Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα ps4 θα το πάρω για να μη έχουμε κανα απρόοπτο .

 

Γιατί πολύ απλά δεν περιμένεις να δεις?! Το προηγούμενο έτρεχε άνετα 60fps με το GPU σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους έχουν κάνει αγορά.

Θέλω να πάρω το game από Funstock ή από Instant Game.Διάβασα ότι κάποιοι από εσάς το πήραν από εδώ.

Ποιό από τα δύο δέχεται πιστωτική κάρτα μιας και δεν έχω paypal balance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω απο το instant game αγορασα με πιστωτικη  καρτα εθνικης απευθιας χωρις προβλημα.

 

Ευχαριστώ για την απάντηση.

Θα δοκιμάσω και εγώ από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απο Instant το πηρα με χρεωστικη Εθνικης. Εντωμεταξυ οπως εγραψα και στο θεμα των κονσολων,δεν ξερω τι στο διαολο εγινε αλλα ανεβηκαν οι τιμες του παιχνιδιου χωρις λογο απο ολα τα καταστηματα

 

https://www.skroutz.gr/s/7332925/Dark-Souls-III-PC.html

τι 57ευρω για pc game μην αρχισω να κατεβαζω καντιλια....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους έχουν κάνει αγορά.

Θέλω να πάρω το game από Funstock ή από Instant Game.Διάβασα ότι κάποιοι από εσάς το πήραν από εδώ.

Ποιό από τα δύο δέχεται πιστωτική κάρτα μιας και δεν έχω paypal balance.

 

Κι εγώ από instant gaming το πήρα. Στο οποίο σάιτ δεν είχα ποτέ πρόβλημα στις αγορές μου με visa prepaid πειραιώς.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγω απο Instant το πηρα με χρεωστικη Εθνικης. Εντωμεταξυ οπως εγραψα και στο θεμα των κονσολων,δεν ξερω τι στο διαολο εγινε αλλα ανεβηκαν οι τιμες του παιχνιδιου χωρις λογο απο ολα τα καταστηματα

 

https://www.skroutz.gr/s/7332925/Dark-Souls-III-PC.html

τι 57ευρω για pc game μην αρχισω να κατεβαζω καντιλια....

 

Τελικά μόλις το πήρα από Instant με prepaid Πειραιώς, αν και για πρώτη φορά με πήραν τηλέφωνο από την τράπεζα για επιβεβαίωση.

 

Δυστυχώς αυτές τις τιμές είδα και αποφάσισα μιας και θα δώσω 60 ευρώ να το πάρω μαζί με το season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To εκανα προ παραγγελια απο το instant-gaming αλλα δεν μου εχει στειλει ακομα τον κωδικο απο το steam για να το κατεβασω. απο οτι καταλαβα 11 του μηνα θα τον στειλει....

Ναι και εγω, λεει 

 

Pre-orders are usually delivered the day before the official release date to allow you to pre-download the game but we cannot always guarantee it.

Μεχρι στιγμης πιο νωρις μου τα στελνουν ελπιζω να μην την παθουμε τωρα..  :-(  Αλλα ενταξει 17gb βλεπω ειναι τουλαχιστον οχι τιποτα 40-50.. :P

 

 

λετε αξιζει το season με αλλα 20 ευρω???

 

Ολα τα dlc απο from αξιζαν και με το παραπανω, εκτος ισως απο του bloodborne που ηταν λιγο τσιμπημενο για τη διαρκεια του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

season pass=dlc. Ολα τα Dlc που εχουν βγει μεχρι σημερα σε Dark Souls 1,2 και Bloodborne ηταν αψογα.Και στην ουσια ειναι στην ιδια τιμη με το να το παρεις σκετο,κουτατο.


Ναι και εγω, λεει 

Μεχρι στιγμης πιο νωρις μου τα στελνουν ελπιζω να μην την παθουμε τωρα..  :-(  Αλλα ενταξει 17gb βλεπω ειναι τουλαχιστον οχι τιποτα 40-50.. :P

Εγω ειδα 25gb στο steam http://www.gamespot.com/articles/dark-souls-3-pc-pre-loading-begins-on-steam/1100-6438674/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Can confirm the new update on PC improved the framerate HUGELY. What once ran and chugged along at about 24-30fps is now a rock solid 60. All areas I mentioned previously in the thread as being "dogshit" are now are super smooth, very impressed

 

https://www.reddit.com/r/darksouls3/comments/4e0c7a/patch_103_on_pc_has_greatly_improved_framerate_in/

 

Φαίνεται με το 1.03 patch για pc, έφτιαξαν πολλά μέρη που είχαν θέματα με τα FPS

Τουλάχιστον θα έχουμε stable release φαίνεται!

 

 

Όσο για το αν αξίζει season pass? OXI

Με τις μαλακίες που έκαναν με το SotFS, που ενώ τα είχαμε όλα τα dlc με season pass μετά ζητάνε 20 ευρώ για upgrade.

Καλύτερα να περιμένεις να βγει το full version, εγώ αυτό θα κάνω πάντως, και παίξω τα DLC κανά 3μηνο μετά δε χάθηκε ο κόσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φαίνεται με το 1.03 patch για pc, έφτιαξαν πολλά μέρη που είχαν θέματα με τα FPS

 

 

Όσο για το αν αξίζει season pass? OXI

Με τις μαλακίες που έκαναν με το SotFS, που ενώ τα είχαμε όλα τα dlc με season pass μετά ζητάνε 20 ευρώ για upgrade.

Καλύτερα να περιμένεις να βγει το full version, εγώ αυτό θα κάνω πάντως, και παίξω τα DLC κανά 3μηνο μετά δε χάθηκε ο κόσμος.

Και παλι για ποιο λογο να εκανες το upgrade στο pc????Αντε πες στις κονσολες επερνες την ps4 εκδοση με τα καλυτερα γραφικα και 60fps σε σχεση με του ps3. Στο pc για ποιο λογο να αγοραζες την Scholar αν ειχες το παιχνιδι???Για τις αλλαγες των τοποθεσιων των mobs???

 

Επισης δεν καταλαβα τι εννοεις με το full version. Full version ειναι η complete edition που λογικα θα βγει σε κανενα χρονο περιπου που θα εχει μεσα παιχνιδι+Dlc αυτο εννοεις???

Οι κατοχοι των εκδοσεων της κονσολας,μπορουν να πουλησουν το παιχνιδι αργοτερα και να παρουν την goty edition με τα dlc μεσα αν το επιθυμουν.Εμεις στο pc πως ακριβως θα το κανουμε αυτο?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έκανα upgrade και έτσι δεν έχω την 64bit version. Ενώ μπορεί οποιοσδήποτε να πάει να πάρει τώρα την complete ed με 40ευρώ (steam), άλλοι όπως εγώ δώσαμε 60+20 ευρώ όταν βγήκε και θέλουν να δώσω κι άλλα 20. Επίσης καλώς ή κακώς η πλειονότητα του κόσμου παίζει την SotFS και δεν έχει τόσο κόσμο για ξυλίκι στο απλό.

 

Ναι full version = Prepare to Die/Scholar of the First Sin

 

edit: Πάρτε και ένα βιντεάκι να ξυπνήσουν τα feelings (για όσους δεν το έχουν δει πιο παλιά)

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...