Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ρε παιδιά δεν έχω παίξει κανένα dark souls. Πείτε μου κάτι. 

 

Θα έχει αράχνες το παιχνίδι ; Τα προηγούμενα είχανε ;

Λαθος θεμα βρηκες για να τρολλαρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω αραχνοφοβία :( 

 

Στο Witcher 3 τις σκότωνα με cheat. Δε μπορούσα να κοιτάω

 

Περίμενε κάνα mod όπως στο Skyrim ή δες που κάνουν spawn και πες σε κάνα φίλο να στο περάσει, good luck ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λεω να αρχισω με assasin φαινεται πολυ imba το estoc για starting weapon και λιγο intelligence που μετα μπορει να γυρισει σε pyro ειναι αυτο ακριβως που ηθελα να παιξω.Καλο λιωσιμο σε ολους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζει κανένας με Mercenary? Παρατηρώ ότι το damage που κάνει με ένα σπαθί και ασπίδα είναι το ίδιο από ότι όταν κρατά δύο σπαθιά και βαράει και με τα δύο ταυτόχρονα.

 

Ακόμα χειρότερα, κακοί που βγαίνουν με την πρώτη με ένα σπαθί θέλουν δύο χτυπήματα όταν τους βαράς με δύο σπαθιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον όπως εγώ που δεν έχει παίξει τα προηγούμενα αξίζει να ξεκινήσει από αυτό ή χρειάζεται να έχεις παίξει τα πρώτα δύο?

 

Επίσης αν δεν έχεις ιδέα από το παίχνιδι πιο class είναι το καλύτερο να πιάσεις?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για κάποιον όπως εγώ που δεν έχει παίξει τα προηγούμενα αξίζει να ξεκινήσει από αυτό ή χρειάζεται να έχεις παίξει τα πρώτα δύο?

 

Επίσης αν δεν έχεις ιδέα από το παίχνιδι πιο class είναι το καλύτερο να πιάσεις?

 

Δεν χρειαζεται να παιξεις τα 2 πρωτα, αλλα θα στερησεις απο τον εαυτο σου 2 παιχνιδαρες, με το πρωτο ειδικα να ειναι υπερεπος!

 

Η προσωπικη μου αποψη ειναι να το ξεκινησεις ως Warrior Tank build. Googlαρετο. Ειναι ηδη αρκετα δυσκολα παιχνιδια οποτε οντας απειρος θα σου φανει ακομα πιο δυσκολο με μαγειες κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...