σε PM)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω οτι ειμαστε offtopic για τις τιμες του παιχνιδιου συζηταμε, παιδες το season pass λετε να ανεβει η τιμουλα η να το τσιμπησω τωρα στα 19 ευρα! ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συνηθως με τα season pass ποσες ωρες gameplay προστειθεντε? δηλαδη θα προσθετει τουλαχιστον +20-30 ωρες στο παιχνιδι? αν ναι τοτε πιστευω τα αξιζει τα 20 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιστευω κανα 15αρι το πολυ,τα προηγουμενα DLC στο DS2 προσθεταν γυρω στο 12ωρο νομιζω.Ωστοσο ηταν και ισως τα πιο ποιοτικα μερη του παιχνιδιου οποτε χρυσωνεται το χαπι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε ξερω αν μπορει α με βοηθησει καποιος σε αυτο και αν επιτρεπεται αυτο που ρωταω.Αλλα το game αρχικα μου το φερε ενας θειος απο το Σικαγο...γκουχου γκουχου!

Επαιξα αρκετες ωρες και σημερα αποφασισα να το τιμησω και να υποστηριξω τους developers αγοραζοντας το.

Υπαρχει καποιος τροπος να μεταφερω το save file μου?Μη χασω ολα αυτα γιατι ειναι και 12ωρες gameplay! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειμαι στο 4ο/5ο boss και ακομα να πεθανω(σε boss απο enemies ok) λιγο απογοητευτικα στην δυσκολια τους αλλα ολοι λενε οτι μετα δυσκολεύει απότομα, το greatsword μου περιμενει, προς το παρον 2shot τα εχω ολα.. :P Οι πρωτες εντυπωσεις για souls ειναι λιγο απογοητευτικες, φαινεται ενα τρελο fanservice για ds/bloodborne fans χωρις δικη του ταυτότητα. Σου αρεσε το bloodborne? εχουμε κατι για εσενα, σου αρεσε το ds1/2 εχουμε φυσικα και για εσενα. Μπορει στο τελος να αλλαξω εντελως γνωμη αυτα ειναι μετα απο καμια 15αρια ωρες μονο.

 

Θα ελεγα οτι προς το παρον ειναι το BvS των video games για εμενα, πολυ hype, πολυ fan service, λιγη ουσια.. :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...