Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

update : ολα ενταξει με το zelda ! περιμενω μονο ενα τηλεφωνο απο τα κεντρικα να μου πουνε τι θα γινει με τους πον τους που ΔΕΝ μου βαλανε οταν πηγα στον 5ο οροφο να παρω την κονσολα σκετη.

 

http://imgur.com/a/YB7J3

 

http://imgur.com/a/Vksa1

 

πριν λιγη ωρα δοκιμασα για αλλη μια φορα να χρεωσω 10 ευρω την χρεωστικη της eurobank για να μπουνε 10 ευρω στο wallet

 

και ... επιτελους την δεχτηκε ! στο καπακι δοκιμασα πιστωτικη για να προσθεσω αλλα 10 τα οποια μπηκανε κανονικα - μολις κατεβηκε το fast rmx !! αντε να δουμε ....

Το κατεβασα και γω το fast rmx.

Κανε με αντ να παιζουμε κανα διπλο :)

SW-4271-2362-1056

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έχει κανείς θέματα με το Wi-Fi στο switch; Έχω 2 σπίτι και τα βλέπει με χαμηλό σήμα ενώ σε άλλες συσκευές πχ tablet κινητά πιάνω φουλ

Δεν έχω κάποιο πρόβλημα, δεν ξέρω και πόσες γραμμές έχει το φούλ σήμα. Εγώ έχω 3 γραμμές.

Συνδυασμός ζέλντα με switch, απλά απίστευτο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά : http://www.glixel.com/news/youre-going-to-want-a-screen-protector-for-your-nintendo-switch-w470245

 

Κρίμα τέτοια παράβλεψη - το είχε αναφέρει και ο τυπος του Digital Foundry βέβαια στο τελευταιο τους video (ελλειψη μαλακου υλικου στο dock).

Ζελατινουλα παιδιά οσοι το πήρατε :)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη διαθεσιμο το εμφανιζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σκετο το εχουν ακομα σαν τιμη συμφερει με τρωωει ο κωλος μου στελνουν ελλαδα;

Και να στελνουν Ελλαδα σιγουρα θα εχει τσουχτερα μεταφορικα.

Παρολα αυτα λεει με κοκκινα γραμματα 

This item can not be shipped to Greece . 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οποίος θέλει με προσθέτει και εμένα SW-6154-9334-7907

 

Σε κάνω σε λίγο. :-) 

Παιδιά : http://www.glixel.com/news/youre-going-to-want-a-screen-protector-for-your-nintendo-switch-w470245

 

Κρίμα τέτοια παράβλεψη - το είχε αναφέρει και ο τυπος του Digital Foundry βέβαια στο τελευταιο τους video (ελλειψη μαλακου υλικου στο dock).

 

Ζελατινουλα παιδιά οσοι το πήρατε :)

 

Ώχ και δεν τις θέλω τις μεμβράνες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Αυτό το στοιχείο δεν μπορεί να σταλεί στη διεύθυνση που έχετε επιλέξει. Περισσότερες πληροφορίες. Μπορείτε να αλλάξετε τη διεύθυνση παράδοσης ή να καταργήσετε το στοιχείο από την παραγγελία σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ποτέ δεν έχω καταφέρει να βάλω σωστά προστατευτική μεμβράνη... Πάντα θα κολλήσει στην κολλητική επιφάνεια κάποιος κόκκος σκόνης και θα φαίνεται, πάντα θα μείνει αέρας όσο και να σπρώξω με πιστωτική κάρτα ή αντίστοιχο αντικείμενο... Μεγάλος μπελάς.

Όντως πάντως φαίνεται για πολύ ευαίσθητη η οθόνη του. Καμία σχέση με gorilla glass στυλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ποτέ δεν έχω καταφέρει να βάλω σωστά προστατευτική μεμβράνη... Πάντα θα κολλήσει στην κολλητική επιφάνεια κάποιος κόκκος σκόνης και θα φαίνεται, πάντα θα μείνει αέρας όσο και να σπρώξω με πιστωτική κάρτα ή αντίστοιχο αντικείμενο... Μεγάλος μπελάς.

 

Όντως πάντως φαίνεται για πολύ ευαίσθητη η οθόνη του. Καμία σχέση με gorilla glass στυλ.

 

 

Offtopic αλλά μιας και έχω τοποθετήσει άπειρες ζελατίνες άκου τι θα κάνεις. Αφού καθαρίσεις όσο πιο καλά μπορείς την οθόνη βάζεις την μεμβράνη. Σίγουρα θα υπάρχει κάποιος κόκκος από κάτω (εκεί ο οφείλεται και ο αέρας που δεν φεύγει). Αυτό που πρέπει να κάνεις είναι να βάλεις λίγη μονωτική στην πλευρά που είναι ο κόκκος για να ανασηκώσεις προσεκτικά την ζελατίνα και ύστερα με ένα άλλο κομμάτι μονωτική να ακουμπήσεις την οθόνη για να κολλήσει ο κόκκος και να τον αφαιρέσεις. Λίγο υπομονή θέλει μόνο. Αυτό δουλεύει πάντα εμένα. Εννοείται και στο switch θα έβαζα κανέναν φτηνό από ebay me 1-2 ευρώ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...