Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

​Καλημέρα. Η κονσόλα χρειάζεται update πριν μπει στο Nintendo eShop. Και προφανώς δε θα ανοίξουν μέχρι αύριο 3 Μαρτίου οι server... :-(

 

Και τι σε νοιάζει; Σάμπως την έχεις στα χέρια σου;

λολ :-D  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mε υιοθετείς για σήμερα;; :-D  :-D  :-D  :-D

 

Σε (μας) έστειλε δεν μπορείς να πείς!!! :-D 

Φυσικά και το έχω!  :-D

Πρωί - πρωί.

DDd1XN.jpg

 

Καλορίζικη βρε! Εντυπώσεις από την πρώτη επαφή, άντε γρήγορα!! :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φυσικά και το έχω!  :-D

Πρωί - πρωί.

DDd1XN.jpg

Με γιες!

Εαν θες χακαρισμα, λιγη υπομονη και οχι day one patch...

 

εμενα με πηραν τηλ για να μου πουν οτι θα ειναι στο καταστημα αυριο απο τις 15ω00...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26/05/2017 to Street fighter 2

http://www.nintendo.com/games/detail/ultra-street-fighter-2-the-final-challengers-switch

 

απο παιχνίδια πάντως μέχρι το τέλος του χρόνου, δείχνει πολύ μετρημένο.  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

26/05/2017 to Street fighter 2

http://www.nintendo.com/games/detail/ultra-street-fighter-2-the-final-challengers-switch

 

απο παιχνίδια πάντως μέχρι το τέλος του χρόνου, δείχνει πολύ μετρημένο.  :mellow:

 

Σε σπρωχνει στο eshop για να καλυψει με το day 1 update τις τρυπες χακαρισματος που ανεφεραν οι γνωστοι κυκλοι των σμεαλουμ κ.α.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτες εντυπώσεις από το Switch, σε σχέση με ό,τι είχα διαβάσει online ή είχα δει σε βίντεο:

1. Η κονσόλα και το dock είναι μικρότερα από ό,τι περίμενα.

2. Η εμφάνιση, υφή και γενικά η κατασκευή είναι καθαρά Nintendo premium. Απόλαυση!

3. Τα Joy-con είναι μικρά αλλά παραδόξως βολικά και εργονομικά στα μεγάλα χέρια μου. Βρήκα λίγο περίεργο και άβολο το ξεκλείδωμα των κομματιών με τα straps στα joy-con αλλά με τη χρήση μπορεί να φτιάξει.

4. Το stand κρατάει μια χαρά την κονσόλα όρθια σε τραπέζι αλλά σε μια πιο μαλακή επίπεδη επιφάνεια (π.χ. καναπές), καθόλου!

5. Πατώντας μια φορά το power button μπαίνει σε sleep ενώ κρατώντας το πατημένο μπορείς να κάνεις restart ή power off, όπως σε ένα tablet.

6. Η οθόνη είναι πολύ καλή και με καλές γωνίες θέασης (IPS) αλλά όχι εξαιρετική. Δεν έχει κανένα πρόβλημα σε φωτεινό περιβάλλον (όχι άμεσο ηλιακό φως) και έχει αισθητήρα περιβάλλοντος φωτισμού στο κάτω μέρος της κοντά στο κέντρο αριστερά.

7. Στη σύνδεση με την τηλεόραση και το home cinema (Onkyo tx-nr609 + mirage 5.1) επέλεξα στην κονσόλα έξοδο surround αλλά στο τεστ που έκανε για κάποιο λόγο έστελνε ήχο μόνο στα εμπρός ηχεία.

Αν θέλει κάποιος με να ρωτήσει κάτι, είμαι εδώ!

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρώτες εντυπώσεις από το Switch, σε σχέση με ό,τι είχα διαβάσει online ή είχα δει σε βίντεο:

1. Η κονσόλα και το dock είναι μικρότερα από ό,τι περίμενα.

2. Η εμφάνιση, υφή και γενικά η κατασκευή είναι καθαρά Nintendo premium. Απόλαυση!

3. Τα Joy-con είναι μικρά αλλά παραδόξως βολικά και εργονομικά στα μεγάλα χέρια μου. Βρήκα λίγο περίεργο και άβολο το ξεκλείδωμα των κομματιών με τα straps στα joy-con αλλά με τη χρήση μπορεί να φτιάξει.

4. Το stand κρατάει μια χαρά την κονσόλα όρθια σε τραπέζι αλλά σε μια πιο μαλακή επίπεδη επιφάνεια (π.χ. καναπές), καθόλου!

5. Πατώντας μια φορά το power button μπαίνει σε sleep ενώ κρατώντας το πατημένο μπορείς να κάνεις restart ή power off, όπως σε ένα tablet.

6. Η οθόνη είναι πολύ καλή και με καλές γωνίες θέασης (IPS) αλλά όχι εξαιρετική. Δεν έχει κανένα πρόβλημα σε φωτεινό περιβάλλον (όχι άμεσο ηλιακό φως) και έχει αισθητήρα περιβάλλοντος φωτισμού στο κάτω μέρος της κοντά στο κέντρο αριστερά.

7. Στη σύνδεση με την τηλεόραση και το home cinema (Onkyo tx-nr609 + mirage 5.1) επέλεξα στην κονσόλα έξοδο surround αλλά στο τεστ που έκανε για κάποιο λόγο έστελνε ήχο μόνο στα εμπρός ηχεία.

Αν θέλει κάποιος με να ρωτήσει κάτι, είμαι εδώ!

 

καλησπέρα, να ρωτήσω απο που παρέλαβες απο σήμερα??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαζή η ερωτηση μου αλλά αν μπορείς να το βάλεις οριζόντια το dock και όχι κάθετα γίνεται;

 

Μπορείς να το βάλεις οριζόντια αλλά το κούμπωμα της κονσόλας στο USB-C δεν είναι πολύ σφιχτό και μπορεί με την παραμικρή κίνηση να αποσυνδεθεί όταν είναι σε οριζόντια θέση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...