Προς το περιεχόμενο

windows 7 download με αδεια χρησης dell


antonis__19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημερα σας,,

 

 

Εχω κανει μια νεα συνθεση και εχω φτασει στο τελευταιο σταδιο της το λειτουργικο!! Σκεφτομαι να κατεβασω το windows 7 pro 64 bit καθαρο απο τους servers ιστοσελιδα της microsoft αλλα ο προβληματισμος μου ειναι οτι εχω αδεια χρησης για της dell για το συγκεκριμενο λειτουργικο

 

Δεν ξερω αν επηρεαζει ....Καμμια βοηθεια?? 

Ευχαριστω..!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Η άδεια χρήσης μπορεί να χρησιμοποιηθεί μόνο στον υπολογιστή με τον οποίο ήρθε το αυτοκόλλητο. Είναι η λεγόμενη oem έκδοση των windows όπως θα δεις πάνω στο αυτοκόλλητο με τον κωδικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν μπορω να καταλαβω ομως γιατι μαγαζια (επαγγελματιες-οχι μουφα) πουλανε τετοια dvd μαζι με τους κωδικους κοντα στην μιση τιμη (90 ευρω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό ειναι που απορώ , ο φίλος πιο πανω είπε ότι αφορά τον υπολογιστή που ειναι η ήταν εγκατεστημένο το λειτουργικό. Άν αγοράσω το πακέτο αυτό, και εγκαταςτηςω καθαρά απο server τα windows 7 pro 64 με τον κωδικό αυτό θα μπορώ να τα ενεργοποιήσω ;;;;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Όχι.Το κλείδι είναι ήδη ενεργοποιημένο. Μπορείς άμα θες, να δεις στις αγγελίες για νέο κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρε παιδιά και εγώ έτσι ήξερα , όμως καθαρά από περιέργεια , πήρα το κλειδί των windows 7 από το αυτοκολλητάκι στην δουλειά , (ελευθερα μου το δώσανε :D ) και το πέρασα στα windows 7 που έχω σπίτι και το δέχτηκε κανονικά , είναι oem αλλα το πήρε κανονικά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...