Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως να παραλαβουν ολοι την κονσολιτσα μεσανυχτα στο συνταγμα, μαζι, μετα βουρ για τσιπουραδικο και download play test 8 ινσομνιακς, να δειξετε ποιος νικα τον αλλον, μπας και λυθει η παρεξησις, βρε.

Και θα ρωτησει η φιλη την γυναικα τα μεσανυχτα..που ειναι ο αντρας σου? Και αυτη θα απαντησει ειναι στα public να παρει νιντεντο κονσολα...και εκει πανε ολα...να κατσεις σπιτι σου και να πας το πρωι στα public..αν μπορεις να σηκωθεις..χαχαχα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ρε steve κουρασες ρε φιλε. Και αυτες τις πουστιες του στυλ "δεν εννοουσα αυτο αλλα εκεινο" κοψτες.

 

Καταλαβαμε. Θεωρεις το switch ενα δωρο της Nintendo στην ανθρωποτητα. Ασε μας λοιπον εμας να παιζουμε Witcher, Uncharted, Horizon, Nioh, Bloodborne, Gta, Nier, Persona, FFXV και πολλα αλλα και ελπιζω να ευχαριστηθεις εξισου τα mario και bomberman γιατι και 15/10 να αξιζει το zelda καποια στιγμη τελειωνει.

 

Αντε ευχαριστησου τωρα το zelda emulator που εχεις σε προαναγγελία

 

"Πουστιά" δεν έκανα εγώ - η Sony έκανε θα την πληρώσει σε κάποιο βαθμό (έστω και μικρό)  η Guerilla χεχε. 

 

Πονάει η αλήθεια?

 

Έτσι έτσι να εκδηλώνεστε ένας ένας.

 

Όταν έγραφα για Popcorn (και πολύ άλλοι σε άλλα forums) ήξερα τι έγραφα.

 

Δεν ξαναγράφω για το συγκεκριμένο θέμα (κινήσεις εταιρειών) γιατί φαίνεται τρώτε βραχυκύκλωμα κάποιοι με κάτι τόσο πολύπλοκο(?) (όχι βέβαια όταν πρόκειται να θάψετε όπως τις τελευταίες 285 σελίδες- μην το πάρεις προσωπικά δεν αναφέρομαι σε εσένα).

 

Απλώς από εδώ και πέρα θα κάτσω να απολαύσω το meltdown :)

 

Τα λέμε στο game of the century!

Και θα ρωτησει η φιλη την γυναικα τα μεσανυχτα..που ειναι ο αντρας σου? Και αυτη θα απαντησει ειναι στα public να παρει νιντεντο κονσολα...και εκει πανε ολα...να κατσεις σπιτι σου και να πας το πρωι στα public..αν μπορεις να σηκωθεις..χαχαχα

 

 

χαχαχαχα  :lol:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιωθω οτι διαβαζω gazeta...

 

Ο ιδιος που δημιουργει την ενταση και την εριδα, ο ιδιος φερνει και τα ποπκορν...

 

Για καποιο λογο πιστευεις οτι 80εκ. κατοχοι PS4 εχουν χασει τον υπνο τους με το switch.

 

Αν με ρωτας, ο λογος που πιστευω οτι εχει δημιουργηθει αυτη η ντεμεκ κοντρα ειναι επειδη οι επιδοξοι αγοραστες switch απο μια ηλικια και πανω θελουν να δικαιολογησουν πανω απ ολα στον εαυτο τους οτι θα δωσουν 400€ για ενα και μονο παιχνιδι.

Νιωθω οτι διαβαζω gazeta...

 

Ο ιδιος που δημιουργει την ενταση και την εριδα, ο ιδιος φερνει και τα ποπκορν...

 

Για καποιο λογο πιστευεις οτι 80εκ. κατοχοι PS4 εχουν χασει τον υπνο τους με το switch.

 

Αν με ρωτας, ο λογος που πιστευω οτι εχει δημιουργηθει αυτη η ντεμεκ κοντρα ειναι επειδη οι επιδοξοι αγοραστες switch απο μια ηλικια και πανω θελουν να δικαιολογησουν πανω απ ολα στον εαυτο τους οτι θα δωσουν 400€ για ενα και μονο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα αν με ρωτάς προσωπικά εγώ απλώς ανέφερα το σκορ και έφερα και την σύγκριση με το σκορ που πήρε το Horizon στο ίδιο περιοδικό.

 

Επίσης είναι πεποίθηση μου το ότι το horizon το είχε η Sony σαν ανάχωμα ή μη για το zelda. Δεν το συμμερίζεσαι καλώς.

 

Τέλος καλώς ή κακώς δεν είναι δυνατό να συγκρίνουμε switch με ps4 (pro) και επειδή δεν μας συμφέρει να μην συγκρίνουμε παιχνίδια.

 

Δύο μέτρα δύο σταθμά?

 

Τέλος εγώ switch δεν θα πάρω ακόμα. Το zelda στο wiιu θα το πάρω.

 

Άσε που θα έπαιρνα και ps4 pro αν δεν με ξεκ@λι@ζε η ΔΕΗ αυτόν τον μήνα. (βλέπε νέος λογαριασμός ΔΕΗ - είναι για πολλά εγκεφαλικά)

 

Αλλά τα σύκα σύκα και η σκάφη σκάφη.

 

Αν μπορείς να με κατηγορήσεις για κάτι είναι γιατί απάντησα σε κάποια Post. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω μονος σου θεωρησες το horizon zelda-killer και μπηκες σε αυτη τη συγκριση που ειναι εξισου λαθος με καποιον που συγκρινε horizon με witcher.

 

Το horizon φαινεται να ειναι ενα ακομη εξαιρετικο παιχνιδι που προστιθεται σε μια μεγαλη λιστα με εξαιρετικα παιχνιδια.

 

Η συγκριση ps4 και switch σε επιπεδο χαρακτηριστικων και κυριως γκαμας παιχνιδιων (εμενα αυτο με απασχολει) εχει βαση γιατι μπορει καποιος να θελει info για να αγορασει ενα απο τα 2.

 

Η συγκριση horizon zelda η mario-last of us 2 δεν εχει βαση γιατι ειναι ανουσια για ολους εκτος απο αυτον που εχει και τις 2 κονσολες και μονο 60€ στη τσεπη και πρεπει να αγορασει ενα απο τα δυο.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σορρυ αν εκανα λαθος στο νουμερο. Ισως διαβασα κατι καπου λαθος.60?

Offtopic: Στις 7 Δεκεμβρίου είχαν μόλις περάσει το 50εκ. Τώρα λίγο πάνω λίγο κάτω θα είναι γύρω στα 55 εκ. (μαζί με το pro).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω μονος σου θεωρησες το horizon zelda-killer και μπηκες σε αυτη τη συγκριση που ειναι εξισου λαθος με καποιον που συγκρινε horizon με witcher.

 

Το horizon φαινεται να ειναι ενα ακομη εξαιρετικο παιχνιδι που προστιθεται σε μια μεγαλη λιστα με εξαιρετικα παιχνιδια.

 

Η συγκριση ps4 και switch σε επιπεδο χαρακτηριστικων και κυριως γκαμας παιχνιδιων (εμενα αυτο με απασχολει) εχει βαση γιατι μπορει καποιος να θελει info για να αγορασει ενα απο τα 2.

 

Η συγκριση horizon zelda η mario-last of us 2 δεν εχει βαση γιατι ειναι ανουσια για ολους εκτος απο αυτον που εχει και τις 2 κονσολες και μονο 60€ στη τσεπη και πρεπει να αγορασει ενα απο τα δυο.

 

 

Τώρα δεν ξέρω αν σου αρκεί σαν απάντηση - αλλά προφανώς δεν είναι έτσι. Αν κάνεις μια γύρα από τα διάφορα forums θα δεις ότι όντως είναι αντικείμενο συζήτησης.

 

Τώρα να μου ρίξεις φταίξιμο ότι έφερα και την συζήτηση εδώ θα έχεις δίκιο. Αλλά μέχρι εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τώρα δεν ξέρω αν σου αρκεί σαν απάντηση - αλλά προφανώς δεν είναι έτσι. Αν κάνεις μια γύρα από τα διάφορα forums θα δεις ότι όντως είναι αντικείμενο συζήτησης.

 

Τώρα να μου ρίξεις φταίξιμο ότι έφερα και την συζήτηση εδώ θα έχεις δίκιο. Αλλά μέχρι εκεί.

Eνα απο τα τελευταια σχολια στο neogaf στο thread για το EDGE.

Great scores for Zelda, Horizon and Nioh. Drinks all round!

 

the end

:P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω ακούσει από πολλούς αυτό σε διάφορα φόρουμ. Έχω την εντύπωση όμως ότι το delay του Horizon είχε ανακοινωθεί πριν την ανακοίνωση της κυκλοφορίας του Switch στις 03 Μαρτίου. Μπορεί να κάνω και λάθος.

 

Και εγώ έτσι νομίζω, γενικά μην βλέπετε παντού δράκους, σε αλλο γηπεδο παίζει η Sony, σε αλλο η ninty.

 

Edit: Τωρα θυμήθηκα, συγκεκριμένα μέχρι και την επίσημη ανακοίνωση από την Nintendo τον Ιανουάριο όλοι έλεγαν οτι το ζελντα θα καθυστερησει και θα βγει 27 Μαρτίου. Όχι οτι αυτό αλλάζει κάτι για έμενα απλά επειδή αναφέρθηκε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ έτσι νομίζω, γενικά μην βλέπετε παντού δράκους, σε αλλο γηπεδο παίζει η Sony, σε αλλο η ninty.

 

Tα Wiiu-PS4, 3DS/VITA beg to differ. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα γουσταρω ps4  για κανα Overwatch  titanfall 2 κανα Pes και κανα horizon τσιταρισμενος στην τηλεοραση,και γουσταρω και switch  να βλεπω τα πιτσιρικια να παιζουν στην τηλεοραση και να αρμεγουν την αγελαδα και μετα να το παιρνω εγω και να χαλαρανω με zelda και οτι αλλο καλο βγει σε portable  στην γωνια  μου στον καναπε... βασικα οχι που θα με χαλαγε κανα overwatch στο switch  σε portable...party  θα καναμε...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ που θα τα παίξω και τα δύο μάλλον είμαι ο πιο ευτυχισμένος.Για αυτό που λέει ο steeve sheep θα μπορούσε να είχε βάση αλλά δε πιστεύω ότι στέκει γιατί δε βάζεις ποτέ ένα παιχνίδι δίπλα σε ένα νέο Zelda.Ειναι αυτοκτονία.Το Horizon δε με έχει πείσει καθόλου από τα video αλλά δε μπορεί να είναι τόσο τρελοί που του χώνουν τέτοιες βαθμολογίες.Λογικα είναι παιχνιδαρος που πρέπει να το παίξεις για να το βιωσεις.Θα δείξει όταν παιχτεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα το ps4 pro μου το ευχαριστιεμαι οσο δεν παει, οπως και το ps4 πριν. Αυτο δεν με εμποδιζει την Πεμπτη να παω βραδυατικα στις 12:00 να παρω το switch λιγες ωρες νωριτερα. Μην τα κανετε ολα VS, χαλαρωσε λιγο ρε συ steve, με καθε καλη διαθεση παραγματι, μην βλεπεις παντου συνωμοσιες. Οταν παρεις ενα απο τα δυο κανε add αν θελεις να παιξουμε και κανενα παιχνιδακι!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...