Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

<p>

 

αν πασ στο Public στο limited λενε:

Η Limited Edition περιλαμβάνει τα εξής:

  • Το παιχνίδι The Legend of Zelda: Breath of the Wild
  • Soundtrack CD με 24 επιλεγμένα τραγούδια από το παιχνίδι
  • Συλλεκτικό κέρμα με το Sheikah Eye της φυλής Sheikah
  • Relic of Hyrule: Διπλής όψεως υφασμάτινος χάρτης, με εικαστικά στην πίσω πλευρά του
  • Συλλεκτική θήκη μεταφοράς του Nintendo Switch, με εικαστικά από τη φυλή Sheikah
  • Ένα μεγάλο, συλλεκτικό κουτί για να φυλάσσεις όλα τα παραπάνω!
  • Εχουν κανει λαθος λογικα.
Αυτή είναι η master της Αμερικής. Η ευρωπαϊκή δεν έχει νόμισμα/θήκη/χάρτη.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Κομπλέ ξενέρωσα τη ζωή μου. Είδα 100 την έκδοση με το Master sword. Έριξα προπαραγγελία (για να μου δώσω και 2 μήνες αέρα να χωνέψω το switch) και τώρα βλέπω οτι failαρε το public και είναι η απλή έκδοση χωρίς το sword.

 

 

Δε το χει η μοίρα.

 

το σπαθι το εχει η limited  του public.δεν εχει τον χαρτη, την θηκη ,και το νομισμα

αν και το προπαραγγειλα στα 299 το σκεφτομαι πολυ...σκεφτομαι οτι πρεπει να σκασω αλλα 70 για ζελντα και ξερω οτι επειδη με τρωει και το χερι θα παρω και το bomberman και θα ανεβει το κασε πολυ 420 ευρο..δεν ξερω παλι αν το αφησω για πιο μετα ποτε θα πεσει η τιμη απο τα 340 μηπως δεν πεσει αλλο και μετα αναγκαστω να δωσω 340 αντι για 299

βαλε και καμια ζελατινα και τιποτα αλλο και θα φυγουμε απο τα public me  ενα 450 αρι.πολυ ωραια.

και μετα σου βγαζει το σκορπιο 450 ευρο ασπουμε. πολλα λεφτα ρε γμτο για φορητο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το σπαθι το εχει η limited  του public.δεν εχει τον χαρτη, την θηκη ,και το νομισμα

αν και το προπαραγγειλα στα 299 το σκεφτομαι πολυ...σκεφτομαι οτι πρεπει να σκασω αλλα 70 για ζελντα και ξερω οτι επειδη με τρωει και το χερι θα παρω και το bomberman και θα ανεβει το κασε πολυ 420 ευρο..δεν ξερω παλι αν το αφησω για πιο μετα ποτε θα πεσει η τιμη απο τα 340 μηπως δεν πεσει αλλο και μετα αναγκαστω να δωσω 340 αντι για 299

βαλε και καμια ζελατινα και τιποτα αλλο και θα φυγουμε απο τα public me  ενα 450 αρι.πολυ ωραια.

και μετα σου βγαζει το σκορπιο 450 ευρο ασπουμε. πολλα λεφτα ρε γμτο για φορητο.

λεει το bomberman?

δεν το εχω ξαναπαιξει το game

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ καλο.και στο switch με αυτα τα γραφικα φενεται καταπληκτικο. για μενα υπαρχει περιπτωση να αφησω το ζελντα για πιο μετα και να παρω αυτο με την κονσολα..,αν την παρω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ καλο.και στο switch με αυτα τα γραφικα φενεται καταπληκτικο. για μενα υπαρχει περιπτωση να αφησω το ζελντα για πιο μετα και να παρω αυτο με την κονσολα..,αν την παρω...

εγω πρωσοπικα ακυρωσα το ζελντα με τα 100 ευρο

πηρα το σκετο+ μια θηκη που εχει και screen protector

μαζι με το switch βγαινουν ολλα 400

η απομενη αγορα θα ειναι Splatoon και pro controller 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρα πολυ καλο.και στο switch με αυτα τα γραφικα φενεται καταπληκτικο. για μενα υπαρχει περιπτωση να αφησω το ζελντα για πιο μετα και να παρω αυτο με την κονσολα..,αν την παρω...

 

Επειδή και εγώ δεν το έχω παίξει ποτέ, αξίζει για single player ή είναι μόνο για multi;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λογικα θα εχουν δωσει εμφαση πιο πολυ στο sigle  κομματι.μια ζωη  single player to παιζαμε.. το παιχνιδι ειναι απιστευτο. εχω χρονια ομως να το παιξω,απο τοτε που τα γραφικα ηταν snes, με αυτα τα γραφικα που βλεπω τωρα στο καινουργιο  bomberman r  σιγουρα θα ειναι απο τα πρωτα που θα το παρω αν παρω την κονσολα.

 

στο σκρουτζ λεει αναμενεται συντομα η μαστερ του zelda και απορω γιατι το λεει. λετε να σκασει καμια και εδω περα?

 

https://www.skroutz.gr/s/10830812/The-Legend-of-Zelda-Breath-of-the-Wild-Master-Edition-NS.html

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω είναι ήδη sold out το allocation της κονσόλας στο Amazon UK.

 

Προβλέπω θα ζήσουμε καταστάσεις τύπου NES Mini... δεν νομίζω η Ελλάδα να έχει κανά τρελό allocation από αυτά που ακούω. Εξού και οι τσιμπημένες τιμές. Δεν τους νοιάζει, εφόσον θα φύγουν όλα αβλεπί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραία έχω προπαραγγείλει Switch και Zelda για 400, μόλις τα πάρω θα τα πουλήσω εδώ για 700 και με το κέρδος θα ξαναγοράσω Switch μουχαχαχαχα. :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία έχω προπαραγγείλει Switch και Zelda για 400, μόλις τα πάρω θα τα πουλήσω εδώ για 700 και με το κέρδος θα ξαναγοράσω Switch μουχαχαχαχα. :D

 

Έμένα θα μου βγεί 370€ οπότε θα πουλήσω 30€ χαμηλότερα από εσένα και θα πουλήσω πρώτος!!! :devil:  :-D 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εμενα 350 γιατι θα παρω το bomberman  αντι to zelda..χαχαχα


Ειμαι περιεργος παντος να δω αν τα public μου στηλουν μυνημα οτι η παραγγελια ειναι στο καταστημα.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραία έχω προπαραγγείλει Switch και Zelda για 400, μόλις τα πάρω θα τα πουλήσω εδώ για 700 και με το κέρδος θα ξαναγοράσω Switch μουχαχαχαχα. :D

Ούτε καν διπλάσια τιμή; Τζάμπα θα το δώσεις. Για ένα κομμάτι ψωμί.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...