Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

*Το σύστημα είναι free region, αρχικά σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις ήπειρο. Επομένως μην διστάσετε να το αγοράσετε από οπουδήποτε απλά να έχετε υπόψιν τον φορτιστή.

Ο φορτιστής είναι το λιγότερο, όταν μιλάμε για usb. Το πρόβλημα είναι η εγγύηση. Η Ν δεν έχει καν πανευρωπαϊκή εγγύηση, πόσο δε μάλλον παγκόσμια. Σκεφτείτε το και κινηθείτε αναλόγως όσοι θέλετε να παραγγείλετε εκτός Ελλάδας.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Είναι ωραίο το άτιμο.

 

Waiting patiently for next version........

 

Αγοράζεις αυτό. Μόλις βγει το επόμενο, πουλάς αυτό και αγοράζεις το επόμενο, duh!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χθες με πηραν απο τα public για το switch.Ειχα προπαραγγειλει απο τον Οκτωβρη.Τελικα στα 340 ευρω θα το παρω οπως αναμενοταν.

Τι εννοεις; Ειχες προπαραγγειλει στα 300 και σου το καναν 340;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράζεις αυτό. Μόλις βγει το επόμενο, πουλάς αυτό και αγοράζεις το επόμενο, duh!

 

Δυστυχώς δεν συνηθίζω να λειτουργώ έτσι.

 

Έχω ακόμα το 3DS XL Fire Emblem Edition να με κοιτάει, ενώ αγόρασα το New 3DS XL Majora's Mask edition...

 

Από την άλλη είναι βέβαιο ότι θα προκύψει hardware revision για διόρθωση μικροθεμάτων που θα προκύψουν από το feedback εκατομμυρίων early adopters.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χθες με πηραν απο τα public για το switch.Ειχα προπαραγγειλει απο τον Οκτωβρη.Τελικα στα 340 ευρω θα το παρω οπως αναμενοταν.

 

Σε τι τιμή είχες προπαραγγείλει;

 

Εγώ πάντως που έχω προπαραγγείλει στα 299 τον Οκτώβρη, δύο φορές έχω μιλήσει μαζί τους από τότε και τις δύο φορές με ενημέρωσαν ότι θα το πάρω στην τιμή που έχω προπαραγγείλει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε τι τιμή είχες προπαραγγείλει;

 

Εγώ πάντως που έχω προπαραγγείλει στα 299 τον Οκτώβρη, δύο φορές έχω μιλήσει μαζί τους από τότε και τις δύο φορές με ενημέρωσαν ότι θα το πάρω στην τιμή που έχω προπαραγγείλει.

Ειχα προπαραγγειλει στα 400 ευρω.Τοτε που το ειχαν βαλει σαν placeholder.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...