Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πολυ σπανια βαζει 10 το edge. Σιγουρα ειχε βαλει στο Ocarina 10αρι και δεν θυμαμαι πως ειχαν βαθμολογηθει τα αλλα zelda.

Φαινεται οτι θα ειναι απο τα καλυτερα zelda ever.

 

Τόσα χρόνια που κυκλοφορεί (hint ήταν οι εποχές voodoo 2 που έγραψα και ακόμα πιο παλιό) αν δεν κάνω λάθος έχει βάλει σε μόλις 19~23 παιχνίδια 10/10.

 

Αν διάβασες και το άρθρο στο Horizon έβαλε 9.

 

Grabs popcorn :D

 

(PS: Κρίμα που έκλεισε το website του :( )

Μην ψάχνετε άλλο αν το edge έκρινε έτσι ετοιμαστείτε για το παιχνίδι της ΧΙΛΙΕΤΙΑΣ - ούτε καν αιώνα. Είναι πολύ λίγο. Βέβαια να δω πως θα το ανταγωνιστεί το επόμενο ZELDA αυτό... Από την άλλη τα ίδια λέγαμε και για OOT.

 

Χεχε , 1st world Problems. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διάβασες και το άρθρο στο Horizon έβαλε 9.

 

Grabs popcorn :D

Δλδ παιχνιδαρα το horizon. :P

Και 8 να του εβαζε το edge παιχνιδαρα θα ηταν για αυτους.

 

Aν ηταν να βαλει σε καποιο απο τα 2 παιχνιδια 10, ολοι θα πονταραμε οτι θα ηταν το zelda αυτο. Απλα οπως και να χει επειδη ακριβως δεν τα βαζει ευκολα τα 10αρια, εχει την σημασια του για το συγκεκριμενο ζελντα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι όλα τα 10άρια που έχει βάλει ποτέ το EDGE (μεταξύ των οποίων SM64, TLoZ:OoT, SMG, SMG2, TLoZ:SS). 19 10άρια σε 24 χρόνια κυκλοφορίας.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Edge_(magazine)#Scoring

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαμένο στα comments

 

afb9288047c71ca072994cd3a936782cfc482dee

 

 

Τι Ηοrizon μου λες τώρα....

Προσπαθώ πόση ώρα να ποστάρω το συγκεκριμένο κείμενο από το neogaf στο νήμα του Zelda και δε μπορώ να παρακάμψω την απαγόρευση των γκρίνγκλις....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι Ηοrizon μου λες τώρα....

 

Με κάθε καλή διάθεση. Τι ζόρι τραβάει κάποιος, αν ένα άλλο παιχνίδι, σε άλλο είδος και κονσόλα, πήρε 9; Γιατί σε ενδιαφέρει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ επαναλαμβάνω ότι δεν ήταν τυχαία η κυκλοφορία του Horizon Zero Dawn τώρα. Και καλά καθυστέρηση..

 

Απλώς έσπασε τα μούτρα του και τώρα θα ζήσει στην σκιά του BOTW. Καλά να πάθουν. Ήταν πολύ φθηνή κίνηση αυτή από την Sony.


Με κάθε καλή διάθεση. Τι ζόρι τραβάει κάποιος, αν ένα άλλο παιχνίδι, σε άλλο είδος και κονσόλα, πήρε 9; Γιατί σε ενδιαφέρει;

 

Απάντησα ΠΡΙΝ το γράψεις πιστεύω.

 

Ναι είμαι στο μυαλό σας.  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ είναι όλα τα 10άρια που έχει βάλει ποτέ το EDGE (μεταξύ των οποίων SM64, TLoZ:OoT, SMG, SMG2, TLoZ:SS). 19 10άρια σε 24 χρόνια κυκλοφορίας.

 

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Edge_(magazine)#Scoring

Οταν το EDGE καταλαβε και το απεδωσε και στο κειμενο του γιατι το litteBigplanet αξιζει 10/10 ανεβηκε 10 ποντους και στην εκτιμηση μου :D

Aπο τα παιχνιδια της λιστας που εχω παιξει σε ολα θα εβαζα και εγω 10 εκτος ισως απο το GTA5(αλλα εδω παιζει και το οτι δεν ειμαι πολυ φαν των open world games)

Εγώ επαναλαμβάνω ότι δεν ήταν τυχαία η κυκλοφορία του Horizon Zero Dawn τώρα. Και καλά καθυστέρηση..

 

Απλώς έσπασε τα μούτρα του και τώρα θα ζήσει στην σκιά του BOTW. Καλά να πάθουν. Ήταν πολύ φθηνή κίνηση αυτή από την Sony.

Πλακα κανεις...

9αρι και εσπασε τα μουτρα του? 9αρι απο το Edge?

 

8d644a45a3a2aadb2a35f0ee7a5cf36c.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάμε αλλη μια. Τι συμπέρασματα αυθαίρετα είναι αυτά; Έσπασε τα μούτρα της η Sony; Αυτό το _sheep στο username σου δεν είναι τυχαίο, σωστά;

 

Απόλαυσε ένα υπέροχο παιχνίδι, και άσε τις χαζές συγκρίσεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οταν το EDGE καταλαβε και το απεδωσε και στο κειμενο του γιατι το litteBigplanet αξιζει 10 ανεβηκε 10 ποντους και στην εκτιμηση μου :D

Aπο τα παιχνιδια της λιστας που εχβ παιξει σε ολα θα εβαζα και εγω 10 εκτος ισως απο το GT5(αλλα εδω παιζει και το οτι δεν ειμαι πολυ φαν των open world games)

Πλακα κανεις...

9αρι και εσπασε τα μουτρα του? 9αρι απο το Edge?

 

8d644a45a3a2aadb2a35f0ee7a5cf36c.gif

 

 

Πάμε αλλη μια. Τι συμπέρασματα αυθαίρετα είναι αυτά; Έσπασε τα μούτρα της η Sony; Αυτό το _sheep στο username σου δεν είναι τυχαίο, σωστά;

 

Απόλαυσε ένα υπέροχο παιχνίδι, και άσε τις χαζές συγκρίσεις.

 

 

ώπα - ώπα - για χαλαρώστε. Και βάλτε το μυαλουδάκι σας να δουλέψει.

 

Δεν έχω κάτι με το Horizon ή ότι το 9αρι από το edge δεν λέει κάτι. Άλλωστε εγώ το τόνισα αυτό @ PDS.

 

Απλώς ήταν εμπορική κίνηση της Sony για να ανακόψει τις πωλήσεις switch/zelda,

 

Και φυσικά η κυκλοφορία του σχεδόν ταυτόχρονα με το hype/reviews με το BOTW μόνο καλό δεν κάνει στο παιχνίδι. 

 

Ε ναι το Zelda θα επισκιάσει το Horizon, αν με ρωτάς αυτό. Τα παράπονά σου σύντομα στο metacritic.

 

Σαν την περίπτωση TITANFALL2/BF1 

 

Αν δεν το βλέπεις paparoupa εγώ μπορεί να είμαι sheep εσύ είσαι στρουμφάκι ΜΠΛΕ.  :rolleyes:

 

on-the-way-out-gif-501.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ σπανια βαζει 10 το edge. Σιγουρα ειχε βαλει στο Ocarina 10αρι και δεν θυμαμαι πως ειχαν βαθμολογηθει τα αλλα zelda.

Φαινεται οτι θα ειναι απο τα καλυτερα zelda ever.

18 μόλις τίτλους με 10/10 πριν το Zelda.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...