Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εχουν πει πως θα βγει ποκεμον απο οτι εχω ακουσει

επισεις αν βγει και ενα metroid ενταξει τελος δεν θα βγαινω απο το σπιτι χδ

Το "μπορει να φτιαξουμε ενα pokemon game" ειναι αστειο. Δηλαδη δεν εχουν ξεκινησει καν το development, ακομα το σκεφτονται; Αμα ειναι ετσι μην το περιμενεις πριν το 2019, στο εγγυωμαι εγω

Γενικα δηλωνω ψιλοαπογοητευμενος απο οσα ειδα, αμα βγει κανα καλο bundle στα 300Ε με zelda botw και ενα ακομα game το ξανασυζηταμε και αυτο το online subscription στον λαιμο μου καθεται, ειδικα με αυτο που προσφερει (ενα nes/snes rom τον μηνα, γιατι να μην τα παιξω στο κινητο μου που τα εχω και ολα και ειναι και τζαμπα; Και σαν να μην εφτανε αυτο θα δινω και 60Ε και θα χρειαζομαι και το κινητο μου για να επικοινωνησω; Τι αρμεγμα ειναι αυτο;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

to switch δεν ειναι underpowered για 3rd party support μιας και ειναι πιο δυνατο απο τα  πρωτα ps4 xbox one

 

.Τωρα το γεγονος οτι εν ετη 2017 η μικροσοφρτ θα βγαλει κονσολα με 6 teraflops ειναι αλλη ιστορια .εγω νιωθω οτι το τιμινγκ ειναι κακο για κυκλοφορια τετοιας κονσολας .Αν εμφανιζε αυτη την κονσολα ενα χρονο με 2  μετα την κυκλοφορια του πσ4 και χβοχ ονε θα μιλαγαμε για τρελες πωλησεις  απο την πρωτα ημερα και ειδικα αν ειχε την ιδια τιμη με τωρα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το "μπορει να φτιαξουμε ενα pokemon game" ειναι αστειο. Δηλαδη δεν εχουν ξεκινησει καν το development, ακομα το σκεφτονται; Αμα ειναι ετσι μην το περιμενεις πριν το 2019, στο εγγυωμαι εγω

λενε θα ειναι πορτ της sun and moon xaxaxaxaxa

με λιγο καλυτερα γραφικα.αυτο ειναι για γελια ναι

αλλα εχουν πει και για Open world το οποιο αν βγει θα πλουτισουν το θεμα ειναι ποτε οπως λεσ και εσυ :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to switch δεν ειναι underpowered για 3rd party support μιας και ειναι πιο δυνατο απο τα  πρωτα ps4 xbox one

 

.Τωρα το γεγονος οτι εν ετη 2017 η μικροσοφρτ θα βγαλει κονσολα με 6 teraflops ειναι αλλη ιστορια .εγω νιωθω οτι το τιμινγκ ειναι κακο για κυκλοφορια τετοιας κονσολας .Αν εμφανιζε αυτη την κονσολα ενα χρονο με 2  μετα την κυκλοφορια του πσ4 και χβοχ ονε θα μιλαγαμε για τρελες πωλησεις  απο την πρωτα ημερα και ειδικα αν ειχε την ιδια τιμη με τωρα 

Αμα μου βρεις εγκυρες πηγες που το υποστηριζουν αυτο σου στελνω π.μ. με το password μου :P

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

to switch δεν ειναι underpowered για 3rd party support μιας και ειναι πιο δυνατο απο τα πρωτα ps4 xbox one

 

.Τωρα το γεγονος οτι εν ετη 2017 η μικροσοφρτ θα βγαλει κονσολα με 6 teraflops ειναι αλλη ιστορια .εγω νιωθω οτι το τιμινγκ ειναι κακο για κυκλοφορια τετοιας κονσολας .Αν εμφανιζε αυτη την κονσολα ενα χρονο με 2 μετα την κυκλοφορια του πσ4 και χβοχ ονε θα μιλαγαμε για τρελες πωλησεις απο την πρωτα ημερα και ειδικα αν ειχε την ιδια τιμη με τωρα

Δεν είναι πιο δυνατό από τα πρώτα ps4/xbone.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι slim εκδόσεις των original ps4/xbox1 κυκλοφόρησαν μόλις πριν από μερικούς μήνες. Αν μπορούσε η nintendo/nVidia να χωρέσει περισσότερη δύναμη σε ένα tablet, δε νομίζεις ότι και τα slim θα ήταν πολύ πιο "slim"?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το 720p splatoon εμενα παντως μου λεει:

"Ντιν ντιν, αλλη μια τρελα underpowered κονσολα απο την nintendo που δεν προκειται να δει third part games ουτε για δειγμα"

Ειναι handheld ομως θα μου πεις αλλα εγω το βλεπω να κοστιζει οσο μια κονσολα (χωρις καν bundled game) και εχει και online subscription

Δεν διαφωνω παντως οτι το splatoon ειναι παιχνιδαρα

Νομιζω οτι ειμασταν ξεκαθαροι σε αυτο που γραψαμε πιο πισω οι περισσοτεροι.Αν δεν σε ενδιαφερει το φορητο κομματι της κονσολας περιμενεις 1.5με 2χρονια για εξελιξεις(μην σου πω καλυτερα οτι την προσπερνας απο τωρα την κονσολα).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αλλα εχουν πει και για Open world το οποιο αν βγει θα πλουτισουν το θεμα ειναι ποτε οπως λεσ και εσυ :D

Αυτό πού το άκουσες; Δεν έχω δει τέτοια φήμη για το switch. Η ίδια φήμη υπήρχε και για το WiiU πάντως.

κατι πολυ βασικο αν ξερει καποιος.. το μηχανημα θα μπορει να αναπληρωσει ενα tablet σε θεμα browsing. youtube..?

Στο UI που ειδαμε στο treehouse δεν υπήρχε εικονίδιο για browser. Άρα μόνο μέσω κάποιας ξεχωριστής εφαρμογής λογικά ή κάποιου os update αργότερα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για μενα επειδη το σκεφτομαι και λιγο διαφορετικα τωρα  αν προσφερει σε καποιον ιδια εμπειρια με ενα tablet  σε θεμα ιντερνετ ,facebook,youtube ktlp  αλλα οχι να σου βγαζει την ψυχη για να σερφαρεις τοτε ειναι ενα μεγαλο +

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομιζω οτι ειμασταν ξεκαθαροι σε αυτο που γραψαμε πιο πισω οι περισσοτεροι.Αν δεν σε ενδιαφερει το φορητο κομματι της κονσολας περιμενεις 1.5με 2χρονια για εξελιξεις(μην σου πω καλυτερα οτι την προσπερνας απο τωρα την κονσολα).

Άμα το switch αποτύχει λες να βγάλει άλλη κονσόλα μετά η Nintendo;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

συγνωμη λαθος μου για το πιο δυνατο εχετε δικιο το πα πολυ ξερα και δεν ισχυει αυτο που εννουσα ειναι οτι οι developers δεν θα εχουν προβλημα με το optimize των παιχνδιων λογω αρχιτεκτονικης nvidia και tegra chip

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα τετια τιμη θα παιξει το κοντρολερ? 100 λιρες? wtf

 

https://www.amazon.co.uk/Nintendo-UK-Switch-Pro-Controller/dp/B01N4ND1T2/ref=sr_1_5?s=videogames&ie=UTF8&qid=1484688536&sr=1-5&keywords=nintendo+switch

 

αν ισχυει αυτη η τιμη για εδω καηκαμε. θα το δουμε 120 ευρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...