Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι ειναι βαρυ jrpg μην το γελας .

 

Τώρα με trollaρεις ή μιλάς σοβαρά? Γιατί αν μη τι άλλο οι μάχες είναι turn based έτσι δεν είναι?

 

ή ήταν /s   :huh:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι.

 

Καλά δεν έχω vita - οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω. Είναι και off-topic. Εγώ για το Dragon Quest μιλούσα το οποίο αν και πολύ πιο φτωχό σε γραφικά από το switch είχε πιο καλό framerate. Ίσως έπρεπε να κάνουν κάτι τέτοιο και στο switch. Γιατί 20 fps σε action game είναι θέμα. (Αντίθετα με το Setsuna)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά δεν έχω vita - οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω. Είναι και off-topic. Εγώ για το Dragon Quest μιλούσα το οποίο αν και πολύ πιο φτωχό σε γραφικά από το switch είχε πιο καλό framerate. Ίσως έπρεπε να κάνουν κάτι τέτοιο και στο switch. Γιατί 20 fps σε action game είναι θέμα. (Αντίθετα με το Setsuna)

πιστευω να το φτιαξουν..demo ηταν αυτο αν δεν κανω λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης

Καλά δεν έχω vita - οπότε δεν μπορώ να σχολιάσω. Είναι και off-topic. Εγώ για το Dragon Quest μιλούσα το οποίο αν και πολύ πιο φτωχό σε γραφικά από το switch είχε πιο καλό framerate. Ίσως έπρεπε να κάνουν κάτι τέτοιο και στο switch. Γιατί 20 fps σε action game είναι θέμα. (Αντίθετα με το Setsuna)

Μα αυτός ήταν και ένας από τους λόγους που δεν το φέρανε στη δύση για το vita. Κακό performance.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα αυτός ήταν και ένας από τους λόγους που δεν το φέρανε στη δύση για το vita. Κακό performance.

 

Παιδιά με μπερδέψατε. Ποιο δεν θα έρθει στην δύση? Το dragon ή το setsuna.

 

Εκτός και αν με παρέθεσες κατά λάθος basketfan

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Setsuna το εχω παιξει στο pc.

Σαν παιχνιδι περαν του οτι ειναι απογοητευση για το ειδος του(αν και εχει καποια πολυ ωραια πραγματακια) ακομα και για τους οπαδους των turn based jrpg και πανακριβο για αυτα που προσφερει,δεν μπορω να καταλαβω για ποιο λογο τρεχει τοσο χαλια.

 

Ουτε μεγαλο open world ειναι,ουτε explore εχει,ουτε οι πολεις ειναι μεγαλες,ουτε τπτ. Ανετα το σηκωνε σε 60fps το hardware του Switch αλλα μαλλον δεν επεσε πολλη δουλεια στην εκδοση του Switch γιατι μαλλον δεν πιστευουν οτι θα πουλησει και πολυ.

 

Κρατηστε τα χρηματα σας για καποιο αλλο παιχνιδι οπως Xenoblade Chronicles ή Dragon Quest 11.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν υπάρχει «μεταφέρω». Μπαίνεις απλά στο my.nintendo και αλλάζεις region στα settings.

 

Όχι, δεν χάνεις τίποτα. Μπορείς στο ίδιο account να έχεις games αγορασμένα από διαφορετικά regions.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χανεις ομως τα funds λεει αν εχεις δηλαδη χρηματα στο account σου.. http://en-americas-support.nintendo.com/app/answers/detail/a_id/22285/~/can-i-change-the-nintendo-switch-eshop-country%3F 
Το εχεις κανει εσυ; Ειναι δοκιμασμενο πως δεν χανεις τα παιχνιδια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ένα account έχω μόνο συνδεδεμένο στο NSw, στο οποίο αλλάζω συνέχεια regions για να μπαίνω στα διαφορετικά e-shops. Αυτή τη στιγμή έχω στο NSw, στο ίδιο account:

 

- Ένα game αγορασμένο από South Africa, το Othello.

- Δύο demos κατεβασμένα από Japan (Tetris και Dragon Quest)

- Ένα demo κατεβασμένο από UK (Snipperclips)

- Παράλληλα τώρα σερφάρω στο καναδέζικο e-shop.

 

Games δεν χάνεις 100%. Για funds δεν ξέρω τι ισχύει, δεν κρατάω ποτέ funds μέσα στο account μου, βάζω μόνο το ποσό που θέλω να εξαργυρώσω όταν αγοράζω. Ωστόσο, υποθέτω ότι ούτε τα funds χάνονται, απλά μένουν στο εκάστοτε e-shop χωρίς να μεταφέρονται σε άλλα.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...