Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τσίμπησα και season pass για ζέλντα, ελπίζω να τα αξίζει τα λεφτά του. Προς το παρόν βρήκα ένα απο τα σεντούκια που δίνει και είχε ένα t-shirt nintendo switch μέσα! :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Που το βρήκες ρε συ;Το τσίμπησα το season αλλά δεν έχω βρει κάτι ακόμα.

 

Καλημέρα, κατά τύχη, έξω από ένα από τα αρχικά Shrine που βρίσκεται περιτρηγυρισμένο από κάτι ερείπια (εκεί που υπάρχουν και κάτι αρχαία ρομπότ με λειζερ) πάνω σε έναν από τους γκρεμισμένους τοίχους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδες οποιος παρει το metal slug ασ μου πει πως βαζεις 2 player game χρησιμοποιώντας κάθε joy con ξεχωριστά. Στο e shop το εχει για supported gameplay. ΥΓ. Ειναι το πρωτο ζελντα που παίζω κανονικα και το πρωτο παιχνίδι μετα WoW που με κρατησε 6 συνεχόμενες ωρες. Απλα περιμένω πότε θα το ξαναπιασω στα χέρια μου.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω δει από κάμποσα άτομα ότι το Switch τους έχει γρατζουνιστει από το dock στο bezel κοντά. Το έχουν πάθει και άλλοι αυτό;

 

Μεγάλη αποτυχία από Nintendo αυτό αν είναι σύνηθες φαινόμενο!

Αφού βάλανε πλαστική οθόνη έπρεπε να προσέξουν το dock.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα με friend codes δουλεύει η Νιντεντο;

Νομίζω ότι όταν θα ξεκινήσει η paid υπηρεσία θα αλλάξει αυτό.Τωρα λειτουργεί όπως παλιά.Θα δείξει.Βεβαια τι friend code,τι gamertag.Το ίδιο δεν είναι;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όταν θα ξεκινήσει η paid υπηρεσία θα αλλάξει αυτό.Τωρα λειτουργεί όπως παλιά.Θα δείξει.Βεβαια τι friend code,τι gamertag.Το ίδιο δεν είναι;

 

Ε δεν το λες και το ίδιο...

 

Έχω δει από κάμποσα άτομα ότι το Switch τους έχει γρατζουνιστει από το dock στο bezel κοντά. Το έχουν πάθει και άλλοι αυτό;

 

Μεγάλη αποτυχία από Nintendo αυτό αν είναι σύνηθες φαινόμενο!

Αφού βάλανε πλαστική οθόνη έπρεπε να προσέξουν το dock.

 

Όχι, αν και νωρίς ακόμα όπως μπαίνει δεν νομίζω να το πάθω υπό κανονικές συνθήκες εκτός και το βάλω απρόσεκτα ίσως; Έβαλα και screen protector καλού κακού, αυτόν που έρχεται με την original θήκη. Αν και έβαλα πρώτη φορά μπήκε πανεύκολα και δεν χαλάει καθόλου την αίσθηση της οθόνης.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι όταν θα ξεκινήσει η paid υπηρεσία θα αλλάξει αυτό.Τωρα λειτουργεί όπως παλιά.Θα δείξει.Βεβαια τι friend code,τι gamertag.Το ίδιο δεν είναι;

Ε όχι δα. Άλλο να είσαι ο pitsifrikos και άλλο ο 1235-2321-3654. Αμάν με τις εμμονές της αυτή η Ν πια..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε όχι δα. Άλλο να είσαι ο pitsifrikos και άλλο ο 1235-2321-3654. Αμάν με τις εμμονές της αυτή η Ν πια..

διαβάζω ότι θα έχει κανονικό friendlist όταν λανσάρουν το κανονικό online. Απλώς βιάστηκε να την κυκλοφορήσει πάλι, υπομονή :)

 

Ps Επειδή γενικότερα νομίζω ότι έχει αλλάξει η κουλτούρα να την πω στον άλλον , ντοντ φιντ δε τρολς

 

vDWkhRr.png

 

Βρήκα κι αυτές ενδιαφέρουσες

 

fWk2miS.jpg

 

exYq74M.jpg

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι φορτιστή μπορώ να χρησιμοποιήσω για να μην βάζω βγάζω συνέχεια αυτόν στο dock;

Γιατί θέλω όταν πχ είμαι στο κρεβάτι και παίζω να το έχω στην πρίζα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...