Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μόνο προσβολή?!

Εγώ αν τον πετύχω στο δρόμο θα τον σαπισω!

 

 

Χεχε - δεν θα σου δώσω την χαρά για άλλο ένα κύκλο delete σε post ή και Bans -(Μάλιστα πολλοί μπήκατε στο profile του εν λόγω μετά τα delete για να δείτε αν έφαγε ban....  (φαίνονται οι επισκέψεις) Τι να πω. Πόσο χαμηλά θα πέσουν κάποιοι.... Είστε χαρούμενοι? Ή μήπως αποτρέψατε άλλον ένα πιθανό αγοραστή....

 

Πως το επιτρέπετε κάποιοι να συμβαίνει κάτι τέτοιο - που ενώ όλοι καταλαβαίνατε ότι μιλούσε για τα Physics και πως κάνει ΤΑΝΚ στο frame rate to ΒοΤW με 4 moblins μόνο και κάτι βαρέλια - ή γρασίδι που πήρε φωτιά) και τον trollarate ασύστολα - κάτι που εγώ θα ντρεπόμουν να το κάνω στην θέση κάποιων πόσο μάλλον να το συνεχίσω εδώ με το ύφος σου.

 

Και ναι τα flops φταίνε όχι για το σενάριο αλλά για πολλά άλλα aspects στο gaming development. Άντε πια trolls. Λες και το BotW θα μπορούσε να βγει στο N64 αν δεν είχε καλύτερα specs το shield το switch... Έλεος με την συμπεριφορά σας αποκλείσατε κάθε πολιτισμένη συζήτηση για specs/flops κτλ λες και οι devs δεν τα υπολογίζουν. Κατά τα άλλα η Capcom μια χαρά ανάγκασε την Nintendo για 4GB RAM - αλλά εκεί κάνετε πάρτι .... υποκριτές.

 

Αν αγαπάτε την Nintendo σταματήστε να ειρωνεύεστε κάποιοι - μεγαλύτερη ζημιά κάνετε ΑΝ καταλαβαίνετε.

 

Δημιουργείτε μίσος από το τίποτα. Η επιτυχία είναι να πείσετε κάποιον μέσω της συζήτησης - όχι να τον τρολλάρετε για 2 σελίδες μέχρι να το κόψει ο Mod. Τι υαλοκαθαριστήρες, τι ανεμιστήρες μέχρι και το Baldur's Gate μετρήσατε κάποιοι σε TFLOP. Τι επειδή τα έσβησε ο Mod κάποιοι εξιλεωθήκατε? Έχουμε και μνήμη και τα θυμόμαστε. Και αυτή δεν είναι RAM να σβήνεται στο shutdown,  Ξεφτίλα και ντροπή θα ένιωθα στην θέση κάποιων.  Τι κρίμα.... Εν τέλει:

 

Κανέναν δεν θα πείσετε με αυτήν την συμπεριφορά σας.

 

Δεν τα είπα εγώ αλλά οι ίδιοι οι devs:

ν ν ν ν ν 

 

 

 

 

Όταν σου το "παίζει" θα "δούμε" και καλά ένας τέτοιος dev και όχι η E.A/UBISOFT (καλά αυτή θα κάνει και δημοσκόπηση τον Απρίλη - μην την χάσεις) κτλ... η δε Capcom σου λέει τα ίδια (για το MH "παίξτε πρώτα στο 3ds και βλέπουμε") δεν φταίω εγώ αλλά κάποιος άλλος. Και ναι - σαν Nintendo fan - addict πες το όπως θες προσβάλλομαι από τέτοιες δηλώσεις. Να μην σώσουν και να το βγάλουν το game δηλαδή. 

 

Stay frosty! 

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και όχι μόνο αυτό - συμβαίνουν ακόμα πιο τραγικά πράγματα...

 

http://www.thejimquisition.com/the-sad-ghost-war-between-breath-of-the-wild-and-horizon-zero-dawn/

 

http://www.thejimquisition.com/metabombed-mass-effect-andromeda-is-pure-sjw-propaganda/

 

Για να μην πω τι λεφτά έχουν χαθεί και καριέρες καταστραφεί...

Ολα αυτα ειναι καταστασεις που συμβαινουν παρα πολλα χρονια. απλα τωρα με την μεταδοση της επικοινωνιας να ειναι πολυ πιο εφικτη, γνωστοποιουντε και ευρυτερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Steve, γιατι δεν μας λες πως θα ηθελες εσυ να ειναι το switch;

 

 

Το έχω πει ήδη

 

- Να κυκλοφορούσε Χριστούγεννα 

 

- Για να είχε Online ήδη.

 

- Να ήταν το BoTW πιο Polished.

 

- Πιο πολλά games ΑΑ από το 3DS και όχι ότι να ναι indies.

 

- 16nm για διάρκεια μπαταρίας.

 

- QA που να είχε προλάβει να "τσιμπήσει" προβλήματα όπως - left joycon/wifi/dock scratch.

 

- Bundled game.

 

- Περισσότερα ports από western AAA ή ΑΑ. (έστω και ps360 version).

 

- Τα lightspeed studios σε οίστρο να βοηθούν από εδώ και από εκεί κάθε western studio να κάνει port το κάθε ΑΑΑ ή μη studio να βοηθάει σε ports ποιότητας RoTR στο switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πριν λιγο τελειωσε  η πρωτη δοση του splatoon. να πω οτι δεν το εχω ξαναπαιξει και ειναι τερμα απολαυστικο!πολυ καλη φαση. τσακονομουν με την κορη μου ποιος θα παιξει..χαχαχα.  παντος δεν μου εκανε κανενα προβλημα στην συνδεση και εβρισκε και αμεσως ματς..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις πριν λιγο τελειωσε  η πρωτη δοση του splatoon. να πω οτι δεν το εχω ξαναπαιξει και ειναι τερμα απολαυστικο!πολυ καλη φαση. τσακονομουν με την κορη μου ποιος θα παιξει..χαχαχα.  παντος δεν μου εκανε κανενα προβλημα στην συνδεση και εβρισκε και αμεσως ματς..

 

Chris είχες την έκδοση wiiU και αν ναι τι διαπίστωσες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chris είχες την έκδοση wiiU και αν ναι τι διαπίστωσες?

οχι φιλε δεν το ειχα παιξει ποτε. μαλλον δεν προλαβα να το παιξω γιατι το ειχα πουλησει το wii u. παντος στο switch  σε portable  που το παιξαμε κυλαει παρα πολυ καλα.. το μονο θεμα που με ξυνισε στην αρχη ηταν τα joystick  που κανουν αποτομες κινησεις μιας και ειναι μικρα..κατεβασα λιγο το sensitivy  και το συνηθισα λιγο μετα απο 2-3 ματς και ηταν καλητερα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην beta 4 οπλα δινει και μια πιστα


και ιδιο να ειναι με το wii u  που δεν το εχω παιξει..ξερεις τι γινετε ρε steve.  να ουτε στην tv  δεν το συνδεσα.. ειναι πολυ ωραια φαση να εχεις τετια παιχνιδακια σε portable. μεγαλη υποθεση,

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...