Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Βλέποντας το Direct θεωρώ πως η πολιτική της Ν είναι σωστή. Κρατάει το κοινό του Fire Emblem στο φορητό της μέχρι την κυκλοφορία της επόμενης έκδοσης στο Switch. Με αυτό το τρόπο παραμένουν οι καταναλωτές στο οικοσύστημα της. Παράλληλα κυκλοφορεί και την mobile έκδοση και αυξάνει ακόμα περισσότερο την δημοτικότητα του franchise κάτι που τελικά θα ωφελήσει το Switch.

 

Μελετημένα πράγματα από την Ν, οικοσυστήματα, ενιαία πλατφόρμα και πάει λέγοντας.

 

 

*Δεν είμαι fan της σειράς αλλά το Warriors μου γυάλισε στο μάτι μιας και το Hyrule Warriors το καταευχαριστήθηκα. Στα υπόψιν και αυτό...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι μόνο έχουμε Switch νέο κανονικό Fire Emblem αλλά έχουμε και ένα ακόμα 3DS και φαίνεται και αυτό γαμάτο! Και το Warriors FE δείχνει να είναι καλό και σίγουρα πρέπει να μπει στα υπόψη. Αντε με το καλό, απίστευτο πραγματικά πως ένας τόσο niche τίτλος όσο το Fire Emblem γύρισε και έγινε η έκρηξη που έγινε (λόγο awakening). Κοίτα να δεις που λόγο waifu έφτασε να έχει τέτοια δημοτικότητα το όνομα! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιστημονικη αναλυση: αρμονικες διαφοροποιησεις στις προθεσεις αγορας του switch βασει πληροφοριων του διαδικτυου...

 

y=προθεση αγορας

x=λεπτα της ωρας

 

 

Αγοραζω

images?q=tbn:ANd9GcRQAiotiBKGSjX3VMSMiZv

Δεν αγοραζω

  • Like 8
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι η ωρα εχει 360 μοιρες ? :cry: Bullshit aside για εμενα  η αγορα του θα μπορει να δικαιολογηθει στα 200 με ενα καλο exclusive game μαζι ....  lol 1 εχει πες zelda κατευθειαν . Μεχρι τοτε αντε γεια .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Γιατι η ωρα εχει 360 μοιρες ? :cry: Bullshit aside για εμενα  η αγορα του θα μπορει να δικαιολογηθει στα 200 με ενα καλο exclusive game μαζι ....  lol 1 εχει πες zelda κατευθειαν . Μεχρι τοτε αντε γεια .

 

Όχι ρε, πολλά λες. Εγώ λέω καλύτερα 100 ευρώ μαζί με το Zelda και να στέλνουν παρέα μια γιαπωνέζα ντυμένη στα σχολικά της για να σου κάθεται.

 

Μου αρέσει που διευκρίνισες «bullshit aside». :D

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενταξει μη τα ισωπεδωνουμε ολα. 200 ειχε το ps vita  μεχρι πριν εξαφανιστει απο την αγορα.δεν συμφωνω ομως και με τα 340.πολυ ακριβο. το ανωτερο μεχρι 280-300 καλα ηταν.

 

* εχει ακουστει τιποτα για overwatch  στο switch?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε, πολλά λες. Εγώ λέω καλύτερα 100 ευρώ μαζί με το Zelda και να στέλνουν παρέα μια γιαπωνέζα ντυμένη στα σχολικά της για να σου κάθεται.

 

Μου αρέσει που διευκρίνισες «bullshit aside». :D

 

Της Γιαπωνέζας πές της αν προλαβαίνει να περάσει και μια βόλτα από εμένα.... :-D 

ενταξει μη τα ισωπεδωνουμε ολα. 200 ειχε το ps vita  μεχρι πριν εξαφανιστει απο την αγορα.δεν συμφωνω ομως και με τα 340.πολυ ακριβο. το ανωτερο μεχρι 280-300 καλα ηταν.

 

* εχει ακουστει τιποτα για overwatch  στο switch?

 

Και στα 300€ έπρεπε έστω το tech demo 1 2 switch εάν όχι μόνιμα, τον πρώτο μήνα π.χ. να δίνεται δωρεάν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε, πολλά λες. Εγώ λέω καλύτερα 100 ευρώ μαζί με το Zelda και να στέλνουν παρέα μια γιαπωνέζα ντυμένη στα σχολικά της για να σου κάθεται.

 

Μου αρέσει που διευκρίνισες «bullshit aside». :D

 

 

Της Γιαπωνέζας πές της αν προλαβαίνει να περάσει και μια βόλτα από εμένα.... :-D

 

Και στα 300€ έπρεπε έστω το tech demo 1 2 switch εάν όχι μόνιμα, τον πρώτο μήνα π.χ. να δίνεται δωρεάν.

 

 

                    SPLAToon

Blue team                          Red team     

 

nintendo_switch_wow.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω θα ευχομανε το switch να δεχοταν του 3ds τα καρτονια για να κλαιγανε μανες και σπιτια και μαγαζια και οτι αλλο θες μετα.Το ξερω οτι ζηταω πολλα αλλα αφηστε με να ονειρευομαι... Επισης ενω την θελω Day 1 την κονσολα ισως να ναι η πρωτη που δε θα μπορω να διαθεσω χρηματα να την παρω...Γερος να μαι θα την αγορασω ομως μολις μπορεσω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...