Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σίγουρα θα δούμε κάτι από Bayonetta αν και πιστεύω ότι μπορεί να αργήσει. Η Platinum μόλις τελείωσε το Nier. 

ναι θα δούμε, αλλά και τα παλιά είναι καλή περίπτωση για όποιον δε τα πρόλαβε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ αν τη τσιμπούσα ποτέ στο μέλλον θα ήθελα remaster της μπαγιονέτας γιατί είμαι τρελός φαν του είδους και φυσικά δε θα αγόραζα wii u για να τα παίξω 

 

επίσης επειδή πολλές φορές έχω καταφερθεί εναντίον των remaster (κύριως λόγω της ηλικίας μου επειδή πολλά τα έπαιξα στην ώρα τους), σε κάποιες περιπτώσεις είναι χρήσιμα και εμένα μου έχει τύχει να μου φανούν χρήσιμα οπότε γιατί όχι; 

 

απλά να μη βασιζόμαστε μόνο σε αυτά ή υπερβολικά σε αυτά, εκεί έχει ουσία η γκρίνια 

 

προσωπικά πάντως θα αφήσω να κυλήσει ένας χρόνος να το σκεφτώ αν θα πάρω switch.. 

 

Κανεις λαθος....παρε και δεν θα μετανιωσεις....

 

Eτσι επρεπε να πουλανε τα switch

 

https://www.youtube.com/watch?v=JmYfL_Hc1CU

 

Καπως ετσι την παταμε με τα remakes....

 

https://www.youtube.com/watch?v=tFpZtaYl7VM

 

Επαυξανω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χμμ... περίμενα "much better" από "slightly better". Όσο για την ευκολία δεν λέει πολλά. Ένα απλό ARM soc είναι, εννοείται ότι περιμέναμε να είναι πολύ εύκολη η ανάπτυξη παιχνιδιών. 

 

Επίσης ο δρόμος μεταξύ WiiU και Xbox One (όπως ισχυρίζεται το έρθρο) είναι πολύ μακρύς. Πολύ αυθαίρετα όλα αυτά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ μου κάνει εντύπωση που ενώ την κονσόλα την έχουν ανοίξει από την πρώτη στιγμή, μάθανε χθες ότι δεν είναι custom.Τοσο καιρό έρευνα κάνανε;Για τους ειδικούς πιστεύω ότι θα ήταν εύκολο από την πρώτη στιγμή να μας πούνε τι ρόλο βαράει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εν τω μεταξύ μου κάνει εντύπωση που ενώ την κονσόλα την έχουν ανοίξει από την πρώτη στιγμή, μάθανε χθες ότι δεν είναι custom.Τοσο καιρό έρευνα κάνανε;Για τους ειδικούς πιστεύω ότι θα ήταν εύκολο από την πρώτη στιγμή να μας πούνε τι ρόλο βαράει.

εχθές βγήκαν τα xray :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα δούμε κάτι από Bayonetta αν και πιστεύω ότι μπορεί να αργήσει. Η Platinum μόλις τελείωσε το Nier. 

 

H Platinum έχει 3-4 ομάδες και η ομάδα του Hashimoto (Bayonetta 2, Star Fox Zero) δεν έχει καμία σχέση με το Nier. Κατά τα άλλα από την στιγμή που το Star Fox Zero ολοκληρώθηκε σχεδόν πριν ένα χρόνο είναι ακόμα νωρίς για Bayonetta 3. Επίσης πρόσφατα o Kamiya έφαγε άκυρο με το Scalebound επομένως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σίγουρα θα δούμε κάτι από Bayonetta αν και πιστεύω ότι μπορεί να αργήσει. Η Platinum μόλις τελείωσε το Nier. 

Το οποιο ειναι παιχνιδαρα και για μενα υποψηφιο για παιχνιδι της χρονιας :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Platinum έχει 3-4 ομάδες και η ομάδα του Hashimoto (Bayonetta 2, Star Fox Zero) δεν έχει καμία σχέση με το Nier. Κατά τα άλλα από την στιγμή που το Star Fox Zero ολοκληρώθηκε σχεδόν πριν ένα χρόνο είναι ακόμα νωρίς για Bayonetta 3. Επίσης πρόσφατα o Kamiya έφαγε άκυρο με το Scalebound επομένως...

Scalebound exclusively στο Switch! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν είναι ip της ms χλωμό

 

αλλά τελικά μάθαμε γιατί ακυρώθηκε αυτό το παιχνίδι; τι διάολο έκαναν τόσο καιρό μαζί του; 

 

εμένα ο καημός μου είναι να βγει devil may cry 5 με κανονικό dante, τα υπόλοιπα είναι ημίμετρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...