Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

πολλα παιδια το πηρατε 1 ντευ εγω δεν το θεωρησα να παρω 1 μερα παρα να περιμενω την εξεληξη της κονσολας

 

ισως ειμαι λιγο πιο καμμενος απο το wiiu

 

Καλά και εγώ καμμένος είμαι από το WiiU...έχω την πεποίθηση οτι το switch θα τα πάει πολύ καλά, ελπίζω να μην κάνω λάθος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το fast rmx για παραδειγμα, ειναι launch τιτλος με αρκετα καλα γραφικα και κραταει το 60αρι σε docked mode ακομα και με 2 παιχτες, το ιδιο περιμενω απο το MK8 το οποιο μαλιστα θα ειναι 1080p και οχι 900p σαν το BOTW.

Το Fast rmx, αν θυμάμαι καλά από συνέντευξη του dev, τρέχει σε 1080p 60fps σε docked mode ανεξαρτήτως αριθμού παιχτών. Σε handheld mode τρέχει 720p 60fps σε μονό/διπλό και 720p 30fps τριπλό/τετραπλό. Αντίθετα το mariokart 8 dlx στο treehouse live είχαν πει ότι σε docked mode τρέχει σε 1080p 60fps (1-2 παίχτες) και 1080p 30fps (3-4 παίχτες) ενώ σε handheld mode τρέχει 720p 60fps (1-2 παίχτες) και 720p 30fps (3-4 παίχτες).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφια μου κυκλοφορει στο νετ,και καλα πως ειναι γδαρσιμο απο το dock ειναι μουφα.αν υπηρχε μια περιπτωση να γδαρθει η οθονη ,θα εκανε μια καθετη γραμμη η καθετες γραμμες κολλητες η μια με την αλλη.και οχι γδαρσιες λες και της εκανε γατος.εγω οσο το τσεκαρα ειδα οτι δεν γινετε να γδαρθει.ανεβαζουν *** στα ιντερνετ για να ψαρωνει ο κοσμος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η φωτογραφια μου κυκλοφορει στο νετ,και καλα πως ειναι γδαρσιμο απο το dock ειναι μουφα.αν υπηρχε μια περιπτωση να γδαρθει η οθονη ,θα εκανε μια καθετη γραμμη η καθετες γραμμες κολλητες η μια με την αλλη.και οχι γδαρσιες λες και της εκανε γατος.εγω οσο το τσεκαρα ειδα οτι δεν γινετε να γδαρθει.ανεβαζουν μαλακιες στα ιντερνετ για να ψαρωνει ο κοσμος.

 

Δεν είναι απαραίτητο οτι πρέπει να είναι κάθετες οι γραμμές.

Λέγεται οτι το γδάρσιμο γίνεται όταν αστοχήσεις να το κουμπώσεις και το παίζεις επιπόλαια πέρα δώθε με τα χέρια σου για να βρεις την υποδοχή.

Η κίνηση που κάνεις με τα χέρια σου δικαιολογεί το σχήμα της γρατζουνιάς στην εικόνα που είδαμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα αν θες να το γδαρεις σωνει και καλα θα το γδαρεις.προσωπικα δεν μου εχει τυχει ακομα να το κουμπωσω κατω και να μη βγει στην τηλεοραση.τωρα αν παει η κορη μου και το περασει για φρυγανια και το αρχισει δεξια αριστερα ισως το γδαρει

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Εγώ έχοντας δει την ποιότητα του Breath of the Wild ΔΕΝ θα την συγχωρέσω εύκολα την Nintendo.

Είναι ξεκάθαρα software το οποίο ορίζει το hardware. 

Αν σήμερα διαβάζω ότι άνθρωποι αγοράζουν μέχρι και wiiU για να το παίξουν δεν έχω λόγια το πως θα είχε αλλάξει ΑΥΤΟ το παιχνίδι τον ρου της ιστορίας όσον αφορά το wiiU.

Μέχρι και τον χάρτη ή το Inventory βγάλανε από το gamepad για το switch.

Ότι λέξη αποστροφής, μίσους, αηδίας κτλ να βάλω εδώ λίγη θα είναι...

 

"ΤAP HERE TO PLAY IN GAMEPAD MODE"

 

Ε?? ε??? really Nintendo?

 

Αφού για το WiiU φτιάχτηκε. Που είναι ρε ο χάρτης ή το Inventory στο gamepad??!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 Εγώ έχοντας δει την ποιότητα του Breath of the Wild ΔΕΝ θα την συγχωρέσω εύκολα την Nintendo.

 

δεν λες παλι καλα που το βγαλανε και στο wii u?θα μπορουσαν να το παιξουν κινεζοι και να βγει μονο στο switch.παλι καλα που οι κατοχοι του wii u  κλεισανε την κονσολα με αυτο το επος. δεν υποστηριξαν σωστα την κονσολα αλλα εδωσαν ενα δωρακι στο τελος.κατι ειναι και αυτο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν λες παλι καλα που το βγαλανε και στο wii u?θα μπορουσαν να το παιξουν κινεζοι και να βγει μονο στο switch.παλι καλα που οι κατοχοι του wii u  κλεισανε την κονσολα με αυτο το επος. δεν υποστηριξαν σωστα την κονσολα αλλα εδωσαν ενα δωρακι στο τελος.κατι ειναι και αυτο

Νομιζω οτι ηταν και λιγο θεμα κυρους να κυκλοφορησει για  wii u....Στοιχημα όμως το κυριακατικο βρακι μου οτι θα δουμε σε φυσικα δισκακια του  wii u  να υπαρχουν ΜΕΓΑΛΕΣ ελλειψεις....Θα δεις, κολλεκτορ θα ειναι το  wii u δισκακι στο τελος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Έγινε διαγραφή κάποιων μηνυμάτων. 

 

Για την ομαλή συνέχεια του νήματος:

  • Δεν θα αναφέρεστε σε άλλα μέλη ως "haters" ή "fanboys" ή με παρόμοιους / χειρότερους όρους.
  • Μην σπαμάρετε το θέμα με συζήτηση VS με άλλες κονσόλες. Καταλαβαίνω ότι είναι πρώτες μέρες, και ότι όσο ακόμα υπήρχε αβεβαιότητα οι συγκρίσεις και οι θεωρίες ήταν αναπόφευκτες, αλλά αυτά τα VS δεν οδηγούν ποτέ σε καλή συζήτηση.
  • Αν έχετε ήδη πει την άποψή σας δεν χρειάζεται να την επαναλαμβάνετε. 
  • Δεν είναι αυτό το θέμα για τη συζήτηση του hacking της κονσόλας.
  • Όπου εντοπίζετε πιθανά προβληματικά μηνύματα ή flame baits, ή το θέμα ξεφεύγει στέλνετε αναφορά. Δεν επιτίθεστε σε άλλα μέλη και δεν προσπαθείτε να συντονίσετε εσείς το thread. 

Ευχαριστώ και καλή συνέχεια. 
 
Διευκρινήσεις και σχετικά, αποκλειστικά και μόνο μέσω pm. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giphy.gif

 

εγω εχω προπαραγγειλει το premium screen filter της horri παντως, 31/3 ερχεται στα public λεει.

 

για τα 299 που πληρωσα στο event του cafe στον 5ο οροφο ακομα δεν εχω παρει καποια ενημερωση και ειχα παρει την ιδια μερα ( τυπικα Πεμπτη ) 3 φορες

 

βαλανε τελικα τους ποντους στην myclub ? τους χανω ?? η νεκροψια θα δειξει :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

giphy.gif

 

εγω εχω προπαραγγειλει το premium screen filter της horri παντως, 31/3 ερχεται στα public λεει.

 

για τα 299 που πληρωσα στο event του cafe στον 5ο οροφο ακομα δεν εχω παρει καποια ενημερωση και ειχα παρει την ιδια μερα ( τυπικα Πεμπτη ) 3 φορες

 

βαλανε τελικα τους ποντους στην myclub ? τους χανω ?? η νεκροψια θα δειξει :P

 

Τι διαμαρτυρεσαι εδω ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΚΑΡΤΑ myclub μεσα στο κουτι του BOTW για το wii u!

 

]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]

 

 

Σχετικα με προβληματα αποσυνδεσης του joycon, δειτε το νημα αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω εχω προπαραγγειλει το premium screen filter της horri παντως, 31/3 ερχεται στα public λεει.

Έχουν αναφερθεί προβλήματα πάντως για το premium μοντέλο. Το νου σου.

 

http://gonintendo.com/stories/275386-hori-premium-switch-screen-protector-may-be-defective

.

.

.

 

Το Bloodstained: Ritual of the Night έρχεται στο Switch τελικά.

 

http://nintendoeverything.com/bloodstained-ritual-of-the-night-heading-to-switch/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...