Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 Προβλέπω κωλοτούμπα σε αυτό το θέμα. Θα πάρει παράταση το "free" (aka beta testing period) μέχρι τέλος του έτους και αν δουν ότι δεν «τσουλάει» το πράγμα, θα το κάνουν free για πάντα.

 

 

Μιας και αναφέρεις το beta testing, εγώ νομίζω ότι γενικά δεν είναι έτοιμο το online infastructure του switch και θέλουν να χρησιμοποιήσουν την δωρεάν περίοδο ως beta testing περίοδο με mariokart τον Απρίλιο, Splatoon2 (18 Αυγούστου?) κλπ.

 

Εκτός από το online, νομίζω ότι γενικά το switch δεν είναι 100% έτοιμο να βγει στην αγορά αλλά δεν μπορούν να αναβάλουν περισσότερο λόγω τελμάτωσης πωλήσεων wiiu και project scorpio στα τέλη 2017. Δεν είναι έτοιμα τα apps, δεν υπάρχει browser, δεν έχουν καταλήξει πως θα χρησιμοποιέίται ο εξωτερικός σκληρός κ.α. 'Οπως έχω ξαναπεί, κατά τη γνώμη μου ο Μάρτιος θα αποτελέσει ένα softlaunch για να ετοιμαστεί πλήρως η κονσόλα με όλους τους early adopters να αποτελούν ταυτόχρονα και beta testers. Το πραγματικό launch θα γίνει Νοέμβριο με bundle που θα περιλαμβάνει το hardware + Mario (ή pokemon) + συνδρομή.

Platform με το κιλό και jrpg, το πιο βαρετό είδος παιχνιδιού. Select κλικ , attack ή magic ή item, κλικ. Επαναλαμβάνω 1000 φορές.

 

Απογοητευτικα από την λίστα. Πέρα από 3-4, τα άλλα αδιάφορα. Για εμένα, σαν σταθερή κονσόλα με έχασε. Ας δούμε σαν φορητή...

 

Υποκειμενικό!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου έφτιαξες το βράδυ! Τα περισσότερα από τα παιχνίδια που είδα δεν ήξερα ότι είχαν ανακοινωθεί και μάλιστα πολλά από ΑΥΤΆ για μέσα στο 2017. Αρχίζω και νιώθω ότι θα την ευχαριστηθώ πραγματικά την κονσόλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εδώ όλη η λίστα των ανακοινωμένων παιχνιδιών με ή χωρίς τίτλο

 

http://enthusiast.gg/8810/all-nintendo-switch-confirmed-games


Το The Binding of Isaac: Afterbirth+ θα κυκλοφορήσει στο launch.

 

Nicalis’ Tyrone Rodriguez: “By now you’ve hopefully heard that The Binding of Isaac: Afterbirth+ is coming to Nintendo Switch in retail form. What does it mean?

It means that there is more than just The Legend of Zelda: Breath of the Wild on launch. Afterbirth+ will be available at retail as well as on the Nintendo eShop for $39.99 and will include Rebirth, Afterbirth and Afterbirth+ packed together as one game.”

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εδώ όλη η λίστα των ανακοινωμένων παιχνιδιών με ή χωρίς τίτλο

 

http://enthusiast.gg/8810/all-nintendo-switch-confirmed-games

 

Το The Binding of Isaac: Afterbirth+ θα κυκλοφορήσει στο launch.

 

“By now you’ve hopefully heard that The Binding of Isaac: Afterbirth+ is coming to Nintendo Switch in retail form. What does it mean?

It means that there is more than just The Legend of Zelda: Breath of the Wild on launch. Afterbirth+ will be available at retail as well as on the Nintendo eShop for $39.99 and will include Rebirth, Afterbirth and Afterbirth+ packed together as one game.”

Το οποίο binding έχω ένα φιλαράκι που γενικά εμπιστεύομαι την κρίση του και το έπαιζε στο ps4 και δεν ξεκολλαγε με τίποτα, μιλούσε με πολύ καλά λόγια για το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μετα αναρωτιεστε αν θα χει παιχνιδια το switch.

Αα ρε κατουρατε τα μπουτια σας. :)

Οσα ειχε το wiiu ,επι 2, εχουν ανακοινωθει.

Σηκωθειτε απο καρεκλες τραπεζια πολυθρονες ,σάβανα,κ παραγγειλτε

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανακοίνωση στο σημερινό fire emblem Nintendo direct ^

 

Damn! Που μπορώ να δω το direct; Εκτός από το 3DS και WiiU μου φυσικά. 

 

 

εγω για το smt ψινομαι πιο πολυ λογικα κοντα στην ε3 θα δειξουν και gameplay

 

Μην περιμένεις από την ATLUS να δείξει το οτιδήποτε αν είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά κάτι μου λέει ότι κάτι θα δούμε στην Ε3 για το συγκεκριμένο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Damn! Που μπορώ να δω το direct; Εκτός από το 3DS και WiiU μου φυσικά. 

 

 

 

Μην περιμένεις από την ATLUS να δείξει το οτιδήποτε αν είναι πολύ νωρίς ακόμα αλλά κάτι μου λέει ότι κάτι θα δούμε στην Ε3 για το συγκεκριμένο. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Off-topic:

 

Μαντέψτε ποιον ψήφισα στο ballot

 

 

Deghinsea (Path of Radiance/Radiant Dawn)

 

 

13 ημέρες θα διαρκέσει η ψηφοφορία. Μπορείς να επιλέεις κάθε μέρα από ένα χαρακτήρα.

 

https://events.fire-emblem-heroes.com/vote

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...