Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτο που προπαραγγελνετε μια κονσολα για την οποια δεν ξερετε ακομη βασικα πραγματα (περα απο το οτι τα launch titles ειναι αθλια φυσικα) και νιωθετε πως πρεπει να το ανακοινωσετε σε youtube/forum/social media λες και κανατε καμια εξυπνη κινηση με ξεπερναει. 

Τωρα περιμενεις απαντηση στο παραπανω?:P

 

Προφανως για ''ψυχολογικη'' υποστηριξη,οταν μιλαμε για day one αγορα παντα και με βαση και τις τιμες Ευρωπης.

Τώρα πλέον έχουμε από το πουθενά smt main, xenoblade 2 και άλλα τόσα με το καλημέρα. Δεν έχει ξαναγίνει.

Ναι να το δουμε στην πραξη αυτο, γιατι ως τωρα με το καλημερα εχουμε στο συνολο του 2017 πολυ λιγοτερους τιτλους(και αρα και υποστηριξη)απο οσους ειχε το Wii U.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι στο playstation την παθανε οσο κυκλοφορουσαν ολα αυτα τα χρονια?Αν το λεμε αυτο για το Switch ,φαντασου για το playstation τι επρεπε να λεμε για τους Jrpg fans. Ασε που πλεον αρκετα Jrpg κυκλοφορουν και στο Pc. Με λιγα λογια αργησε πολυ η Nintendo ή μαλλον ειχε βολευτει για πολυ καιρο στο 3ds.

Εαν το καταστημα αναφερει για εγγυηση χαμηλοτερης τιμης τι ακριβως φοβασαι?

Εχουμε και τον Reggie να βγαινει να λεει τα δικα του μπας και σωσει την κατασταση αλλα δεν....

http://www.gamespot.com/articles/nintendo-exec-on-the-two-reasons-why-switch-wont-s/1100-6446987/

κοίτα στο site δεν έβλεπα κάτι

και πήρα τηλέφωνο και μου είπαν πως θα το παραλάβω 300 αλλα σε πολλούς που είπα λέγαν ότι τα ελληνικά καταστηματα δεν υπάρχουν και στο τέλος θα το στείλουν στα 340
έστειλα και εγώ ένα mail να βεβαιωθώ
μέσα σε 10 λεπτά μου είχε απαντήσει το κατάστημα(ταχύτατο και άψογη εξυπηρέτηση)
και μου είπαν ότι έχουμε εγγύηση χαμηλοτερης τιμής οποτε τώρα είμαι ήσυχος
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι παλι πιστευω οτι γερνει πιο πολυ στην αντικατασταση του ds?για μενα επρεπε να το πλασαρει σαν φορητη νεα γενια κονσολας και θα τριβαμε ολοι τα ματια μας.οπως μας το πασαραν φενεται οτι ειναι η επομενη κονσολα απο το wii u αλλα στα ματια μου φενεται απο του ds.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι παλι πιστευω οτι γερνει πιο πολυ στην αντικατασταση του ds?για μενα επρεπε να το πλασαρει σαν φορητη νεα γενια κονσολας και θα τριβαμε ολοι τα ματια μας.οπως μας το πασαραν φενεται οτι ειναι η επομενη κονσολα απο το wii u αλλα στα ματια μου φενεται απο του ds.

Μα φυσικά χαζοί είναι να σκοτωσουν την κότα που κάνει τα χρυσά αυγά (3ds); Θα βγάζουν έναν τίτλο στο 3ds π.χ. fire emblem και θα σου λένε αν θες να το παίξεις πάρε 3ds.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω γιατι παλι πιστευω οτι γερνει πιο πολυ στην αντικατασταση του ds?για μενα επρεπε να το πλασαρει σαν φορητη νεα γενια κονσολας και θα τριβαμε ολοι τα ματια μας.οπως μας το πασαραν φενεται οτι ειναι η επομενη κονσολα απο το wii u αλλα στα ματια μου φενεται απο του ds.

Αν το πλάσαρε σαν φορητή θα περιμέναμε σύντομα τη home κονσόλα όμως! :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η έκδοση το Skyrim βασίζεται στις εκδόσεις ps3/xbox 360 όντως, άσχημα μαντάτα, δεν θέλω να το πιστέψω...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η έκδοση το Skyrim βασίζεται στις εκδόσεις ps3/xbox 360 όντως, άσχημα μαντάτα, δεν θέλω να το πιστέψω...

 

Καμία έκπληξη για μένα, μιας και σαν hardware ανήκει στην γενιά των PS3/X360/Wii U.

 

Ό,τι παιχνίδι έτρεχε σε PS3/X360/Wii U, θα τρέχει και στο Switch. Ό,τι τρέχει μόνο σε PC/PS4/XB1, απλά το ξεχνάμε...

 

Ένα GTAV θα ήταν καλή φάση πιστεύω με το portability της κονσόλας, αν και εφόσον τα έβρισκε η Nintendo με την Rockstar. :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν η έκδοση το Skyrim βασίζεται στις εκδόσεις ps3/xbox 360 όντως, άσχημα μαντάτα, δεν θέλω να το πιστέψω...

Και για το fifa το ίδιο δεν είπανε; Άρα είναι πιθανό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμία έκπληξη για μένα, μιας και σαν hardware ανήκει στην γενιά των PS3/X360/Wii U.

 

Ό,τι παιχνίδι έτρεχε σε PS3/X360/Wii U, θα τρέχει και στο Switch. Ό,τι τρέχει μόνο σε PC/PS4/XB1, απλά το ξεχνάμε...

 

Ένα GTAV θα ήταν καλή φάση πιστεύω με το portability της κονσόλας, αν και εφόσον τα έβρισκε η Nintendo με την Rockstar. :)

 

Εγώ πάλι έχω μείνει με την εντύπωση οτι είναι κάπου ανάμεσα. Αυτά είναι, έχω προπαραγγείλει και δεν ξέρω κάν που περίπου βρίσκεται από άποψη hardware δυνατοτήτων... :X

Ένα gta V θα ήταν οτι πρέπει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω μείνει με την εντύπωση οτι είναι κάπου ανάμεσα. Αυτά είναι, έχω προπαραγγείλει και δεν ξέρω κάν που περίπου βρίσκεται από άποψη hardware δυνατοτήτων... :X

 

Και το Wii U ήταν ανάμεσα, αλλά... ΟΚ, έχει παραπάνω RAM, αλλά δεν αρκεί αυτό από μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι έχω μείνει με την εντύπωση οτι είναι κάπου ανάμεσα. Αυτά είναι, έχω προπαραγγείλει και δεν ξέρω κάν που περίπου βρίσκεται από άποψη hardware δυνατοτήτων... :X

Μετα μαντεψε ποιος εχει το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης,η Nintendo ή ο αγοραστης που αγοραζει εν μερη στα τυφλα?

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα μαντεψε ποιος εχει το μεγαλυτερο μεριδιο ευθυνης,η Nintendo ή ο αγοραστης που αγοραζει εν μερη στα τυφλα?

 

Δυστυχώς  ο αγοραστής και έτσι βρίσκουν και τα κάνουν. Απλά είμαι ειδική περίπτωση που χρήζει ψυχιατρικής βοήθειας σε σχέση με gadgets, τεχνολογία games....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα δεν αγοραζεις και τελειως στα τυφλα γιαυτο εγραψα το εν μερη.Απλα το εγραψα ακριβως με βαση αυτο που εγραψες.

 

Εννοείται πως όχι, απλά με τα δεδομένα που έχω ξέρω οτι το λογικό θα ήταν να μην προβώ σε αγορά day one αλλά να περιμένω, για αρκετούς λόγους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...