Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε βλεπει το wireless δικτυο μου.Βλεπει ολα τα αλλα της γειτονιας αλλα οχι το δικο μου.Τι σκατα εχω κανει?Οι υπολοιπες συσκευες το βλεπουν κανονικα το wifi.

 

 

Εdit:Εβαλα το chanel στο auto και ολα καλα.

Με γειες :) . Το πηρα και γω

Κανε με αντ

SW-4271-2362-1056

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα. Καντε με add οσοι εχουν switch

SW-4271-2362-1056

Πρωτες εντυπωσεις:

Η οθονη αν και τα χρωματα της ειναι παρα πολυ καλα, φαινεται οτι ειναι 720p. Εμενα βαρυ μου φαινεται για φορητο για χρηση ξαπλωμενος που το θελω. Τα joycons παναλαφρα σχεδον σα ψευτικα. Το μοναδικο που δεν μου αρεσε σε αυτα ειναι οτι το R και L buttons, ειναι πολυ κοντα στις σκανδαλες οποτε ξεφευγει το δαχτυλο και παει στις σκανδαλες,αν θες να πατησεις το R η το L.

Το μενου καλα μιλαμε πεταει ,ουτε μια καθυστερηση πουθενα.Και το eshop το ιδιο. Ταχυτατο

Στην τιβι δε το χω συνδεσει ακομα ,μολις το πηρα.

Game απο δευτερα θα παρω

 

Μόλις σου έστειλα request

 

Όποιος θέλει κάνει add: SW-81433295-5911

Update: Το αριστερό joy con επάνω στο joy grip έχει το γνωστό θέμα με την ασταθή σύνδεση για πλάκα. Απαράδεκτο πώς το κυκλοφόρησαν με τέτοιο θέμα απορώ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις σου έστειλα request

 

Όποιος θέλει κάνει add: SW-81433295-5911

Update: Το αριστερό joy con επάνω στο joy grip έχει το γνωστό θέμα με την ασταθή σύνδεση για πλάκα. Απαράδεκτο πώς το κυκλοφόρησαν με τέτοιο θέμα απορώ...

Φίλε μου τι θα κάνεις; Θα το επιστρέψεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παω public Ζωγραφου σε λιγο, το αστειο ειναι μου ηρθε το πρωι SMS για την παραγγελια με την limited του zelda αλλα ΚΑΙ για την παραγγελια που παρελαβα τα μεσανυχτα απο public συνταγματος :S δηλαδη θα παω εκει και θα μου ζητησουν το 300αρι 2 φορες ? :P

 

retailer of the rear - 2017 :D

 

το nintendo shop ακομα αυνανιζεται - για να μην πω τιποτα πιο βαρυ, ουτε 10 ευρω δεν με αφηνει να βαλω στο wallet @#)_#@#(@)#@(!@()!@(@!

 

Καλορίζικο σε όλα τα παιδιά και καλή διασκέδαση. Όποτε έχετε την διάθεση γράψτε πρώτες εντυπώσεις καθώς επίσης αν αντιμετωπίζετε πρόβλημα με το δεξί joy-con και με το εξωτερικό φως στην οθόνη.

4) εκανα το "τεστ" με το joyconn, εχω jitter στον κυκλο μονο με το αριστερο και θελει πολλη προσπαθεια για να γινει αυτο, υπο κανονικες συνθηκες παιξιματος ειναι αδυνατο.

ειχα εναν φιλο στο σπιτι, καθοτανε σε μια καρεκλα αριστερα απο τον καναπε που καθομουνα εγω ( το dock ητανε καπου 3 μετρα αποσταση μπροστα μου )

 

πηγα στο calibration screen, δοκιμασα να καλυψω το αριστερα μου χερι με το δεξι ενω εκανα κυκλους με τον μοχλο, δεν ειδα κανενα προβλημα

 

δοκιμασα να βαλω αριστερο μου χερι πισω απο την πλατη μου - τα ιδια

 

σηκωθηκα ορθιος πηγα πισω απο την πλατη του φιλου μου και αρχισα να κανω το ιδιο τεστ με τον μοχλο, τοτε και μονο τοτε εβλεπα τον κυκλο να πηγαινει σπαστα και αυτο μονο με το αριστερο joy conn

 

ισως παιζει ρολο που την εχω με κλειστο wifi οταν ειναι στο dock, δεν ξερω ....

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου τι θα κάνεις; Θα το επιστρέψεις;

 

Όχι δεν είπαμε και έτσι, πιστεύω ότι θα διορθωθεί με κάποιο update. Όταν είμαι πλάγια στην τηλεόραση το παρατήρησα, όταν κάθομαι κανονικά δεν έχει πρόβλημα, αλλά εξακολουθεί να είναι απαράδεκτο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον,κανενα προβλημα με το joycon και εβαλα κανονικα λεφτα στο store με χρεωστικη Πειραιως και τσιμπησα το dlc του Zelda.

 

Λέτε να είναι ανάλογα την παρτίδα ρε παίδες; Κουφό μου φαίνεται, εκτός και έχει να κάνει με το πόσο σήματα από διπλανούς και συσκευές wifi στο χώρο του έχει ο καθένας

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα και εγώ προ ολίγου από public, όλα καλά.

 

Απλώς δεν έχω πάρει το Zelda ακόμα γιατί το παρήγγειλα 10 ευρώ φτηνότερα από amazon Γαλλίας, αλλά δεν με πειράζει, μπορώ να περιμένω 15 μέρες ακόμα.

 

Εξάλλου βλέπω ότι το επόμενο διάστημα θα έχω ελάχιστα παιχνίδια για να ασχολούμαι, οπότε θα πρέπει να κρατήσει το Zelda όσο γίνεται περισσότερο.

 

Να πω απλώς σε όσους σκοπεύουν να περιμένουν για να δουν πως θα πάει η κονσόλα, πόσοι και ποιοι τίτλοι θα κυκλοφορήσουν κτλ, ότι εξέχοντα ρόλο σε όλο αυτό θα παίξει το πόσοι θα αγοράσουν την κονσόλα το πρώτο διάστημα προκειμένου να φανεί η δυναμική της. Αν όλοι κάτσουμε να περιμένουμε τότε R.I.P. Switch.

2 γενικές παρατηρήσεις σχετικά με την στάση της Nintendo αυτή τη στιγμή: Έπρεπε οπωσδήποτε το 1-2 Switch να περιλαμβάνεται σαν tech demo μαζί με την κονσόλα και όχι να χρεώνεται έξτρα με αυτό το υπέρογκο ποσό και επίσης το pro controller έπρεπε να είναι τουλάχιστον 20 ευρώ κάτω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια άσχετο μου ειπαν στα public πως δικαιούμαι με την αγορα νουμερακι f2g με 100€.. Παιζει κατι τετοιο; Δεν ειχα ταυτότητα μαζι μου...

Α αλλος ενας κάτοχος. Ακομα δεν το εχω κανει unboxing..

Μου ειπαν πως εχει ενα χρονι εγγύηση...ισχυει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδια άσχετο μου ειπαν στα public πως δικαιούμαι με την αγορα νουμερακι f2g με 100€.. Παιζει κατι τετοιο; Δεν ειχα ταυτότητα μαζι μου...

Α αλλος ενας κάτοχος. Ακομα δεν το εχω κανει unboxing..

Μου ειπαν πως εχει ενα χρονι εγγύηση...ισχυει;

 

Ένα χρόνο έχει από nintendo ναι, το Πλαίσιο δεν ξέρω γιατί αναφέρει οτι δίνει 2 χρόνια.

Καλορίζικο!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε τα friend code σας να σας κανω add.

Ουτε γω εγω θεμα με το joycon.

Εκανα και λογαριασμο eshop νοτιας αφρικης. 55€ το ζελντα εκει. Κατεβαζω το fast rmx .Κανονικοτατα δεχεται τις πιστωτικες μας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πειτε τα friend code σας να σας κανω add.

Ουτε γω εγω θεμα με το joycon.

Εκανα και λογαριασμο eshop νοτιας αφρικης. 55€ το ζελντα εκει. Κατεβαζω το fast rmx .Κανονικοτατα δεχεται τις πιστωτικες μας.

Πως το εκανες αυτο;
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πως το εκανες αυτο;

Ελα ρε πανευκολο ειναι. Φτιαξε ενα μεηλ gmail καταπροτιμηση. Τραβα στη νιντενδο φτιαξε ενα λογαριασμο,δηλωσε χωρα νοτιο αφρικη η οποια αλλη θες ( και καναδα εχει καλες τιμες) και εισαι οκ. Μετα τραβα στο switch κανε add νεο user και θα σου πει να κανεις λινκ εναν λογαριασμο με το καινουριο user. Και μετα μπαινεις στο eshop της χωρας που διαλεξες . Καποια στιγμη θα ψαχτω πολυ αναμεσα στις χωρες για τιμες. Θελω να δω και την ρωσια
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...