Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τελικα specs με μνήμη :

Nintendo Switch RAM specs

CPU: Quad core ARM Cortex A57

GPU: Nvidia Maxwell with 256 CUDA cores

Memory:1600 MHz 4GB LPDDR4 (2+2 GB modules)

Memory Bandwidth: 25.6GB/s

Internal storage: 32 GB flash

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εάν και εφόσον έχεις παρατηρήσει τα άπειρα posts που έχω κάνει στο παρόν νήμα, έχω δηλώσει ξεκάθαρα ότι προσωπικά ενδιαφέρομαι για όλα τα selling points (την φορητότητα, τα motion controls, τα Ν games κοκ) του NSw και άρα όχι, δεν θα ακυρώσω την προπαραγγελία μου στα €299. Αν δεν είχα προλάβει να κάνω προπαραγγελία στα €299 ή αν δεν με ενδιέφερε κάποιο από τα selling points, τότε το πιθανότερο είναι ότι δεν θα αγόραζα την κονσόλα για τουλάχιστον ένα εξάμηνο από το launch.

 

PS: Έχεις λανθασμένη άποψη για το «σεντόνι». 272 λέξεις δεν το λες «σεντόνι», πρέπει να διαβάσεις άλλα ποστς μου!

Πεταω απο πανω σαν γυπας...αν δεν την ηθελες θα ενδιαφερομουν...

Παντως το point για το price drop δεν παιζει...εδω το wii u τοσα χρονια αν εξαιρεσεις κανα sale ειχε την ιδια τιμη πανω κατω...μονο κανα bundle αν παιξει ...αλλα μιλαμε για χριστουγεννα λογικα.

 

Ειμαι στην κοψη να το παρω ...αν εβρισκα κανα παιδι που δεν το ηθελε στα 300 πιστευω θα υποκειπτα χαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικα specs με μνήμη :

Nintendo Switch RAM specs

CPU: Quad core ARM Cortex A57

GPU: Nvidia Maxwell with 256 CUDA cores

Memory:1600 MHz 4GB LPDDR4 (2+2 GB modules)

Memory Bandwidth: 25.6GB/s

Internal storage: 32 GB flash

τιποτα δεν ξερουν ακομα για cpu gpu.πανε βαση αυτα που ειχαν ανακοινωθει απο διαφορες πηγες στο νετ. την μνημη τσεκαραν..

 

πολυ πιθανον ομως να ειναι αυτα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τιποτα δεν ξερουν ακομα για cpu gpu.πανε βαση αυτα που ειχαν ανακοινωθει απο διαφορες πηγες στο νετ. την μνημη τσεκαραν..

 

πολυ πιθανον ομως να ειναι αυτα..

 

 

Έλα ντε από που προκύπτουν πάλι αυτά τα spec ? Από το αξιόπιστο eurogamer πάλι που μέσα σε ένα εξάμηνο τα έχει αλλάξει τρεις φορές? Με τελευταία την χθεσινή αλλαγή. Τουλάχιστον χθες αναγνώρισε το foxconn leak ότι υπάρχει και έκανε μια αναφορά.

 

Α ναι από τα decoupling capacitors. Τα οποία είναι ίδια με του Χ1. Όντως είναι.

 

 

Χμμμ..  :-(

 

Δεν ξέρω ειλικρινά με τι να ξενερώσω. Με το Eurogamer που παίζει να έχει δίκιο αλλά και άδικο?

ή με την Ν. που αντί να βάλει A72 στα 16nm με περισσότερη δύναμη και ίδια κατανάλωση με A57@1GHZ πήρε τους τελευταίους από καμία αποθήκη της Nvidia που σαπίζανε.

 

Για να δούμε - είμαι περίεργος.

Επεξ/σία από Steve_Sheep
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε όταν έλεγα πάρτε Popcorn - κατά τα άλλα είμαι hater. Δείτε το thread του Horizon εδώ σε αυτό το forum. Copy paste από εδώ. + ότι έβγαλαν το bayonetta 2 άχρηστο και φυσικά το Edge. Που το διαβάζουν και devs. Κατά τα άλλα άχρηστο το website του - να μην είχε κλείσει πέρσι βέβαια.

 

Το sony defence force κάνει damage control με skyward sword και bayonetta.. ά και Halo (αμ τι θα λυπηθούμε το XBOX?)

 

Τι άλλο θα διαβάσουμε ?

 

Τα σχόλια περιττεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε όταν έλεγα πάρτε Popcorn - κατά τα άλλα είμαι hater. Δείτε το thread του Horizon εδώ σε αυτό το forum. Copy paste από εδώ. + ότι έβγαλαν το bayonetta 2 άχρηστο και φυσικά το Edge. Που το διαβάζουν και devs. Κατά τα άλλα άχρηστο το website του - να μην είχε κλείσει πέρσι βέβαια.

 

Το sony defence force κάνει damage control με skyward sword και bayonetta.. ά και Halo (αμ τι θα λυπηθούμε το XBOX?)

 

Τι άλλο θα διαβάσουμε ?

 

Τα σχόλια περιττεύουν.

Σε αλλο φορουμ πρεπει να βρισκεσαι δεν εξηγειται:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε αλλο φορουμ πρεπει να βρισκεσαι δεν εξηγειται :P

 

 

Καλά μην το κάνουμε versus και offtopic αλλά εκεί ήσουν εκεί έγραφες - προφανώς θα τα διάβασες. Θες να σου κάνω quote τα μηνύματα? 

 

Πάντως σίγουρα δεν είμαι (ελπίζω) σε αυτό της υπογραφής σου :P

 

(Τουλάχιστον άλλαξε την σε Pony Defense Squad 13 (όπου θα είσαι ο 13ος στο Squad - ή για να μην νιώθεις ότι σε μειώνω άλλαξε το σε Pony Defense Squadron 13 όπου απλώς θα ανήκεις στο 13ο Squadron του Sony Defense Force,)

 

Οποιαδήποτε ομοιότητα με το Point Defense Systems v13 του αντίστοιχου mod για το Homeworld 2 είναι πιστεύω συμπτωματική :D

 

 

Φιλικά αυτά btw... :) (χαβαλές να γίνεται)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χεχε όταν έλεγα πάρτε Popcorn - κατά τα άλλα είμαι hater. Δείτε το thread του Horizon εδώ σε αυτό το forum. Copy paste από εδώ. + ότι έβγαλαν το bayonetta 2 άχρηστο και φυσικά το Edge. Που το διαβάζουν και devs. Κατά τα άλλα άχρηστο το website του - να μην είχε κλείσει πέρσι βέβαια.

 

Το sony defence force κάνει damage control με skyward sword και bayonetta.. ά και Halo (αμ τι θα λυπηθούμε το XBOX?)

 

Τι άλλο θα διαβάσουμε ?

 

Τα σχόλια περιττεύουν.

Ένας (01) είπε κάτι αρνητικό για το EDGE και ένας (01) είπε για το Bayonetta.

Ακόμη ένας είπε τη γνώμη του για 3-4 παιχνίδια που σύμφωνα με τα γούστα του δεν αξίζουν τα 10ρια.

Και οι τρεις αν τους γνωρίζεις, μόνο sony defence force δεν είναι. Βασικά ο ένας παίζει να μην έχει καν ps

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας (01) είπε κάτι αρνητικό για το EDGE και ένας (01) είπε για το Bayonetta.

Ακόμη ένας είπε τη γνώμη του για 3-4 παιχνίδια που σύμφωνα με τα γούστα του δεν αξίζουν τα 10ρια.

Και οι τρεις αν τους γνωρίζεις, μόνο sony defence force δεν είναι. Βασικά ο ένας παίζει να μην έχει καν ps

 

Μωρέ πολύ σοβαρά τα παίρνετε όλα. έπρεπε να βάλω και το /s? :)

 

Hint: Όποιος έχει την μύγα - σφίγγεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένας (01) είπε κάτι αρνητικό για το EDGE και ένας (01) είπε για το Bayonetta.

Και ο ενας που ελεγε για το EDGE είναι Pc fan-sony hater(ναι bigboss εσενα λεω με το νεο nick:P) που προσπαθει να το υποβιβασει γιατι πηρε περισσοτερο απο το witcher. 

 

και τον holyman(που μιλησε για το bayonetta) τον θυμαμαι ως xbox fan που απλα φανταζομαι δεν τρελαθηκε με το bayonetta.

 

δλδ καμια σχεση :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο ενας που ελεγε για το EDGE είναι Pc fan-sony hater(ναι bigboss εσενα λεω με το νεο nick:P) που προσπαθει να το υποβιβασει γιατι πηρε περισσοτερο απο το witcher. 

 

και τον holyman(που μιλησε για το bayonetta) τον θυμαμαι ως xbox fan.

 

δλδ καμια σχεση :P

 

Καλά τα λέτε - αλλά ας μην προσποιούμαστε ότι αυτό που συζητάμε δεν είναι hot topic σε site του εξωτερικού.

 

Τέλος πάντων. Όλα καλά no hard feelings που λέμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ο ενας που ελεγε για το EDGE είναι Pc fan-sony hater(ναι bigboss εσενα λεω με το νεο nick:P) που προσπαθει να το υποβιβασει γιατι πηρε περισσοτερο απο το witcher. 

 

 

Τι λες ρε οχι, αλλωστε το metacritic του Witcher3 μιλάει απο μονο του 93ms/93us. Απο την άλλη το Horizon δεν ανταγωνιζεται το Witcher 3 (το Horizon καν δεν θεωρειται rpg απο πολλούς) αλλα μάλλον το BOTW. Για αυτο ισως να συνέπεσαν τοσο πολύ κοντα οι κυκλοφορίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...