Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

παιδιά κανένα demo για να παίξει κάποιος όταν πάρει την κονσόλα υπάρχει στο store της nintendo ή ότι κανουμε με το Zelda ?

 

- Snipperclips σε όλα τα stores

- Tetris και Dragon Quest I/II στο γιαπωνέζικο store

- Το global testfire του Splatoon 2 ανοίγει στις 24/03

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτό το έχετε δει?

 

http://www.plaisio.gr/games/nintendo/switch-accessories/Nintendo-Switch-Joy-Con-Wheel-Pair-ACC-NSW-0013.htm

 

φοβερό θα είναι για το mario kart :D

Την τιμη ειδα για ενα κομματι πλαστικο!!!  :shock:  :cry:  :fear:  :blink:

 

Δεν παμε καλα!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ταταρτη θα εχω και εγω to switch αλλα δεν εχει ο γερμανος πια το  zelda

Τι εννοεις? Εγω το βλεπω κανονικα διαθεσιμο

https://www.germanos.gr/product/the-legend-of-zelda-breath-of-thewild-switch-game/20352488/

 

Αν παλι θες να το παρεις απο αλλου το παιχνιδι και να μην αξιοποιησεις το 20% της επιστροφης(εκτος αν θες να το δωσεις για αλλο παιχνιδι),τοτε εννοειται οτι κοιτας απο αλλου και φθηνοτερα https://www.skroutz.gr/s/10822852/The-Legend-of-Zelda-Breath-of-the-Wild-NS.html

Την τιμη ειδα για ενα κομματι πλαστικο!!!  :shock:  :cry:  :fear:  :blink:

 

Δεν παμε καλα!!!!!!

Θα βγουν μωρε αργοτερα και ΟΕΜ μην σκας τσαμπα :P

Απλα σαν επισημο και καλα οπως ειναι αναμενομενο εχει τσουχτερη τιμη.

Το πιο περιεργο ειναι οτι το Πλαισιο το εχει φθηνοτερα απο οτι τα σκρουτζομαγαζα

https://www.skroutz.gr/s/10844430/Nintendo-Joy-Con-Wheel-Set.html?keyphrase=Nintendo+Switch+Joy-Con+Wheel+Pair

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η κλασική ατάκα όταν σε πάνε γλέντι και αντί να παραδεχτείς ότι πέταξες μπαρουφα το πας στον φανατισμό.Πολυ hating ρε παιδιά, ήρεμα.

 

Τί εννοείς με πάνε γλέντι; Ποιος, που και πότε; Να μου το πεις να ξέρω να ζητήσω ταπεινά συγνώμη, να γυρίσω στην σπηλιά μου.

 

Τί τί κάνω στο thread είναι πάρα πολύ σαφές. Θέλω εγώ (και η πλειοψηφία) third party παιχνίδια. Απλά, κατανοητά και ήρεμα. Δεν περιμένω να ταΐσει η Nintendo από τον κουβά της, ούτε είναι η μόνη εταιρεία που φτιάχνει καλά παιχνίδια.

 

Αυτά είναι για τους φανατισμενους.

Επισης τι εχουν τα jrpg και σε χαλανε τοσο πολυ?

Είναι ένα είδος παιχνιδιού. Και τα περισσότερα έχουν πανομοιότυπη δράση πλοκή. Από εκεί και πέρα, υπάρχουν παίχτες που τους αρέσουν. Για τους άλλους, δεν πρέπει να εμπλουτιστεί την ποικιλία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω εγώ (και η πλειοψηφία) third party παιχνίδια.

Γιαυτο το λογο και επεσε κραξιμο για την αρχικη τιμη κυκλοφοριας. Γιατι η κονσολα δεν ειναι καν ικανη να τρεξει τα πιο γνωστα multiplatform παιχνιδια λογω του hardware. Ιδιο λαθος που εγινε και με το wii u δηλαδη απο πλευρας τιμολογησης.

 

Τωρα οσον αφορα την υποστηριξη και μεταβαση 3ds τιτλων στο Switch μακαρι αλλα για να γινει αυτο θα γινει αργοτερα,αρα και παλι δεν δικαιολογειται η αρχικη τιμη κυκλοφοριας. Βασικα ετσι οπως πανε τα πραγματα δεν θα μου προκαλουσε εντυπωση αν η κονσολα εβλεπε ενα μικρο price drop(περαν της εκπτωσης λογω γιορτων)προς τα Χριστουγεννα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Βασικα ετσι οπως πανε τα πραγματα δεν θα μου προκαλουσε εντυπωση αν η κονσολα εβλεπε ενα μικρο price drop(περαν της εκπτωσης λογω γιορτων)προς τα Χριστουγεννα.

Βασικά έτσι όπως δείχνουν να πηγαίνουν τα πράγματα από πλευράς πωλήσεων, μην περιμένεις price drop.

 

Το μόνο που πρέπει να περιμένουμε είναι bundles.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως η Nintendo πρέπει να είναι η μοναδική εταιρεία στον κόσμο που μπορεί να πουλήσει κάτι μύρια κονσόλες με μόνο ένα τίτλο αρχικά διαθέσιμο. 

Πάντα οι υπόλοιποι έδειχναν κατάλογο με games day one :P 

Για να κατανοήσουμε και λίγο τα μεγέθη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...