Προς το περιεχόμενο

Dark Souls 3


Alastor192

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι στα γνωστα κλειδαδικα, 56.98 βασικα, μπορει να το βρισκεις και ακομα φτηνοτερα αργοτερα η μεσω trades κτλπ. Ενταξει το συγκεκριμενο παιχνιδι ειναι απο τα λιγα που λεω και 100ε να ειχε θα το αγοραζα χωρις δευτερη σκεψη. Τωρα apocalypse, collectors κτλπ δεν με ενδιαφερουν καθολου δεν ειμαι physical συλλεκτης προτιμω να τα εχω steam library.

Καλυτερα να μην το εννοεις αυτο γιατι δυστηχως ως τωρα μονο το πρωτο Demons SOuls ηταν χωρις Dlc. Ενταξυ δεν λεω ωραια παιχνιδια τα souls(για οσους τους αρεσουν βεβαια)αλλα το εχει παρα...κανει η εταιρια με τα Dlc...Που να ειχε και multiplayer οπως τα shooter της EA δηλαδη ποιος ξερει τι θα εβγαζε....

Βασικα γιατι δεν βαζεις και το link απο τα κλειδαδικα να ενημερωθει ο κοσμος??Απαγορευεται απο πουθενα??? :P

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dark-souls-3-cd-key-compare-prices/

http://www.allkeyshop.com/blog/buy-dark-souls-3-season-pass-cd-key-compare-prices/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 1,8k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ε δεν ξερω ενα google ειναι σιγα το δυσκολο να τα βρεις μη φανει οτι κανω και διαφήμιση γιατι δεν εχω και καμια σχεση.. :P

 

Οσο για τα souls και αν αξιζουν 100ε εδω πηρα ps4 σχεδον μονο με το bloodborne θα κολλησω στα dlc του ds3?? :P Οι αλλες εταιρείες μπορει να κανουν προχειροδουλειες και αρπαχτες στα dlc η from ομως φτιαχνει εξαιρετικα dlc και τα αξιζουν και με το παραπανω τα λεφτα τους. Multiplayer εχει δεν σου πουλαει τιποτα περιεργα skins και boosts δεν ξερω γιατι το λες το τελευταιο για την from.

 

Επισης τα παιχνιδια δεν εχουν την ιδια αξια για ολους ειναι αναλογα τα γουστα, εγω ξερω οτι θα παιξω ανετα >200 ωρες ds3 για εμενα λοιπον τα αξιζει και με το παραπανω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

'Ντάξει για να λέμε την αλήθεια όμως, μακάρι τα DLC στα games να ήταν όπως τα DLC στα Souls. Βάζουν πράμα μέσα και σαν maps, και σαν items, αλλά, κυριότερα και πολύ πολύ Lore. Τα αξίζουν τα λεφτά τους σίγουρα, το ξενέρωμά μου εμένα είναι το φιάσκο με όσους (σαν και εμένα) είχαν το Season Pass (κατ'επέκταση και όλα τα DLC) αλλά έβγαλαν την 64bit version και αντί να την πάρουμε free έπρεπε/πρέπει να τα ξανασκάσουμε.

 

Δυστυχώς όμως αν θέλει κάποιος εκτός από το game και online community ... πρέπει να ακουλουθάς την μάζα και αν η μάζα αγοράζει, well...

 

 

 

 

btw Steam does is again... (cost of individual products lower than bundle cost)

post-155453-0-12140700-1457313252_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το λες , πχ το Old Hunters του Bloodborne αντιδωρο ηταν αλλα μια χαρα το κοπανησαν 20$  :D .

 

Δεν έχω παίξει το Bloodborne, δεν έχω κονσόλα έτσι κ αλλιώς, παίζει να δανειστώ κάποια στιγμή ενός φίλου να το τσεκάρω αν και δεν με τρελαίνει το theme. Για τα DS1+2 είναι το Lore που με κρατάει περισσότερο από οτιδήποτε άλλο, εδώ ψήνομαι να εκτυπώσω σε καμβά τον Artorias για τον τοίχο και να κάνω μια μεταλική κατασκευή τα γράμματα από το Summon Sign (Sunbro style) με κρυφό φωτισμό από πίσω, να το βάλω στον τοίχο και να έχει το effect αλλά δε βρίσκω σιδερά να το κάνει...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα και εγω για το lore το τελειωσα . Και ολα τα dungeons για το extra και γενικα για το story και την καλυτερη ατμοσφαιρα που θα βρεις μεχρι ισως το Ds3 που παλι θα ειναι το 1 μαζι με το combat του Bloodborne  . Και 99 % σπαθια χρησιμοποιεις μην νομιζεις οτι εχει πολυ μαχη με οπλα  :P .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο κατω σχολιο''' If it's smooth and has no drops I don't really mind 30. FF type 0 played nice even though the frame rate was locked.''''

 

Βαλτε ρε καταραμενοι(μην πω καμια αλλη πιο βαρια λεξη)console gamers/κεφτεδες την Dark Souls 2 Scholar of the first sin εκδοση και βαλτε και το Bloodborne που ειναι λες και το παιχνιδι εχει lag. Αν ειναι δυνατον τι καθομαι και διαβαζω εν ετη 2016.


Αν ισχυει το παραπανω εν αναμονη για την Complete(60fps)edition.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν οντως ισχυει κατι τετοιο τοτε ειναι κυριως προβλημα των κονσολων με τα 30fps. Το να το μεταφερουν αυτο και στο Pc μονο καλο δεν θα τους κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και απο κατω σχολιο''' If it's smooth and has no drops I don't really mind 30. FF type 0 played nice even though the frame rate was locked.''''

 

Βαλτε ρε καταραμενοι(μην πω καμια αλλη πιο βαρια λεξη)console gamers/κεφτεδες την Dark Souls 2 Scholar of the first sin εκδοση και βαλτε και το Bloodborne που ειναι λες και το παιχνιδι εχει lag. Αν ειναι δυνατον τι καθομαι και διαβαζω εν ετη 2016.

 

Αν ισχυει το παραπανω εν αναμονη για την Complete(60fps)edition.

+1000 αν και θα βγει Mod όπως στο πρώτο. Τρώγαμε τα κονσολογραφικα τώρα θα τρώμε και τα κονσολοframes.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η *** είναι ότι εαν ένα (κακογραμμένο) παιχνίδι δεν έχει εξ'αρχής ξεκλείδωτο framerate, ακόμα και με mod η κατάσταση δεν φτιάχνεται 100%.

 

Υπάρχουν περιοχές στο DS1 (+Durante) που ακόμα και με την 980 ti κάνω dips σε 30. Δεν ξέρω αν είναι πρόβλημα του mod ή αν η μηχανή γραφικών είναι όντως τόσο για τα μπάζα. Μάλλον το δεύτερο...

 

 

Δυστυχώς ξεροκεφαλιά και Japanese dev πάνε μαζί. Μπορεί να έχουν τρομερό ταλέντο αλλά αν τους καρφωθεί κάτι στην κούτρα, δεν το αλλάζουν που να βαράνε όλοι οι υπόλοιποι τον κώλο τους κάτω. Ακόμα και οι ίδιοι οι πελάτες τους  :-D .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...