Προς το περιεχόμενο

προτιμιση φωτογραφικης


Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλησπέρα , θα ήθελα βοήθεια για μια αγορά φωτογραφικής μηχανής. επειδή το καλοκαίρι θα κάνω και ένα ταξίδι στην αμερική θέλω να πάρο μια φωτογραφική που να τραβάει full hd video. μέχρι τώρα έχω δει την Canon Powershot D30 και την Nikon Coolpix ΑΣ130 που είναι και αδιάβροχες που με ενδιαφέρει.πια από τις 2 να προτιμήσω παιδιά?κάποιοι άλλοι μου λένε να παο σε go προ hero 3  εσείς τι λέτε? η go προ θα τραβάει καλύτερο video από αυτές? και οι δυο compact πιο πάνω βγάζουν Full HD 1080 video.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο αυτες που λες η Coolpix ειναι καλυτερη,εχει κ αντοχη σε σκονη και ενσωματομενο GPS (ισως αχρηστο) και πιο καλα διαγραγματα 

τωρα η gopro που λες ειναι action camera αλλη κατηγορια.Νομιζω πως θα τραβαει σιγουρα καλυτερα βιντεο γτ για αυτο ειναι φτιαγμενη και ειδικα για σκληρες συνθηκες ομως σου χρειαζεται εσενα τετοιο πραγμα?η Nikon μια χαρα μου φαινεται

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα ειμαι λατρεις τον extreme sports αλλα μεχρι ενα  σημειο εννοειται. απλα το καλοκαιρι  θα κανω καταδυσεις και δεν ξερω αν θα με καληψει κατω απο το νερο. τωρα βλεπω και κατι αλλες action camera την sony . η action camera τραβανε photo?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...