Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μηπως να παραλαβουν ολοι την κονσολιτσα μεσανυχτα στο συνταγμα, μαζι, μετα βουρ για τσιπουραδικο και download play test 8 ινσομνιακς, να δειξετε ποιος νικα τον αλλον, μπας και λυθει η παρεξησις, βρε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Το έχω ακούσει από πολλούς αυτό σε διάφορα φόρουμ. Έχω την εντύπωση όμως ότι το delay του Horizon είχε ανακοινωθεί πριν την ανακοίνωση της κυκλοφορίας του Switch στις 03 Μαρτίου. Μπορεί να κάνω και λάθος.

;)

 

Εγώ είμαι ο μοναδικός που το σκέφτηκε αυτό βλέπεις.

Μηπως να παραλαβουν ολοι την κονσολιτσα μεσανυχτα στο συνταγμα, μαζι, μετα βουρ για τσιπουραδικο και download play test 8 ινσομνιακς, να δειξετε ποιος νικα τον αλλον, μπας και λυθει η παρεξησις, βρε.

 

Εγώ δεν παρεξηγήθηκα καθόλου να σου πω. Σχολίασα κάτι σχετικά με το συγκεκριμένο τεύχος του edge. Όποιου του αρέσει κάνει και like όποιου δεν του αρέσει το προσπερνάει.

 

Απλά πράγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

;)

 

Εγώ είμαι ο μοναδικός που το σκέφτηκε αυτό βλέπεις.

Υπάρχει ένα τσούρμο ανθρώπων που πιστεύουν ότι η γη είναι επίπεδη. Άρα θα είναι αλήθεια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα τσούρμο ανθρώπων που πιστεύουν ότι η γη είναι επίπεδη. Άρα θα είναι αλήθεια.

Κι ομως ειναι πολλοι αυτοι :P

Εχω εκπλαγει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γυριζοντας στο ιδιο το κονσολακι

 

https://www.youtube.com/watch?v=1TMvRWZnNlI

 

https://www.youtube.com/watch?v=c_hHkVXOOMM

 

https://www.youtube.com/watch?v=S1Yx63llWZE

 

https://www.youtube.com/watch?v=pqjtK_IQ4J0

 

 

Και δειτε την ψυκτρα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει ένα τσούρμο ανθρώπων που πιστεύουν ότι η γη είναι επίπεδη. Άρα θα είναι αλήθεια.

 

Ωραίο επιχείρημα αλλά δεν είμαι εγώ ο Δράκος.

 

Σχολιάζεται ευρύτερα ότι το Horizon "άργησε" για να ανακόψει το Zelda. Εταιρείες είναι - φαίνεται λογική κίνηση. Αμ τι κρίμα....

 

(Αυτά να τα πεις στον dev του Titanfall 2 που αρπάχτηκε με την EA γιατί του κυκλοφόρησε το παιχνίδι ταυτόχρονα με το BF1)

 

Συμπτώσεις... συμπτώσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι ομως ειναι πολλοι αυτοι :P

Εχω εκπλαγει.

 

Έτσι έτσι  κάντε ο ένας τον άλλο Like - ωραίο sig btw!

 

Σε αποστολή είσ(τ)ε?

 

Τι κρίμα. Σερβίρω δωρεάν κοράκι. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο επιχείρημα αλλά δεν είμαι εγώ ο Δράκος.

 

Σχολιάζεται ευρύτερα ότι το Horizon "άργησε" για να ανακόψει το Zelda. Εταιρείες είναι - φαίνεται λογική κίνηση. Αμ τι κρίμα....

 

(Αυτά να τα πεις στον dev του Titanfall 2 που αρπάχτηκε με την EA γιατί του κυκλοφόρησε το παιχνίδι ταυτόχρονα με το BF1)

 

Συμπτώσεις... συμπτώσεις.

 

Βρε καλα, αρκετα με το οφφ τοπικ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίο επιχείρημα αλλά δεν είμαι εγώ ο Δράκος.

 

Σχολιάζεται ευρύτερα ότι το Horizon "άργησε" για να ανακόψει το Zelda. Εταιρείες είναι - φαίνεται λογική κίνηση. Αμ τι κρίμα....

 

Συμπτώσεις... συμπτώσεις.

Για το horizon φιλε μου οι θετικες προβλεψεις θα εδιναν ενα 7-8 συγκεκριμενα απο το edge. Το λεω επειδη πιαστηκες απο το συγκεκριμενο Review.

Ποιος να κοψει απο ποιον λοιπον?

 

Για μενα δεν θα επηρεαστει κανενα παιχνιδι απο τα 2, αλλα το ζελντα σε ολα τα επιπεδα ειναι ασυγκριτα πιο ισχυρο απο οποιοδηποτε καινουριο IP, πριν καν δουμε τις βαθμολογιες.

 

ΥΓ.like εκανα κυριως για την γη.

Σε αποστολή είσ(τ)ε?

Μιλαμε ολοι για το ποσο γαματο ειναι το ζελντα και μονο αυτο και εσυ πεταγεσαι και λες ''φατα σονυ'' κτλ στο ασχετο.

Δεν ξερω ποιος ειναι σε αποστολη. Μαντεψε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το horizon φιλε μου οι θετικες προβλεψεις θα εδιναν ενα 7-8 συγκεκριμενα απο το edge. Το λεω επειδη πιαστηκες απο το συγκεκριμενο Review.

Ποιος να κοψει απο ποιον λοιπον?

 

Για μενα δεν θα επηρεαστει κανενα παιχνιδι απο τα 2, αλλα το ζελντα σε ολα τα επιπεδα ειναι ασυγκριτα πιο ισχυρο απο οποιοδηποτε καινουριο IP, πριν καν δουμε τις βαθμολογιες.

 

ΥΓ.like εκανα κυριως για την γη.

 

 

Θα το ξαναγράψω μπας και το εμπεδώσεις γιατί τσάμπα παρεξηγούμαστε.

 

Δεν έχω τίποτα μα τίποτα με το παιχνίδι. Ίσα ίσα θα ήταν η πρώτη αγορά μου σε Ps4. Γιατί το παιχνίδι είναι και φαίνεται γαμάτο.

 

Απλώς την κίνηση σχολίασα. Αν πιστεύεις ότι δεν είναι έτσι οκ.

 

Και σου φέρνω παράδειγμα πως κινήσεις Publisher επηρεάζουν παιχνίδια που είναι κατά τα άλλα τέλεια.

 

Οκ? :) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυστηρό το Edge αλλά είχε βάλει 10 και στο Skyward Sword που δεν το θεωρώ και το καλύτερο παράδειγμα:
ANOTHER SKYWARD SWORD REVIEW: A PERFECT 10 FROM EDGE MAGAZINE

 

Προσωπικά δεν ασχολούμαι με βαθμολογίες αλλά δυστυχώς η μάζα ασχολείται και αποτελεί και κριτήριο αγοράς για πολύ κόσμο. Το παιχνίδι θα το αγοράσω έτσι και αλλιώς απλά περιμένω συγκριτικά βίντεο για να αποφασίσω το σύστημα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι αυστηρό το Edge αλλά είχε βάλει 10 και στο Skyward Sword που δεν το θεωρώ και το καλύτερο παράδειγμα:

ANOTHER SKYWARD SWORD REVIEW: A PERFECT 10 FROM EDGE MAGAZINE

 

Προσωπικά δεν ασχολούμαι με βαθμολογίες αλλά δυστυχώς η μάζα ασχολείται και αποτελεί και κριτήριο αγοράς για πολύ κόσμο. Το παιχνίδι θα το αγοράσω έτσι και αλλιώς απλά περιμένω συγκριτικά βίντεο για να αποφασίσω το σύστημα.

 

 

Πολύ σωστός - ταιριάζει και με την "άτυπη κόντρα" με τα παιδιά από πάνω. Θα κόψει πωλήσεις από το Horizon αντί να του κόψει.

 

Τι να κάνουμε δεν βγαίνουν όλα τα gambles. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχ ρε steve κουρασες ρε φιλε. Και αυτες τις πουστιες του στυλ "δεν εννοουσα αυτο αλλα εκεινο" κοψτες.

 

Καταλαβαμε. Θεωρεις το switch ενα δωρο της Nintendo στην ανθρωποτητα. Ασε μας λοιπον εμας να παιζουμε Witcher, Uncharted, Horizon, Nioh, Bloodborne, Gta, Nier, Persona, FFXV και πολλα αλλα και ελπιζω να ευχαριστηθεις εξισου τα mario και bomberman γιατι και 15/10 να αξιζει το zelda καποια στιγμη τελειωνει.

 

Αντε ευχαριστησου τωρα το zelda emulator που εχεις σε προαναγγελία

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...