Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Yeah!!! Μόλις ήρθε το κλειδί!!!! Τώρα θα το βάλω να κατεβαίνει!!

 

Oh wait... Ειμαι δουλεια ακομα.......  :P

 

Ναι αλλά μετά θα γίνει χαμός !!

 

Τι??? Μολις γέννησε η γυναίκα του αδερφού της γυναίκας μου δίδυμα.... Τι???? Σήμερα βρήκε??? Γιατί Θεε!!!???

 

Well... f*ck... :)  :) :)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

129.086 κόσμος χθες όταν έγινε το launch, περίμενα πολύ κόσμο αλλά όχι και έτσι. Πολύ καλές εντυπώσεις μέχρι τώρα, τρέχει νεράκι με τα πάντα στο full.

 

Απλά κάνω εντελώς blind playthrough και βλέπω ότι αργώ πολύ... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το τσεκουρι του Northern Warrior μου ** τα παντα ... Εχω φτασει στο τεταρτο boss ,το παιχνιδι πολυ ωραιο μεχρι στιγμης με τα πιο κορυφαια early  bosses που χω παιξει και κορυφαιο soundtrack.Το combat ** αν και με online play δεν ξετρελαθηκα προς το παρον.Ελπιζω να χει κανα καλο covenant me duels και invades αργοτερα.

 

 

Οσον αφορα την δυσκολια ειναι και δυσκολο και ευκολο.Τι εννοοω? Οι εχθροι ειναι πολυ πιο επιθετικοι απο ποτε και τιμωρουν τα λαθη,ωστοσο τα bonfires παρα ειναι κοντα το ενα με το αλλο.Μεχρι στιγμης το bonfire placement ειναι ισως το μονο που με εχει απογοητευσει απτο παιχνιδι ολα τα αλλα ειναι φοβερα.Επισης τα bosses ειναι πολυ πιο aggressive απο ποτε,αν και μου φανηκε να χουν λιγοτερο health απτα average souls bosses.

 

Το level design παραμενει γαματο,σε grander scale than ever.Οι πιστες εχουν πολλα items/διαφορετικα μονοπατια που ειναι ευκολο να τα χασεις αν δεν κανεις λιγο backtracking για να εξερευνησεις.Γενικα το παιχνιδι ειναι πορωση και θυμιζει Bloodborne level design σε dark souls scale.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι??? Μολις γέννησε η γυναίκα του αδερφού της γυναίκας μου δίδυμα.... Τι???? Σήμερα βρήκε??? Γιατί Θεε!!!???

 

Well... f*ck... :)  :) :)

 

Σκέψου όμως ότι θα θυμάσαι τα γενέθλια του :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει η μαγεία στο DS3?

Dex build ειναι broken atm, παιρνεις και το uchigatana στην αρχη αρχη του game.. Εγω εκανα knight βρηκα το claymore και το αφησα εκει, το απογευμα παλι.. :( Λογικα θα παω σε str/end/vit build με λιγο dex για τα greatswords στο πρωτο playthrough και μετα faith, δεν ξερω πως θα μου βγει στα points και αν θελω να χτυπησω hardcaps str πχ η να περιμενω για faith. Υπαρχει respec οκ αλλα αρχιζω να το σκεφτομαι ηδη.

 

Δηλαδη softcap str/end αρκετο vit για fast rolls και μετα hardcap faith και οσο παει η str hardcarp softcap στα αλλα και μετα faith οσο παει? Δεν ξερω ακομα.. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Yeah!!! Μόλις ήρθε το κλειδί!!!! Τώρα θα το βάλω να κατεβαίνει!!

 

Oh wait... Ειμαι δουλεια ακομα.......  :P

 

Ναι αλλά μετά θα γίνει χαμός !!

 

Τι??? Μολις γέννησε η γυναίκα του αδερφού της γυναίκας μου δίδυμα.... Τι???? Σήμερα βρήκε??? Γιατί Θεε!!!???

 

Well... f*ck... :)  :) :)

 

Οκ! Σε περιμένω το βράδυ για jolly cooperation!!!!!!! Nα χαίρεσαι τα ανηψάκια σου :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατί broken το dex build?

Ολα τα speedruns ετσι τα κανουν νομιζω, ειναι πολυ ευκολο να παρεις στην αρχη αρχη πολυ καλο weapon. Για endgame δεν ξερω παντως για ενα playthrough το dex φαινεται πολυ δυνατο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά δεν έχω παίξει κανένα dark souls. Πείτε μου κάτι. 

 

Θα έχει αράχνες το παιχνίδι ; Τα προηγούμενα είχανε ;

Οι αράχνες στα Dark Souls είναι must.

Επείδη όταν βλέπω αράχνες κάνω κακάκια πάνω μου, τις βγάζω με κλειστά μάτια B)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...