Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μετα απο απολογισμο του κοστους των επισκευων στο αμαξι σημερα το πρωι....ΔΕΝ θα παραλαβω switch αυτον τον μηνα. Εαν καποιος δεν βρισκει αυτο που θελει και χρειαστει αριθμο προπαραγ. σε τιμη φουλ (339) ας στειλει ΠΜ. 

Επεξ/σία από Mazinga
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν πέσει όλοι με τα μουτρα σήμερα. Μόνο εμείς οι συντηρητικοί μείναμε που δεν αγοράσαμε ακόμα. Πάει πέθανε το νήμα.

Προβλεπω το επομενο ποστ κατοχου Switch εδω μεσα να γινεται τον Ιουνιο. :P 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα μολις ηρθε μυνημα να παω να παραλαβω και ακομα δεν εχω αποφασισει αν θα το παρω τωρα η αν θα περιμενω να δω πως θα παει και τι θα βγει στην επιφανεια.,να πω την αληθεια με ξενερωσε και λιγο το γεγονος οτι το zelda  ειναι ακριβως ιδιο με την εκδοση του wii u.προφανως γιατι φτιαχτηκε για το wii u  αλλα το κρατησαν για να λανσαρουν την νεα κονσολα.γιαυτο και ισως το οχι 1080P η 60 frames.δεν θελω να πιστευω οτι δεν εχει μεγαλητερες δυνατοτητες.γιατι σε αλλα παιχνιδια δειχνει οτι εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην πεσουμε και με τα μουτρα :)

 

φιλε αν δεν σε καιει το ζελντα θα ελεγα να περιμενεις

οπως θα κανω και εγω.

 

θελω να δω την πορια της κονσολας(ταμπλετ)τιτλους γιατι με το wiiu την εφαγα καλα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε αφήστε τις αντιρρήσεις και τις αντιδικίες και για το τι specs θα έπρεπε να έχει η κονσόλα και ποσα games θα ήταν καλο να είχε στο launch.

Εγω ένα πράγμα ξέρω και σας καλώ όσοι τελικά δεν κάνετε ακόμα αγορά να φανταστείτε.

 

'' Εισαι gamer και στο γραφείο πρωί πρωί σήμερα έρχετε sms για παραλαβή κονσόλας και zεlda limited......ακολουθεί σκ. Περνας μεσημέρι παραλαμβάνεις και λιώνεις για 2 μέρες την παιχνιδάρα στην ολοκαίνουρια κονσόλα μιας από τις πιο αγαπημένες εταιρίες ηλεκτρονικών παιχνιδιών''

 

Για όλα τα άλλα φροντίζει η mastercard!

:-D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δε βλεπει το wireless δικτυο μου.Βλεπει ολα τα αλλα της γειτονιας αλλα οχι το δικο μου.Τι σκατα εχω κανει?Οι υπολοιπες συσκευες το βλεπουν κανονικα το wifi.

 

 

Εdit:Εβαλα το chanel στο auto και ολα καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να αγοράσει κανείς η να μην αγοράσει. Ιδού η απορία.

 

Εάν υπήρχαν κι άλλα games εκτός Zelda που να με ενδιέφεραν στο λανσάρισμα, δεν θα το σκεφτόμουν καθόλου. Και ούτε καν VC δεν έχουμε ακόμα...

 

 

Όσοι το πήρατε αν μπορείτε πείτε εντυπώσεις. Όσο περισσότεροι τόσο καλύτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Luffy πέρνα μια βόλτα από τα μαγαζιά και μετά από τόσο κόσμο, ενθουσιασμό, χαρά κτλ. θα ψηθείς και θα το πάρεις. Το πλαστικό χρήμα το σκέφτεσαι λιγότερο από το να κρατάς χαρτονομίσματα στα χέρια σου. :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλορίζικο σε όλα τα παιδιά και καλή διασκέδαση. Όποτε έχετε την διάθεση γράψτε πρώτες εντυπώσεις καθώς επίσης αν αντιμετωπίζεται πρόβλημα με το δεξί joy-con και με το εξωτερικό φως στην οθόνη.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παρελαβα. Καντε με add οσοι εχουν switch

SW-4271-2362-1056

Πρωτες εντυπωσεις:

Η οθονη αν και τα χρωματα της ειναι παρα πολυ καλα, φαινεται οτι ειναι 720p. Εμενα βαρυ μου φαινεται για φορητο για χρηση ξαπλωμενος που το θελω. Τα joycons παναλαφρα σχεδον σα ψευτικα. Το μοναδικο που δεν μου αρεσε σε αυτα ειναι οτι το R και L buttons, ειναι πολυ κοντα στις σκανδαλες οποτε ξεφευγει το δαχτυλο και παει στις σκανδαλες,αν θες να πατησεις το R η το L.

Το μενου καλα μιλαμε πεταει ,ουτε μια καθυστερηση πουθενα.Και το eshop το ιδιο. Ταχυτατο

Στην τιβι δε το χω συνδεσει ακομα ,μολις το πηρα.

Game απο δευτερα θα παρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλημέρα παιδιά, παρέλαβα χθές το βράδυ από public γινόταν ένας ψιλοπανικός, δεν περίμενα τόσο κόσμο. Έχω ασχοληθεί ελάχιστα, πρώτες εντυπώσεις, δεν έχετε πιάσει κάτι τέτοιο στα χέρια σας, κόσμημα πολύ στιβαρό και πολύ όμορφη οθόνη. Το joy con grip βολικότατο. Έβαλα και στην 60" 4Κ το ζέλντα για λίγο, σούπερ. Τώρα θα καθίσω να ασχοληθώ περισσότερο.

 

Χαχαχα φοβερός συντονισμός @lele322, καλορίζικο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...