Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εγω θα ευχομανε το switch να δεχοταν του 3ds τα καρτονια για να κλαιγανε μανες και σπιτια και μαγαζια και οτι αλλο θες μετα.Το ξερω οτι ζηταω πολλα αλλα αφηστε με να ονειρευομαι... Επισης ενω την θελω Day 1 την κονσολα ισως να ναι η πρωτη που δε θα μπορω να διαθεσω χρηματα να την παρω...Γερος να μαι θα την αγορασω ομως μολις μπορεσω....

 

Μπορεί να δίνει 2 downloadable 3ds τίτλους/μήνα με τη συνδρομή. Το ανακοινώνει 2 εβδομάδες πριν το launch και δίνει τσάμπα τον πρώτο μήνα Pokemon X/Y και Ocarina of Time και μετά αγοράζει Switch μέχρι και η γιαγιά μου.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωραιο το bomberman

 

Ωραίο, αλλά όχι 50-ευρώ-ωραίο. Έπρεπε να έχει το πολύ 40 ευρώ launch τιμή.

 

Και το λέω εγώ που είναι από τους τίτλους που με ενδιαφέρουν.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτο το *Αναμένεται ημερομηνία διάθεσης! που εχει το Public δεν μου καθεται καλα.

 

Επισης μου φαινεται οτι η Ελλαδα δεν ηταν στις χωρες που θα γινει διαθεσιμο το Switch στις 3/3. Καπου διαβασα οτι ειναι τελικα αλλα δεν ξερω, κατι επισημο για 3/3 υπαρχει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτο το *Αναμένεται ημερομηνία διάθεσης! που εχει το Public δεν μου καθεται καλα.

 

Επισης μου φαινεται οτι η Ελλαδα δεν ηταν στις χωρες που θα γινει διαθεσιμο το Switch στις 3/3. Καπου διαβασα οτι ειναι τελικα αλλα δεν ξερω, κατι επισημο για 3/3 υπαρχει;

 

 

Είμαστε μέσα στις χώρες που θα το έχουμε day one.

 

Μακαρι, αυτο ελεγε και η παρεα της enternity αλλα καλαθια, καλαθια....

 

IMG_0679_1.jpg

 

Δεν ελεγαν για μειωμενο φπα στα ηλεκτρονικα παιχνιδια....

 

Ωραίο, αλλά όχι 50-ευρώ-ωραίο. Έπρεπε να έχει το πολύ 40 ευρώ launch τιμή.

 

Και το λέω εγώ που είναι από τους τίτλους που με ενδιαφέρουν.

 

Συμπασχω, οταν το βαρεθεις στο παιρνω με 30 αμα θες... :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι πρώτες φωτογραφίες για το Dragonball Xenoverse 2 (working title) στο Switch

 

https://www.nintendo.co.jp/software/switch/abyba/index.html

Αν δεν κάνω λάθος δεν είδαμε κανένα Dragon Ball game στο wii u, ενώ αντίθετα στο wii είχαμε 2 ports και 1 exclusive, ενώ και το 3ds έχει πάρει κάμποσα αποκλειστικά παιχνίδια.

 

Το συγκεκριμένο δεν θα το τιμήσω γιατί τα έσκασα χοντρά στο steam.

 

Ας ελπίσουμε το επόμενο major Dragon Ball παιχνίδι να μπορεί αν τρέξει στο switch. Ή έστω να βγουν κάποια άλλα exclusives.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως αυτο το *Αναμένεται ημερομηνία διάθεσης! που εχει το Public δεν μου καθεται καλα.

 

Επισης μου φαινεται οτι η Ελλαδα δεν ηταν στις χωρες που θα γινει διαθεσιμο το Switch στις 3/3. Καπου διαβασα οτι ειναι τελικα αλλα δεν ξερω, κατι επισημο για 3/3 υπαρχει;

 

https://1drv.ms/i/s!Andt5xcYgnng53n192IF9YU0r7OU

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...