Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμένα μου κάτσανε μια χαρά τα πάντα. Πολυ κοντα στην αισθηση του xbox one θα ελεγα. Καλα για ps4 δεν το συζητάω το πιο άβολο χειριστήριο ever.

edit.
Το 3ds ή το psvita πως το παιζατε ρε παιδια; Οεο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αν πάρει κανείς το Iam setsuna ας γράψει εντυπώσεις.

Ναι το κοντρολλερ ειναι σαν μινιατουρα αλλα δεν αγοραζω με τιποτα το προ.80 ευρω ειναι κοροιδια θα βολευτω με αυτο που εχει.

Εντάξει Pro δεν είναι αλλά μια χαρά παίζεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φορτιστή μπορώ να χρησιμοποιήσω για να μην βάζω βγάζω συνέχεια αυτόν στο dock;

Γιατί θέλω όταν πχ είμαι στο κρεβάτι και παίζω να το έχω στην πρίζα

 χρειαζεσαι  εναν με  15V και 2.6A - τρεχα γυρευε δηλαδη  :D 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι λες; είσαι λάθος.

 

https://www.reddit.com/r/NintendoSwitch/comments/5vy9wt/psa_do_not_charge_your_switch_with_a_powerbank_or/

 

 

 

Παιδια δινω το dock + το joycon grip για οποιον ενδιαφερεται. Ως φορητο το χρησιμοποιω μονο ,οποτε μου ναι αχρηστα. Pm me.

μια χαρα ειναι το grip αμα θες να παιζεις  zelda (πχ) σε table top mode, αμα πουλησεις το dock πως θα φορτιζεις τα joyconn μετα ? θες  35 ευρω για charging grip 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια χαρα ειναι το grip αμα θες να παιζεις  zelda (πχ) σε table top mode, αμα πουλησεις το dock πως θα φορτιζεις τα joyconn μετα ? θες  35 ευρω για charging grip 

 

Θα κρατήσει τον φορτιστή. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικό για την Ευρώπη, οι τιμές είναι απαράδεκτες. Δεν δικαιολογείται το πρόσθετο των 30 ευρώ (40 για Ελλάδα). Η κίνηση της Ν να μην ανακοινώσει μια προτεινόμενη τιμή άφησε τα κοράκια ελεύθερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...