Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αδερφέ θα το έχεις day one όμως;

Κατά πάσα πιθανότητα όχι. 9-11 Μαρτίου σύμφωνα με το estimation.

 

Παρά το γεγονός όμως ότι έχω προπαραγγείλει την κονσόλα από Public στα 299, μου εξασφαλίζει κανείς ότι θα την παραλάβω στις 3 του μήνα?

 

Προσωπικά δεν με πειράζει να περιμένω μερικές μέρες, πες π.χ. μέχρι τις 15 του μήνα για να τα έχω και τα 2.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Οποίος εχει άκρη απο USA τιμες Amazon:

 

Switch deals

1-2-Switch – $49 ($39 for Amazon Prime members!)

Super Bomberman – $49 ($39 for Amazon Prime members!)

Zelda: Breath of the Wild – $47 (Amazon Prime price only)

Mario Kart 8 Deluxe – $47 (Amazon Prime price only)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατά πάσα πιθανότητα όχι. 9-11 Μαρτίου σύμφωνα με το estimation.

 

Παρά το γεγονός όμως ότι έχω προπαραγγείλει την κονσόλα από Public στα 299, μου εξασφαλίζει κανείς ότι θα την παραλάβω στις 3 του μήνα?

 

Προσωπικά δεν με πειράζει να περιμένω μερικές μέρες, πες π.χ. μέχρι τις 15 του μήνα για να τα έχω και τα 2.

 

Πρίν 10-15 ημέρες είχε επικοινωνήσει κάποιος μέσω email με public, οι προπαραγγελίες μέχρι εκείνη την στιγμή μπορούσαν να καλυφτούν όλες χωρίς πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος στα public που εχω προπαραγγειλει την κονσολα δεν βλεπω να εχουν βαλει ακομα αλλα παιχνιδια για preorder εκτος του ζελντα,switch 1,2

Το 10ευρο καπελο παντος στα preorder games σε ολες τις κονσολες παει συννεφο απο τις αλυσιδες.70 ευρο οτι παρεις.πως την εχουν δει δεν ξερω.δεν θυμαμε να ειχαν τα παιχνιδια 70 ευρο ποτε.

 

Φαντασου να κλειναν τα σκρουτζομαγαζα.θα μας επιναν το αιμα μετα.γενικο εμπαρκο που τους αξιζει ρε πουστη μου

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος στα public που εχω προπαραγγειλει την κονσολα δεν βλεπω να εχουν βαλει ακομα αλλα παιχνιδια για preorder εκτος του ζελντα,switch 1,2

Το 10ευρο καπελο παντος στα preorder games σε ολες τις κονσολες παει συννεφο απο τις αλυσιδες.70 ευρο οτι παρεις.πως την εχουν δει δεν ξερω.δεν θυμαμε να ειχαν τα παιχνιδια 70 ευρο ποτε.

 

Πάντως βάζοντας τώρα στο skroutz το bomberman δεν υπάρχει κάπου για προπαραγγελία. Εγώ έχω προπαραγγείλει το Zelda μαζί με το switch και πιθανόν το bomberman μαζί με το Iam Sestsuna ψηφιακά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρίν 10-15 ημέρες είχε επικοινωνήσει κάποιος μέσω email με public, οι προπαραγγελίες μέχρι εκείνη την στιγμή μπορούσαν να καλυφτούν όλες χωρίς πρόβλημα.

Δεν το αμφισβητώ ευθέως, απλά νομίζω ότι η εταιρεία έτσι κι αλλιώς αυτό θα λέει μέχρι την επίσημη κυκλοφορία της κονσόλας, είτε μπορεί να καλύψει τις προπαραγγελίες είτε όχι.

 

Μακάρι να τα δώσει όλα day one και να μην μείνει κανείς παραπονεμένος. Απλά έχω την υποψία ότι αν τυχόν υπάρχει αδυναμία ικανοποίησης της ζήτησης, θα μας το πουν κατόπιν εορτής.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το αμφισβητώ ευθέως, απλά νομίζω ότι η εταιρεία έτσι κι αλλιώς αυτό θα λέει μέχρι την επίσημη κυκλοφορία της κονσόλας, είτε μπορεί να καλύψει τις προπαραγγελίες είτε όχι.

 

Μακάρι να τα δώσει όλα day one και να μην μείνει κανείς παραπονεμένος. Απλά έχω την υποψία ότι αν τυχόν υπάρχει αδυναμία ικανοποίησης της ζήτησης, θα μας το πουν κατόπιν εορτής.

 

Γενικά τα Public δεν με έχουν κρεμάσει ποτέ πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Κι εγώ αν και έχω προπαραγγείλει από Public NSW μαζί με τη limited του Zelda, έβαλα και μια προπαραγγελία στο γαλλικό amazon να υπάρχει καλού κακού. Ποτέ δεν ξέρεις.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι εγώ αν και έχω προπαραγγείλει από Public NSW μαζί με τη limited του Zelda, έβαλα και μια προπαραγγελία στο γαλλικό amazon να υπάρχει καλού κακού. Ποτέ δεν ξέρεις.

 

Πως καταφέρατε να παραγγείλετε αφού λέει οτι δεν στέλνει Ελλάδα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντος ειναι να κρεμασουν καποιον τα public θα κρεμασουν οσους το προπαραγγειλαμε με 299..

Ισως καπου εκει να ειναι και η τιμη κοστους.

 

Προσωπικά πιστεύω οτι τέτοιες αλυσίδες δεν είναι μαγαζάκια της γειτονιάς για να κάνουν τέτοια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά τα Public δεν με έχουν κρεμάσει ποτέ πάντως.

Εμένα με κρέμασαν με μία τσάντα Nes που την είχαν βγάλει προσφορά.Μου εριξαν άκυρο κάποιες μέρες μετά οπότε δε τους εμπιστεύομαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμένα με κρέμασαν με μία τσάντα Nes που την είχαν βγάλει προσφορά.Μου εριξαν άκυρο κάποιες μέρες μετά οπότε δε τους εμπιστεύομαι.

 

Εγώ πάντως με προπαραγγελία του ps4 που είχα κάνει 1 μήνα περίπου πρίν την κυκλοφορία του, μετά από 2-3 ημέρες με ειδοποίησαν οτι μάλλον δεν θα το έχω την ημέρα κυκλοφορίας γιατί προηγούνται άλλες προπαραγγελίες και οι ποσότητες είναι περιορισμένες, εκτός και υπάρξουν ακυρώσεις. Τελικά υπήρξαν ακυρώσεις και με ειδοποίησαν οτι μπορώ να παραλάβω day one, αλλά τους έδωσα άκυρο εγώ γιατό είχα βρεί από γνωστό που είχε άκρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://www.nintendolife.com/news/2017/02/there_are_currently_no_plans_for_final_fantasy_xv_on_nintendo_switch

 

 

 

"There are no Plans, it wouldn't run…

It might run… But we haven't conducted the proper tests on whether it would run properly on Switch or not, so I cannot say for sure.

There are no plans for Switch at the moment, but overall, there is interest in the platform among the development team. We do have lots of Nintendo fans inside BD2.

Incidentally, I think that Switch would be really cool if it could run Android apps on its portable screen…"

 

And so it begins...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...