Προς το περιεχόμενο

Action camera και λοιπά παρελκόμενα...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλημέρα insomniacs! Σκοπευω να αγορασω αρχικα μια action camera και ψαχνομαι...Κοιταω προς xiaomi αλλα και sjcam, θα ηθελα ομως να με βοηθησετε στην επιλογη της καταλληλης..

 

Η βασικη χρήση θα ειναι πανω σε αμαξι, εξωτερικα κυριως αλλα και εσωτερικα. Σίγουρα θέλω καλό ηχο, πράγμα που με κολλάει με τη yi cam σε οτι διαβασα...Απο την αλλη όμως, τα 60fps φαινονται τελεια!

 

Κατι που θα με ενδιέφεραι ακομα ειναι να υποστηριζει wifi ωστε να εχω Monitor στο smartphone/tablet.

 

Τελος, το budget ειναι καπου στα 200ευρω και σε αυτη τη τιμη θελω και 2 βασεις, μια για εσωτερικο (παρμπριζ) και μια για εξωτερικο χωρο..Καρτα μνημης έχω οποτε δεν υπολογίζεται στο budget.

 

Ευχαριστω για το χρόνο σας!

Επεξ/σία από Zapee995
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα insomniacs! Σκοπευω να αγορασω αρχικα μια action camera και ψαχνομαι...Κοιταω προς xiaomi αλλα και sjcam, θα ηθελα ομως να με βοηθησετε στην επιλογη της καταλληλης..

 

Η βασικη χρήση θα ειναι πανω σε αμαξι, εξωτερικα κυριως αλλα και εσωτερικα. Σίγουρα θέλω καλό ηχο, πράγμα που με κολλάει με τη yi cam σε οτι διαβασα...Απο την αλλη όμως, τα 60fps φαινονται τελεια!

 

Κατι που θα με ενδιέφεραι ακομα ειναι να υποστηριζει wifi ωστε να εχω Monitor στο smartphone/tablet.

 

Τελος, το budget ειναι καπου στα 200ευρω και σε αυτη τη τιμη θελω και 2 βασεις, μια για εσωτερικο (παρμπριζ) και μια για εξωτερικο χωρο..Καρτα μνημης έχω οποτε δεν υπολογίζεται στο budget.

 

Ευχαριστω για το χρόνο σας!

εγω xiaomi θα παρω παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...