Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Απο Κωτσόβολο έχει κανείς κανένα νέο;

 

Η μόνη "ενέργεια" που έγινε απο πλευράς τους ήτανε να μου επιβεβαιώσουν την ημερομηνία. (Περιμένω κονσόλα + Zelda με παράδοση στο σπίτι)

 

Να σημειώσω οτι και οι 2 παραγγελίες είναι "υπο εκτέλεση" στο site τους.

Πριν λίγο άλλαξε η προπαραγγελία μου (13/01 στα 299€) σε "Έχει αποσταλεί" και με ενημέρωσαν πως αύριο και το πολύ την Παρασκευή θα είναι σπίτι. The hype is real!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

^ ειναι πολύ νωρίς να ξέρουμε φίλε. το μόνο σίγουρο είναι το switch μπουκάρει σε μια εποχή όπου η μάζα εχει μια εμμονή με τα teraflops kai ta FPS

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ο τυπος στις αγγελιες δεν τρολλαρεις απλα ψαχνει για κοροιδα(εξου και το φρεσκο account+προηγουμενη αγγελια).

Ρε παιδια.το χω παραγγείλει κ εγω απο κωτσο στα 299 κ δεν ξερω τι να κανω....να το παρω η να το ακυρώσω????θα πιάσει σαν κονσολα λέτε?

Αν δεν σε ενδιαφερει το φορητο κομματι τοτε ισως θα επρεπε να το ξανασκεφτεις,τουλαχιστον μεχρι τις γιορτες που θα εχει ξεδιαλυνει το τοπιο αρκετα. Απο τοσο νωρις ειναι δυσκολο να πει καποιος το οτιδηποτε γιατι και με το Wii U υπηρχε ενας ενθουσιασμος στις αρχες και ειδαμε πως βγηκε αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ο τυπος στις αγγελιες δεν τρολλαρεις απλα ψαχνει για κοροιδα(εξου και το φρεσκο account+προηγουμενη αγγελια).

 

Αν δεν σε ενδιαφερει το φορητο κομματι τοτε ισως θα επρεπε να το ξανασκεφτεις,τουλαχιστον μεχρι τις γιορτες που θα εχει ξεδιαλυνει το τοπιο αρκετα. Απο τοσο νωρις ειναι δυσκολο να πει καποιος το οτιδηποτε γιατι και με το Wii U υπηρχε ενας ενθουσιασμος στις αρχες και ειδαμε πως βγηκε αυτο.

Κατά 90% θα χρησιμοποιήσω το φορητο κομματι του.εχω επισης ps vita 3ds κ xbox one .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σε ενδιαφερει περισσοτερο το φορητο κομματι του οπως λες δεν βρισκω καποιο λογο που να το σκεφτεσαι παραπανω,ειδικα αφου ειναι και μειωμενη η τιμη που το εκλεισες. Νομιζω οτι και οι υπολοιποι το ιδιο ακριβως θα σου πουνε.


https://www.gameslife.gr/nintendo-switch-event-loft

Nintendo event την Παρασκευη για το Switch.

 

Αλλα δυστηχως επειδη στην Ελλαδα ποτε τα πραγματα δεν ειναι απλα και καποιες κακες ''συνηθειες'' δεν αλλαζουν,εχουμε απεργιες σε μεσα μεταφορας αυριο και την Παρασκευη που ειναι το event,μεγαλο μεσαιο δακτυλο για τους κατοικους στην Αθηνα

http://www.apergia.gr/

Τελικα το παραπανω event απο cd media και Public θα γινει τελικα αυριο 13:00- 19:00

http://blog.public.gr/des-protos-nintendo-switch-souper-diagonismos/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πριν λίγο άλλαξε η προπαραγγελία μου (13/01 στα 299€) σε "Έχει αποσταλεί" και με ενημέρωσαν πως αύριο και το πολύ την Παρασκευή θα είναι σπίτι. The hype is real!

 

Τέλεια!

 

Εμένα είναι ακόμη σε "Υπο εκτέλεση", παραλαβή στο σπίτι, για Λάρισα, ίδια ημερομηνία με σένα η παραγγελία. Μακάρι να έρθουν νωρίς!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Θα το παρω μωρε...μια ζωή την έχουμε...φαινεται πλυ ποιοτικό ναι κατι το διαφορετικό...zelda τρομερό,fia nba skyrim on the go. Θα το χαρώ λογικα.κ το χειριστηριο του απλα υπεροχο

Επεξ/σία από billeiros
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι για αλλη μια φορα το γνωστο DF καλυπτει και τον πιο απαιτητικο υποψηφιο αγοραστη στα τεχνικα του Switch. Η αυτονομια της μπαταριας τοσο δειχνει να ειναι τελικα,δηλαδη γυρω στις 3ωρες.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=g_OjR09FBUI

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλεια!

 

Εμένα είναι ακόμη σε "Υπο εκτέλεση", παραλαβή στο σπίτι, για Λάρισα, ίδια ημερομηνία με σένα η παραγγελία. Μακάρι να έρθουν νωρίς!

Και μενα τα ιδια. Αντικαταβολη λαμια,με προπαραγγελια απο 13/1 . Καμια ελπιδα :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Braveheart ουτε ενας δε θυμαμαι να εγραψε οτι δεν ειναι για 10αρι η αντεδρασε σ αυτο.

 

Η αντιδραση προεκυψε απο το υφος καποιου και ενα ποστ του στυλ "το edge του εβαλε 10. Ρουφατε τις μπαλες μου ps4 fanboys".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι για αλλη μια φορα το γνωστο DF καλυπτει και τον πιο απαιτητικο υποψηφιο αγοραστη στα τεχνικα του Switch. Η αυτονομια της μπαταριας τοσο δειχνει να ειναι τελικα,δηλαδη γυρω στις 3ωρες.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=g_OjR09FBUI

 

16 watt σε docked mode?!!!!???!!

 

Χμμμ. τόσο βάραγε το Shield με τα clocks free. Δηλαδή μέχρι και 2.1 πόσο πήγαινε το Shield σε cpu και 1ghz Gpu.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H μπαταρία είναι γύρω στις 3 ώρες με φωτεινότητα στο 50%, κλειστό wifi κτλ ή όλα στο τέρμα;

Εγω ειδα προσφατο τεστ σε παρα πολλες συσκευες και το switch ηταν απο τα καλητερα.μαλιστα καλητερο και απο ipad air.φωτεινοτητα φουλ,wifi ανοιχτο,και γενικα ολα στο φουλ και ανοιχτα οτι διαθετει η συσκευη,μονο οτι δεν ετρεχε κανενα προγραμμα σε καμια συσκευη.και το switch κρατησε 5 ωρες 12 λεπτα.γραφω αποο κινητο τωρα αλλα στο google το βγαζει αμεσως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...