Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εν το μεταξύ Steve το να βάζουμε στην εξίσωση την ms σαν φωτεινό παράδειγμα με ξεπερνάει!

 

 

Φυσικά και δεν είναι - ίσα ίσα - αλλά η MS ανταποκρίνεται στον ανταγωνισμό. Η N. πως? Μέχρι και οι reviewers είναι baffled γιατί αν εξαιρέσουμε το ότι τα cartridges έχουν άσχημη γεύση - είναι η μόνη απάντηση που πήραν από την Ν...

 

Περιμέναμε ένα direct για το πως λειτουργεί το μηχάνημα και το online και ήταν indie direct.

 

Τι να πω? Αν δεν το βλέπετε ότι έχει ένα καλό μηχάνημα αλλά κάνει πάλι σωρεία λαθών δεν ξέρω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δείξτε λίγο έλεος ρε παιδιά τι κρυφά έξοδα γράφετε τόσες σελίδες χαχαχα. Μπήκα να διαβάσω εντυπώσεις από άτομα που το πήραν νωρίτερα και ανακάλυψα πως εάν πάω να το αγοράσω θα με δείρουν και θα μου πάρουν 700 ευρώ lol. 

Σοβαρά τώρα που μπορώ να παίξω το zelda, mario galaxy κτλ κτλ; Τι λέτε για xbox και 100 παιχνίδια του σωρού που τα παίζεις και στο PC. Κυκλοφόρησε κονσόλα μαζί με ένα παιχνίδι που όπως όλα δείχνουν θα μείνει στην ιστορία και τη συγκρίνετε με μία κονσόλα με ΜΗΔΕΝ exclusives;

 

To Online σύγκρινα. 

 

Αν εσύ αρκείσαι σε 2 nes παιχνίδια επί πληρωμή.. τι να πω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το μηχάνημα έχει καλό επεξεργαστή και επαρκή μνήμη... για φορητό. Σαν σταθερό είναι αστείο. Επειδή όμως εγώ το θέλω μόνο για φορητό το προσπερνάω. Σαν φορητό, 300 ευρώ είναι πολλά. Τιμή οσο κάνει το shield tablet ( συν ένα μικρό ποσό για τα χειριστήρια μείον την οθόνη) .

 

Μένουμε στα βασικά. Μια οθόνη της προκοπής, τουλάχιστον 1080, και ας παίζουν τα παιχνίδια σε 720.

Επιπλέον, ένα browser, Netflix και Spotify. Χθες.

Εντάξει δεν απέχει και πολύ από το πραγματικό. Αργά ή γρήγορα η τιμή θα πέσει και οι υπηρεσίες θα έρθουν. Για την οθόνη, ανέμενε το New Switch σε 2-3 χρόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουραστικός.

Πάω για Gears of War στο One.

 

 

Χεχε - ναι κουράστηκες όντως να βάλεις το μυαλό να σκεφτεί επιχειρήματα...

 

Αμ δεν είχες όποτε σε καταλαβαίνω. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε - ναι κουράστηκες όντως να βάλεις το μυαλό να σκεφτεί επιχειρήματα...

 

Αμ δεν είχες όποτε σε καταλαβαίνω. :)

 

Το πέτυχες. Δεν κρύβεται το μυαλό!

Κρυφά έξοδα!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Online σύγκρινα. 

 

Αν εσύ αρκείσαι σε 2 nes παιχνίδια επί πληρωμή.. τι να πω.

 

 

Αρκούμε στο zelda, mario galaxy και γενικά nintendo exclusives παρά σε παιχνίδια του σορού που μπορώ να παίξω στο pc. Αυτό για μένα είναι το πιο σημαντικό (ξαναλέω για μένα) και όχι τα free games του μήνα και παιχνίδια της προηγούμενης γενιάς με 2-3 νέα για 10 ευρώ που παίζω και σε PC. Και βγάζω απέξω φορητότητα κτλ.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά τώρα που μπορώ να παίξω το zelda, mario galaxy κτλ κτλ;

Που μπορείς να παίξεις zelda, που; Σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν βρίσκω.

 

Ααααα σωστά, σε κάθε κονσόλα της Nintendo. Η γνώση συνταγή, πηδα τη χελώνα και μάζεψε νομίσματα. Δεν το ξαναπάμε ποτέ.

 

Από εκεί και πέρα, μπορείς να μας πεις ποια είναι τα "κτλ";

Η μέχρι τώρα κονσόλα της, αν και πιο παλιά έχει 732 παιχνίδια (με τη συντριπτική πλειοψηφία platform). Το ps4 έχει 1370,με ότι είδος θες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα και έτσι θεωρείς το joycon+grip το ίδιο με ένα απλό χειριστήριο? Ούτε καν κανονικό d-pad έχει συγνώμη δηλαδή.

 

Αλλά ναι ξέχασα δεν έχει HD RUMBLE για να αρμέγεις... :P

 

Τα reviews του 1-2 switch τα είδες ε? Κοστίζει και 50 ευρώπουλα. Ούτε uncharted 4 να ήταν (θεέ μου τι γράφω τώρα) - Δεν μπορούσαν να το κάνουν DLC και να κατεβάζεις ότι θες μετά από demo. Προφανώς ο κόσμος τα ξεπέρασε τα motion controls. 

 

Πήγαινε κοίμισε το μωράκι τώρα.

 

https://www.youtube.com/watch?v=xM6aJYruJjc

χαχαχαχαχαχαχα το baby mini game!!! 340€ για να παιζετε τετοια;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα στα παρουν αλλα δεν θα το καταλαβεις :P Milk the Cow κανεις ?

 

Μη γελάς. Μόλις είδα χρέωση για 2 pro controllers και ένα screen protector και δεν έχω παραγγείλει καν την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορείς να παίξεις zelda, που; Σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν βρίσκω.

 

Ααααα σωστά, σε κάθε κονσόλα της Nintendo. Η γνώση συνταγή, πηδα τη χελώνα και μάζεψε νομίσματα. Δεν το ξαναπάμε ποτέ.

 

Από εκεί και πέρα, μπορείς να μας πεις ποια είναι τα "κτλ";

Η μέχρι τώρα κονσόλα της, αν και πιο παλιά έχει 732 παιχνίδια (με τη συντριπτική πλειοψηφία platform). Το ps4 έχει 1370,με ότι είδος θες.

 

 

Ώπα εγώ απέχω από την άποψη σου. Δεν κάνω σύγκριση παιχνιδομηχανών σε τέτοιο επίπεδο. Αλλά σαν price/value. Τώρα πάμε σε χωράφια system wars. Εγώ μιλάω καθαρά σαν προϊόν όπως θα ήταν ένα πλυντήριο π.χ. ή μια τηλεόραση.

 

Εδώ τώρα ξεφεύγουμε φίλε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που μπορείς να παίξεις zelda, που; Σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν βρίσκω.

 

Ααααα σωστά, σε κάθε κονσόλα της Nintendo. Η γνώση συνταγή, πηδα τη χελώνα και μάζεψε νομίσματα. Δεν το ξαναπάμε ποτέ.

 

Από εκεί και πέρα, μπορείς να μας πεις ποια είναι τα "κτλ";

Η μέχρι τώρα κονσόλα της, αν και πιο παλιά έχει 732 παιχνίδια (με τη συντριπτική πλειοψηφία platform). Το ps4 έχει 1370,με ότι είδος θες.

 

 

post-73061-0-18385000-1488481578_thumb.png

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@paparoupas

 

Εντάξει καταλαβαίνουμε ότι δε σου αρέσουν τα παιχνίδια της nintendo αλλά όταν εκμηδενίζεις λέγοντας ότι είναι απλά "πήδα τη χελώνα και μάζεψε νομίσματα" είναι σαν λες "περπάτα και πυροβόλησε" rinse and repeat για τα μισά μεγάλα παιχνίδια του ps4.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...