Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τέλος το splatoon. Μας άφησαν να παίξουμε και κανένα εικοσάλεπτο παραπάνω με τους Γιαπωνέζους. Μόνο ένα disconnect και σχετικά γρήγορο match making. Όλο το τεστ σε handheld δεν είχα frame drop. Νομίζω ότι στο τέλος ζεστάθηκε το μηχάνημα. Η διαφορά μεταξύ όσων το είχαμε στο wiiu και όσων το έμαθαν τώρα φαίνεται άμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τέλος το splatoon. Μας άφησαν να παίξουμε και κανένα εικοσάλεπτο παραπάνω με τους Γιαπωνέζους. Μόνο ένα disconnect και σχετικά γρήγορο match making. Όλο το τεστ σε handheld δεν είχα frame drop. Νομίζω ότι στο τέλος ζεστάθηκε το μηχάνημα. Η διαφορά μεταξύ όσων το είχαμε στο wiiu και όσων το έμαθαν τώρα φαίνεται άμεσα.

δεν παρατηρησα  να ζεσταθηκε. και επαιξα ολη την ωρα.απλα προσεχω οταν παιζω να μη κλεινω τους αεραγωγους

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν σου το "παίζει" θα "δούμε" και καλά ένας τέτοιος dev και όχι η E.A/UBISOFT (καλά αυτή θα κάνει και δημοσκόπηση τον Απρίλη - μην την χάσεις) κτλ... η δε Capcom σου λέει τα ίδια (για το MH "παίξτε πρώτα στο 3ds και βλέπουμε") δεν φταίω εγώ αλλά κάποιος άλλος. Και ναι - σαν Nintendo fan - addict πες το όπως θες προσβάλλομαι από τέτοιες δηλώσεις. Να μην σώσουν και να το βγάλουν το game δηλαδή.

 

Stay frosty!

Δεν καταλαβαίνω γιατί το βλέπεις έτσι. Δηλαδή μόνο οι μεγάλες δυτικές εταιρίες επιτρέπεται να κάνουν tease; Όλοι οι υπόλοιποι πρέπει να φανερώνουν όλα τα projects τους αμέσως; Όταν το κρίνουν σκόπιμο θα το κάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Β και εγώ. Νομίζω ότι όσοι προλάβαμε και συνδεθήκαμε πρώτοι μας έδινε προτεραιότητα. Μπήκα 8.55. Είχα το disconnect 9.30 και με ξαναέβαλε άμεσα. Άλλο ένα 10.05 αλλά με ξαναέβαλε με τους Γιαπωνέζους όπως είπα μέχρι 10.25.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα b.Εκανα restart αλλά τίποτα δυστυχώς.Θα προσπαθήσω ξανά αύριο.Με καλώδιο συνδεδεμένο σε vdsl 50αρα.

 

Είδες φιλαράκι Gkalas τα "κρυφά έξοδα"??? Άντε να στα κάνω "περιττά". Γιατί να μην έχει το dock σου ένα ethernet στα 100 ευρώ που ζητάει για καινούργιο να κάνεις το troubleshooting σου σαν άνθρωπος? Άντε τώρα τράβα να πάρεις το official nintendo usb>lan adapter για να παίξεις splatoon. 

 

Αυτό στο γράφω πολύ φιλικά μιας και είμαστε μέλη και οι δύο σε ένα κάποιο ..nintendo community. Ελπίζω αυτήν την φορά να το σεβαστείς αυτό.

Δεν καταλαβαίνω γιατί το βλέπεις έτσι. Δηλαδή μόνο οι μεγάλες δυτικές εταιρίες επιτρέπεται να κάνουν tease; Όλοι οι υπόλοιποι πρέπει να φανερώνουν όλα τα projects τους αμέσως; Όταν το κρίνουν σκόπιμο θα το κάνουν.

 

Deghin αυτό δεν εξέλαβα σαν tease αλλά σαν ... απειλή. Του τύπου αν πουλήσει το switch θα έρθουμε. H αλήθεια είναι ότι με πείραξε το post της Capcom για το Monster Hunter και έγραψα προκατειλημμένος. Αλλά αυτό που εννοώ σαν ουσία ισχύει.  Μακάρι να κάνω λάθος. Είμαι καχύποπτος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χεχε - δεν θα σου δώσω την χαρά για άλλο ένα κύκλο delete σε post ή και Bans -(Μάλιστα πολλοί μπήκατε στο profile του εν λόγω μετά τα delete για να δείτε αν έφαγε ban.... (φαίνονται οι επισκέψεις) Τι να πω. Πόσο χαμηλά θα πέσουν κάποιοι.... Είστε χαρούμενοι? Ή μήπως αποτρέψατε άλλον ένα πιθανό αγοραστή....

 

Πως το επιτρέπετε κάποιοι να συμβαίνει κάτι τέτοιο - που ενώ όλοι καταλαβαίνατε ότι μιλούσε για τα Physics και πως κάνει ΤΑΝΚ στο frame rate to ΒοΤW με 4 moblins μόνο και κάτι βαρέλια - ή γρασίδι που πήρε φωτιά) και τον trollarate ασύστολα - κάτι που εγώ θα ντρεπόμουν να το κάνω στην θέση κάποιων πόσο μάλλον να το συνεχίσω εδώ με το ύφος σου.

 

Και ναι τα flops φταίνε όχι για το σενάριο αλλά για πολλά άλλα aspects στο gaming development. Άντε πια trolls. Λες και το BotW θα μπορούσε να βγει στο N64 αν δεν είχε καλύτερα specs το shield το switch... Έλεος με την συμπεριφορά σας αποκλείσατε κάθε πολιτισμένη συζήτηση για specs/flops κτλ λες και οι devs δεν τα υπολογίζουν. Κατά τα άλλα η Capcom μια χαρά ανάγκασε την Nintendo για 4GB RAM - αλλά εκεί κάνετε πάρτι .... υποκριτές.

 

Αν αγαπάτε την Nintendo σταματήστε να ειρωνεύεστε κάποιοι - μεγαλύτερη ζημιά κάνετε ΑΝ καταλαβαίνετε.

 

Δημιουργείτε μίσος από το τίποτα. Η επιτυχία είναι να πείσετε κάποιον μέσω της συζήτησης - όχι να τον τρολλάρετε για 2 σελίδες μέχρι να το κόψει ο Mod. Τι υαλοκαθαριστήρες, τι ανεμιστήρες μέχρι και το Baldur's Gate μετρήσατε κάποιοι σε TFLOP. Τι επειδή τα έσβησε ο Mod κάποιοι εξιλεωθήκατε? Έχουμε και μνήμη και τα θυμόμαστε. Και αυτή δεν είναι RAM να σβήνεται στο shutdown, Ξεφτίλα και ντροπή θα ένιωθα στην θέση κάποιων. Τι κρίμα.... Εν τέλει:

 

Κανέναν δεν θα πείσετε με αυτήν την συμπεριφορά σας.

 

Δεν τα είπα εγώ αλλά οι ίδιοι οι devs:

ν ν ν ν ν

 

 

 

 

 

 

Πρόλαβε το τώρα που είναι νωρίς.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Πρόλαβε το τώρα που είναι νωρίς.

 

 

 

Ρε nick αγορίνα μου. Έχουμε συμφωνήσει σε τόσα. Θα διαφωνήσουμε σε άλλα τόσα.

 

Δεν καταλαβαίνω το εχθρικό κλίμα. Το πολύ να συμφωνήσουμε ότι διαφωνούμε. E και? 

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steeve Sheep το official έχω από εποχές wii.Δεν ευθύνεται αυτό για το ότι δε μπορούσα να βρω παιχνίδι.

 

Δεν σημαίνει ότι είναι official και για τo switch.

 

Αλλά εντάξει δεν θα παίξω με τον πόνο σου. Το έχω περάσει και εγώ.

 

Είναι και ότι κρατάει 1 ώρα το testfire και εντάξει.

 

Συγνώμη.

 

 

Βασικά για να σε βοηθήσω - μάλλον θα πρέπει να ανοίξεις Ports στο router σου.. Αν θες παραπάνω βοήθεια PM.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέεται άψογα στο νετ.Δεν είναι αυτός ο λόγος που δε κατάφερα να παίξω.

 

Τώρα θες να με ακούσεις ή όχι. Ξέρεις ποιος είμαι και από αλλού. Δεν είμαστε χθεσινοί γνώριμοι.

 

Πρέπει να ανοίξεις ports στο router σου. 

 

Στενοκέφαλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...