Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πλακα μου κανεις? εδω πριν 15χρονια οταν επαιζα το severance τοτε με glide με voodoo banshee και ηταν καλυτερο απο το σουλ που ειναι 2015 game ,μια japanεζικη φολα ειναι ολη σειρα σουλ δες το severance παλιο game που ειχε ενα καρο πιστες εχθρους και ηταν πριν απο 15 χρονια οπου επεφτε σπαθι εφευγε κομματι,δηλαδή το σκεφτομε και τρελενομε... δεν σαρεσει η φολα -φολεν παιξε witcher3-dai , το σουλ ειναι καθαρα κονσολαδικη φολααααα,θες pc witcher3-dai

 

Καθόλου καλή προσπάθεια, τράβα διάβασε και ξανά έλα όταν θα είσαι περισσότερο ενημερωμένος. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το BOD είναι από τα αγαπημένα όταν οι Codemasters έσπερναν...σε βλέπω αναφέρεσαι πολύ συχνά σε αυτό το game και το καταλαβαίνω γιατί είχε τα πάντα αλλα...όπως και το link που παραθέτω τα DS είναι ότι πιο αξιόλογο πλησιάζει το BOD απλά είναι Japan, δηλαδή χωρίς full gore/story (το κράζω και εγώ αυτό αλλα nothing we can do) γιατί έτσι είναι το style τους. Φυσικά δεν τρελαίνομαι για DS για διαφορους λόγους που έχω πει αλλα είναι δυστυχώς ότι καλύτερο. Βασικά μήπως ήρθε καιρός να δώσεις μια ευκαιρία γιατί οι Codemasters are dead! Sorry :D

p.s. το LOTF είναι αισχρό btw. Try this...

 

http://www.destructoid.com/blade-of-darkness-looks-new-again-thanks-to-modding-269387.phtml

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα πηγαιναμε ολοι εμεις σε αυτη την λεσχη gamers να μιλησουμε για την σειρα Souls,ποια παιχνιδια εχουμε παιξει,ποια ειναι τα αγαπημενα μας κλπ και ο ιδιοκτητης θα μας εκραζε που μας αρεσουν αυτα τα παιχνιδια :D

 

Για την ιστορια να και το topic για λεσχη gamer http://www.insomnia.gr/topic/578233-%CE%B1%CE%BD%CE%BF%CE%B9%CE%B3%CE%BC%CE%B1-%CE%BB%CE%B5%CF%83%CF%87%CE%B7%CF%82-gamer/

 

 

Πλάκα πλάκα μια λέσχη αποκλειστικά για souls θα ήταν γαμάτη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλάκα πλάκα μια λέσχη αποκλειστικά για souls θα ήταν γαμάτη.

Σε αλλες χωρες που ειναι πιο ανοιχτομυαλοι απο εμας εδω στην Ελλαδα(θα πρεπει εσυ απο πρωτο χερι να το ζεις αυτο στην Αγγλια και οποτε ερχεσαι στην Ελλαδα οσον αφορα το gaming) πολλα παρομοια θα ηταν ωραια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αλλες χωρες που ειναι πιο ανοιχτομυαλοι απο εμας εδω στην Ελλαδα(θα πρεπει εσυ απο πρωτο χερι να το ζεις αυτο στην Αγγλια και οποτε ερχεσαι στην Ελλαδα οσον αφορα το gaming) πολλα παρομοια θα ηταν ωραια.

 

Λίγο offtopic αλλά:

 

Σε θέματα τεχνολογίας είναι πολύ πιο ανοιχτόμυαλοι από εμάς. Γι αυτό με βλέπεις συχνά να τσακώνομαι στα νέα πχ για κινητά τηλέφωνα. Ο Έλληνας τα έχει για μόστρα, ο Άγγλος για να κάνει τη δουλειά του (ή το γούστο του). Δεν τους απασχολεί τι σπίτι έχεις, τι αυτοκίνητο, τι τηλέφωνο, τι ρούχα κλπ κλπ. Δεν δίνουν δεκάρα.

 

Σε θέματα κοινωνικότητας όμως δυστυχώς είναι πίσω. Δεν πιστεύω ότι μια τέτοια κίνηση (όπως η λέσχη) θα είχε ιδιαίτερη απήχηση. Τήνουν να κλείνονται πολύ στον εαυτό τους.

 

Παιχνίδια παίζει ένα πολύ μεγαλύτερο εύρος ηλικίας σε σχέση με την Ελλάδα πάντως. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αξίζει να βάλω το 2ο (υπάρχει σε καλές προσφορές) η να περιμένω το καινούριο πράμα όταν με το καλό; Επειδή δεν είμαι και πολύ φανατικός της hardcorilas, μην με κουράσει και μετά προσπεράσω το 3ο.

 

Βάλε ρε lords of the fallen να γουστάρεις και άσ' τα souls.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξη ισως να τα παραειπα για το ds αλλα δεν παει να ειναι ενα αθλιο port απο κονσολα οπως και το dragons dogma dark arisen,ισως να μην συμπαθω τα japan rpg και να ερηξα τοση χολη...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον το δεύτερο που λες ισχύει γιατί όταν λες "άθλιο port" έτσι στο γενικό δεν καταλαβαίνω τι εννοείς. 

 

Το πρώτο Souls συμφωνώ ότι όντως ήταν πολύ κακό σαν port με τα 720p και 30fps lock. Το δεύτερο ήταν μια χαρά, ελαφρύ και χωρίς προβλήματα και... το τρίτο δεν το είδαμε ακόμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενταξη ισως να τα παραειπα για το ds αλλα δεν παει να ειναι ενα αθλιο port απο κονσολα οπως και το dragons dogma dark arisen,ισως να μην συμπαθω τα japan rpg και να ερηξα τοση χολη...

Sigh-Uhhm-Ehm-Yeah-No-Ugh-Ok-Whatever-Ne

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Ενταξη ισως να τα παραειπα για το ds αλλα δεν παει να ειναι ενα αθλιο port απο κονσολα οπως και το dragons dogma dark arisen,ισως να μην συμπαθω τα japan rpg και να ερηξα τοση χολη...

τι έγινε λέει;

το dragons dogma είναι ένα άθλιο port;

ΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

 

Αααααα εσένα δε σε ήξερα.. Πως μου ξέφυγες..μάλλον τότε με την λέσχη σου,έκανα χημειοθεραπείες..

Και μιας έχω κάνει εγγραφή το 2005 μπορώ να στα λέω..δε θα χάσω το λαρύγγι μου ε?

 

Επεξ/σία από xtrmsnpr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι έγινε λέει;

το dragons dogma είναι ένα άθλιο port;

ΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΑχαχαχαχαχαχαχαχχΧΑΧΑΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

 

 

Αααααα εσένα δε σε ήξερα.. Πως μου ξέφυγες..μάλλον τότε με την λέσχη σου,έκανα χημειοθεραπείες..

Και μιας έχω κάνει εγγραφή το 2005 μπορώ να στα λέω..δε θα χάσω το λαρύγγι μου ε?

 

τα γραφικα του τα εχεις δει? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τα γραφικα του τα εχεις δει? 

 

Μάλλον εσύ δεν τα έχεις δει στο PS3, αναγούλα μου έρχεται μονο που το σκέφτομαι τώρα που το έχω παίξει στο PC.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...