Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν υπάρχει απολύτως καμία περίπτωση το Switch να υποστηρίζει quick charging.

Με καθε νεο post χανω ολο και περισσοτερο την πιστη μου σε αυτην την κονσολα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Με καθε νεο post χανω ολο και περισσοτερο την πιστη μου σε αυτην την κονσολα...

 

Ερμ, είναι θετικό το να μην υποστηρίζει quick charging, όχι αρνητικό. :/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η ειρωνεία παντως..

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Βριστε με για το off topic! Το αξιζω.

 

@fulgore κατα την γνωμη μου δεν ειναι η καλύτερη φορητη κονσολα. Η εστω δεν ειναι καλυτερη απο το GPD Win. Αλλα αυτα τα ρημαδια τα exclusives της Nintendo δεν μπορείς να τα βρεις πουθενα αλλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ερμ, είναι θετικό το να μην υποστηρίζει quick charging, όχι αρνητικό. :/

Πες με χαζο αλλα ακομα δεν καταλαβα τι θες να πεις. Για ποιο λογο ειναι θετικο; Το αρθρο λεει πως υποστηριζει (το TL:DR τουλαχιστον αυτο λεει)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 720p splatoon δεν σε ανυσηχει και εσενα λιγο;

κοίτα δεν με ενδιαφέρει
παίζω splatoon από τότε που βγήκε 
ήμουν rank Σ και είχα φτάσει και Σ+ για κάνα μηνα
Το παιχνίδι το λάτρεψα και θα πάρω και το splatoon2
με σκοπό να μπω ξανά σε ομάδα αλλα αυτή τη φορα σε κάτι πιο professional.
οποτε δεν θα κάτσω να κοιτάζω την ανάλυση
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοίτα δεν με ενδιαφέρει
παίζω splatoon από τότε που βγήκε 
ήμουν rank Σ και είχα φτάσει και Σ+ για κάνα μηνα
Το παιχνίδι το λάτρεψα και θα πάρω και το splatoon2
με σκοπό να μπω ξανά σε ομάδα αλλα αυτή τη φορα σε κάτι πιο professional.

 

Κοιτα το 720p splatoon εμενα παντως μου λεει:

"Ντιν ντιν, αλλη μια τρελα underpowered κονσολα απο την nintendo που δεν προκειται να δει third part games ουτε για δειγμα"

Ειναι handheld ομως θα μου πεις αλλα εγω το βλεπω να κοστιζει οσο μια κονσολα (χωρις καν bundled game) και εχει και online subscription

Δεν διαφωνω παντως οτι το splatoon ειναι παιχνιδαρα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 720p splatoon δεν σε ανησυχει και εσενα λιγο;

 

Εμένα δε με ανησυχεί. Δε νομίζω ότι είναι θέμα ιπποδύναμης. Μια χαρά ανέβασαν το zelda από 720p στα 900p, το mariokart από 720p στα 1080p και το fast racing neo από sub hd στα 1080p. To splatoon θα υπάρχει άλλος λόγος που το κράτησαν στα 720p.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

κοίτα δεν με ενδιαφέρει
παίζω splatoon από τότε που βγήκε 
ήμουν rank Σ και είχα φτάσει και Σ+ για κάνα μηνα
Το παιχνίδι το λάτρεψα και θα πάρω και το splatoon2
με σκοπό να μπω ξανά σε ομάδα αλλα αυτή τη φορα σε κάτι πιο professional.
οποτε δεν θα κάτσω να κοιτάζω την ανάλυση

 

κοιτα, το δεν με ενδιαφερει που λες το βλεπω λιγο εγωιστικο.. και εγω εχω κανει προπαραγγελια το μηχανημα  αλλα μερικα πραγματα μου κακοφενονται..ειδικα οταν τα πληρωνεις παραπανω απο αυτο που ειναι..τουλαχιστον βγαλε σπεκ ps4 h xbox one που ειναι χρονια στην αγορα... να παιζουμε τα παιχνιδια μας λιγο καλητερα. 2017 εχουμε.   720p βασικο παιχνιδι κονσολας και μεσα σπιτι να εχουμε φτασει να εχουμε 4κ tv  ειναι καπως ξινο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα το 720p splatoon εμενα παντως μου λεει:

"Ντιν ντιν, αλλη μια τρελα underpowered κονσολα απο την nintendo που δεν προκειται να δει third part games ουτε για δειγμα"

Ειναι handheld ομως θα μου πεις αλλα εγω το βλεπω να κοστιζει οσο μια κονσολα (χωρις καν bundled game) και εχει και online subscription

Δεν διαφωνω παντως οτι το splatoon ειναι παιχνιδαρα

συμφωνώ
κοστίζει όσο μια κονσόλα αλλα είναι τα exlusives ρε file δεν γίνετε να αντισταθείς αν ήσουν από μικρός με nintendo :D
εγώ θα ήθελα να ήταν στα 300 με ένα game της επιλογής σου
κάποιο από αυτά που θα βγούν day one
το πρόλαβα χτες και το παράγγειλα από astron game club 300 euro και τους πήρα και τηλ και τους είπα αν είναι να πληρώσω 350 ακυρώστε τη αλλιώς είμαστε ok και είπαν ότι θα πληρώσω 300.
Αλλιώς δεν θα την έπαιρνα
θα μου πεις τώρα για 50 euro?
με αυτά τα 50 θα πάρω ένα game αλλιώς θα χρειαζόμουν 400+ για μια κονσόλα που όπως λες είναι αδύναμη
αλλα θα δώσω μια ευκαιρία ως fan της nintendo από τα 3 μου XD

κοιτα, το δεν με ενδιαφερει που λες το βλεπω λιγο εγωιστικο.. και εγω εχω κανει προπαραγγελια το μηχανημα  αλλα μερικα πραγματα μου κακοφενονται..ειδικα οταν τα πληρωνεις παραπανω απο αυτο που ειναι..τουλαχιστον βγαλε σπεκ ps4 h xbox one που ειναι χρονια στην αγορα... να παιζουμε τα παιχνιδια μας λιγο καλητερα. 2017 εχουμε.   720p βασικο παιχνιδι κονσολας και μεσα σπιτι να εχουμε φτασει να εχουμε 4κ tv  ειναι καπως ξινο

την γνώμη μου είπα
επίσης δεν έχουμε όλοι 4k tv :D
και εγώ έχω δει κάποια πράγματα που δεν μου αρέσουν αλλα ως fan δεν κάθομαι να κράζω συνεχεια περιμένω μέχρι να βγει 
επίσης έχεις δει κανέναν να έχει μαζί του στην τσάντα του κάνα ps4 να το πετάει έξω και να παίζει XD 
φιλικά ολλα <3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

συμφωνώ
κοστίζει όσο μια κονσόλα αλλα είναι τα exlusives ρε file δεν γίνετε να αντισταθείς αν ήσουν από μικρός με nintendo :D
εγώ θα ήθελα να ήταν στα 300 με ένα game της επιλογής σου
κάποιο από αυτά που θα βγούν day one
το πρόλαβα χτες και το παράγγειλα από astron game club 300 euro και τους πήρα και τηλ και τους είπα αν είναι να πληρώσω 350 ακυρώστε τη αλλιώς είμαστε ok και είπαν ότι θα πληρώσω 300.
Αλλιώς δεν θα την έπαιρνα
θα μου πεις τώρα για 50 euro?
με αυτά τα 50 θα πάρω ένα game αλλιώς θα χρειαζόμουν 400+ για μια κονσόλα που όπως λες είναι αδύναμη
αλλα θα δώσω μια ευκαιρία ως fan της nintendo από τα 3 μου XD

 

καλα και εγω μπορει να της δωσω μια ευκαιρια, αν οχι τωρα λογικα στο μελλον οταν βγει κανα bundle αλλα πραγματικα με εκπλησει πως τα τζιμανια της Nintendo βρισκουν καθε φορα τροπο να τα κανουν ολα μπαχαλο. Συμφωνω πως τα exclusives ειναι κορυφαια αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχουν βγαλει και τιποτα. Zelda BoTW, dragon quest, splatoon 2 και mario kart για την ωρα, τιποτα δηλαδη αν σκεφτεις οτι τα 2 απο τα 4δεν τα λες καν "νεα" games, πιο πολυ σαν remasters με κατι εξτρα μοιαζουν και η κονσολα all around ειναι πανακριβη για αυτα που προσφερει. Το mario και το xenoblade αργουν υπερβολικα και δεν βλεπω Pokemon, kid icarus, metroid κτλ και ανησυχω 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα και εγω μπορει να της δωσω μια ευκαιρια, αν οχι τωρα λογικα στο μελλον οταν βγει κανα bundle αλλα πραγματικα με εκπλησει πως τα τζιμανια της Nintendo βρισκουν καθε φορα τροπο να τα κανουν ολα μπαχαλο. Συμφωνω πως τα exclusives ειναι κορυφαια αλλα το θεμα ειναι οτι δεν εχουν βγαλει και τιποτα. Zelda BoTW, dragon quest, splatoon 2 και mario kart για την ωρα, τιποτα δηλαδη αν σκεφτεις οτι τα 2 απο τα 4δεν τα λες καν "νεα" games, πιο πολυ σαν remasters με κατι εξτρα μοιαζουν και η κονσολα all around ειναι πανακριβη για αυτα που προσφερει. Το mario και το xenoblade αργουν υπερβολικα και δεν βλεπω Pokemon, kid icarus, metroid κτλ και ανησυχω 

εχουν πει πως θα βγει ποκεμον απο οτι εχω ακουσει

επισεις αν βγει και ενα metroid ενταξει τελος δεν θα βγαινω απο το σπιτι χδ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...