Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βεβαια εμενα θα κατεβει καλες 12 με 12;30 η ωρα ουτως ή αλλως γιατι κατεβαζω μονο με 1.2Mb/s,και γραφει οτι θελει περιπου 4 ωρες αρα εχουμε ακομα.

 

Λογικα μεχρι τις 9 το βραδυ υπολογιζω να δωθουν και τα περισσοτερα κλειδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακομα τιποτα σε εμενα....  αλλα εγω κατεβαζω με 2.1Μb/s οποτε να υπολογιζω  2:30 ωριτσες περιπου...

 

Το παιχνιδι τι ωρα θα ανοιξει? 12 το βραδυ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ναι δεν παιζει να το παρω σερι γιατι θα βαρεθω στην αναμονη και ασε που μετα θα ειμαι και πτωμα για να παιξω.Υπνο σημερα νωρις νωρις και αυριο πρωι πρωι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα η παραγγελία μου έπεσε σε κάποια bug του σάιτ(!)

Πολύ περίεργη φάση. Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι περίεργο με το instant gaming.

 

Η πλάκα είναι ότι έστειλα στο support, μου απάντησαν άμεσα αλλά στα... Γαλλικά(!)

 

Ευτυχώς νομίζω το λύσαμε πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eμένα η παραγγελία μου έπεσε σε κάποια bug του σάιτ(!)

Πολύ περίεργη φάση. Πρώτη φορά μου συμβαίνει κάτι περίεργο με το instant gaming.

 

Η πλάκα είναι ότι έστειλα στο support, μου απάντησαν άμεσα αλλά στα... Γαλλικά(!)

 

Ευτυχώς νομίζω το λύσαμε πάντως.

 

 

Δηλαδη τι εγινε?

Εδω τιποτα ακομα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ουτως ή αλλως παιδες λογικα θα πεσει και το day one patch αρα θα ειναι αρκετα μεγαλυτερο το download.Αλλωστε με το καλο αυριο ξεκιναμε ολοι μια η αλλη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tίποτα το σοβαρό, αν κατάλαβα καλά. Όταν το είχα πάρει το παιχνίδι, στις 25/01, στο my orders μου έδειχνε φωτό με code μιας gift card.

post-238230-0-86580100-1460398376_thumb.jpg

 

Και αν δεν χρησιμοποιούσα τον κωδικό στο my credits, δεν θα μου άνοιγε το κανονικό tab που έπρεπε στο my orders και (νομίζω) δεν θα μου στέλνανε κλειδί.

Αν κατάλαβα καλά πάντα. Τώρα το έλυσα μου είπανε και απλά περιμένω το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια δεν πιστευω την ατυχια μου μολις μου εστειλε τον κωδικο το instant -gaming και τον βαζω στο steam και μου γραφει οτι ειναι ιδη ενεργοποιημενος απο αλλον λογαριασμο. τωρα τι γινεται?  υπαρχει περιπτωση να βγαλω ακρη?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα ιδια ακριβος και εμενα.... την πατησαμε instant gaming και π@π@ριες παει το 40ρικο....

Τι λες ρε συ.Και εγω απο instant gaming εκανα παραγγελια και μου ηρθε.Λιγη υπομονη μονο γιατι λογικα πρεπει να γινεται χαμος με το παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...