Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Πλάκα πλάκα όσο αναφορά το PC, οι Ιάπωνες κυριολεκτικά μόλις βγήκαν από το αβγό. Τώρα τελευταία άρχισαν να παίρνουν στα σοβαρά την πλατφόρμα και να κάνουν προσπάθειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ok promotion για hw είναι τα specs αλλα έχει και το downside που άμα βγει και τρέχει χαλια στα recommended τότε πέφτει τρελό κράξιμο και φυσικά έχει γίνει. Προσωπικά δεν βλέπω τρελα graphs οποτε το πιο λογικό είναι να τρέχει μια χαρά σε όλους όπως και το DS2. Φυσικά αυτό φαίνεται να έχει πολύ πιο level detail και mobs οποτε θα δείξει tbh. Πάντως από ότι έχω δει μέχρι στιγμής θα το ονόμαζα Blood Souls :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παιχνίδι φαίνεται πάντως να έχει αρκετά λεπτομερή γεωμετρία (άρα μεγάλο αριθμό πολυγώνων). Αυτό χωρίς λίγο optimization ίσως να είναι κάπως βαρύ... Ειδικά αν φορτώνει και πράγματα που δεν βλέπεις στην οθόνη.

 

Τεσπα. Ο καιρός πλησιάζει και θα καούμε εεε.... δουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειδα λιγο απτο stream του και οντως ετρεχε νερακι. Γενικα ο Odd ειναι απτους κορυφαιους streamer, για μενα,αν οχι ο κορυφαιος....το κακο ειναι  οτι μπορει να κανει μηνες για να τελειωσει ενα παιχνιδι ^^

 

Youtuber είναι όχι streamer. :P

Ναι, καλός είναι γενικά. Στα Souls δεν είναι, αλλά κάποιες σειρές του μου αρέσουν και μένα πολύ, Witcher, xcom1+2 κλπ.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο,youtuber εννουσα,αν και εχει και stream στο twitch και μαλιστα αναφερομουν στο youtube video που ανεβασε. Οταν εννοουσα κορυφαιος δεν εννοουσα παικτικα,αλλα απο αποψη να τον παρακολουθεις.Ουτε ανουσιο μπλα μπλα,αλλα ουτε και tryhardιλα στυλ Lobos Jr.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο art direction αλλά τα γραφικά δεν ειναι κατι το εντυπωσιακο, οποτε και η GTX 750tι που στις πρωτες απαιτησεις την ειχαν προτεινομενη δεν μου φαινεται ως κατι το περιεργο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω .Τετοια λεπτομερής γεωμετρία θα θελει 2 gb VRAM .Ειναι βαρυ πως να το κανουμε , αλλα  οχι και τοσο βαρυ οπως η μεταφορα του Gears που πραγματικα θελει τα κερατα του και παλι δεν τρεχει ομαλα :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φοβερο art direction αλλά τα γραφικά δεν ειναι κατι το εντυπωσιακο, οποτε και η GTX 750tι που στις πρωτες απαιτησεις την ειχαν προτεινομενη δεν μου φαινεται ως κατι το περιεργο.

Τι εννοεις οτι τα γραφικα δεν ειναι κατι το εντυπωσιακο????Μπορει σε σχεση με πιο καινουργια παιχνιδια να μην ειναι κορυφαια,αλλα αν τα βαλουμε διπλα με το Dark Souls 2,ειναι πραγματικα next gen για το ειδος του παιχνιδιου.

 

Για τις απαιτησεις πιο ολοκληρωμενη γνωμη οταν βγει το παιχνιδι.

 

Τωρα αν οντως ειναι θεμα developer τουλαχιστον στο pc ειναι οφθαλμολουτρο το παιχνιδι και αλλωστε οι κονσολες για να δουν σταθερο 60ρι μονο στο ps5 :P

Παντως οι περισσοτεροι γνωστοι streamers στο twitch πραγματικα πονανε τα ματια μου να τους βλεπω να παιζουν Dark Souls :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...