Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Αξιζει αλλα σε χαμηλοτερη τιμη/bundle.

 

Συμφωνώ, η συγκεκριμένη κονσόλα αξίζει στα 300 ευρώ όταν κάποιος ενδιαφέρεται για όλα τα selling points της, imho. Τα οποία selling points της είναι η φορητότητα, τα N exclusives και τα joy-cons. Εγώ προσωπικά αν δεν ενδιαφερόμουν για τη φορητότητα θα περίμενα για bundle στα 250 με game.

 

Καλά για κάτι 350άρια δεν συζητάμε καν, προτιμώ να τα κάνω προσάναμμα για το τζάκι.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

με λιγα λογια αν καποιος δεν τον ενδιαφερει το φορητο,αξιζει η κονσολα για tv  κατα την αποψη σας?

 

Εαν σου κανουν τα πρωτα παιχνιδια ναι, αξιζει. Εαν περιμενεις 4κ - 60 φπς περιμενε κανα δυο χρονια και ειδωμεν το ...XBOX handheld hybrid...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουτια παντως μου θυμιζουν περισσοτερο Psp(φοβερο art το splatoon και mario αν ισχυουν)

https://www.skroutz.gr/c/2764/nintendo_switch_games.html?from=catspan&keyphrase=nintendo+switch

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα κουτια παντως μου θυμιζουν περισσοτερο Psp(φοβερο art το splatoon και mario αν ισχυουν)

https://www.skroutz.gr/c/2764/nintendo_switch_games.html?from=catspan&keyphrase=nintendo+switch

 

βρε λες να στοχευουν αυτο το κοινο....PSP! PSP! PSP!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εγώ ξενερώνω λίγο που είναι μακρόστενα τα κουτιά και όχι τετράγωνα σαν του 3DS. Χωροταξικά βολεύουν περισσότερο τα μικρά κουτιά.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συμφωνώ, η συγκεκριμένη κονσόλα αξίζει στα 300 ευρώ όταν κάποιος ενδιαφέρεται για όλα τα selling points της, imho. Τα οποία selling points της είναι η φορητότητα, τα N exclusives και τα joy-cons. Εγώ προσωπικά αν δεν ενδιαφερόμουν για τη φορητότητα θα περίμενα για bundle στα 250 με game.

 

Καλά για κάτι 350άρια δεν συζητάμε καν, προτιμώ να τα κάνω προσάναμμα για το τζάκι.

 

Σε αυτη την τιμη με καλο ξυλά ακομα και στην αθηνα βγαζεις και 4,5 κυβικα ελια για το τζακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Σε αυτη την τιμη με καλο ξυλά ακομα και στην αθηνα βγαζεις και 4,5 κυβικα ελια για το τζακι...

 

Και τα ξύλα πώς θα ανάψουν χωρίς προσάναμμα;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξενερώνω λίγο που είναι μακρόστενα τα κουτιά και όχι τετράγωνα σαν του 3DS. Χωροταξικά βολεύουν περισσότερο τα μικρά κουτιά.

Δεν νομιζω να ειναι τεραστια στην πραξη.Μια μικρη sd/game card θα εχουν μεσα και αντε και ενα manual υποθετω.Αντε στην καλυτερη να εχουν και μια μικρη υποδοχη για sd card ξερω γω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ ξενερώνω λίγο που είναι μακρόστενα τα κουτιά και όχι τετράγωνα σαν του 3DS. Χωροταξικά βολεύουν περισσότερο τα μικρά κουτιά.

Κρατας κουτια; για μεταπωληση; εγω μια ζωη τα ξαποστελνα, πολυ πεταμα χωρου...ειναι και μικρο το γραφειο....

Και τα ξύλα πώς θα ανάψουν χωρίς προσάναμμα;

Με τα κουτια του 3ds / switch!  :devil:  :devil:  :devil:  :-(  :eek:

Δεν νομιζω να ειναι τεραστια στην πραξη.Μια μικρη sd/game card θα εχουν μεσα και αντε και ενα manual υποθετω.Αντε στην καλυτερη να εχουν και μια μικρη υποδοχη για sd card ξερω γω.

δειτε εδω κουτι μεγεθη κλπ...

 

https://www.youtube.com/watch?v=qadzCB3CLlI

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως απο το παραπανω πιο πολυ μου αρεσε η θηκη του zelda παρα το σπαθι για καποιο λογο. Να μου πεις αφου θα ειναι και αυτη μεσα στην master edition απο καπου κανανε περικοπες αλλα δεν δειχνει πολυ ποιοτικη η φιγουρα ρε γμτ(τουλαχιστον απο το παραπανω video).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κρατησει την προπαραγγελια των 299 απο τα Public. Δεν με βλεπω να το αγοραζω αλλα πιστευω οτι μπορει να φανει χρησιμη οσο πλησιαζει η κυκλοφορια. Στην χειροτερη με βλεπω να το δοκιμαζω κανα 2 ημερες και να το πουλαω, στην καλυτερη να βαζω μυνημα εδω μπας και ωφεληθει κανενα μελος απο την τιμη των 299.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω κρατησει την προπαραγγελια των 299 απο τα Public. Δεν με βλεπω να το αγοραζω αλλα πιστευω οτι μπορει να φανει χρησιμη οσο πλησιαζει η κυκλοφορια. Στην χειροτερη με βλεπω να το δοκιμαζω κανα 2 ημερες και να το πουλαω, στην καλυτερη να βαζω μυνημα εδω μπας και ωφεληθει κανενα μελος απο την τιμη των 299.

 

Και καλα θα κανεις, μπραβο σου, μπορει να το βγαλουν και 370 σε αυτη τη χωρα...καποιον θα σωσεις. 

Παντως απο το παραπανω πιο πολυ μου αρεσε η θηκη του zelda παρα το σπαθι για καποιο λογο. Να μου πεις αφου θα ειναι και αυτη μεσα στην master edition απο καπου κανανε περικοπες αλλα δεν δειχνει πολυ ποιοτικη η φιγουρα ρε γμτ(τουλαχιστον απο το παραπανω video).

 

μην ξεχνατε...κουτι ειναι, το μονο αξιολογο επιπλεον ειναι η μουσικη....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

 

Το παραπανω ειναι η απαντηση απο του public στο facebook για το switch.

 

Παντως για τα περι Nintendo Switch Pro τιποτα δεν ειναι απιθανο.Καπως ετσι το ξεκινησαν και οι αλλες 2 με κονσολες που δεν μπορουσαν να βγαλουν 1080p 60fps και ειδαμε τι εγινε τελικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

 

Το παραπανω ειναι η απαντηση απο του public στο facebook για το switch.

 

Αυτό:

 

* Σε περίπτωση που η τιμή είναι τελικά μικρότερη από την αναγραφόμενη, όλες οι προπαραγγελίες θα εκτελεστούν με την χαμηλότερη τιμή. Καθώς η αρχική διαθεσιμότητα ενδέχεται να είναι περιορισμένη, θα τηρηθεί αυστηρά σειρά προτεραιότητας σε όλες τις προπαραγγελίες και είναι πιθανό κάποιες από αυτές να εκτελεστούν μετά την επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας.

 

και αυτό:

 

Μίλησα κι εγώ μόλις με τα Public και μου είπαν ότι θα παραλάβω στα 299, άσχετα με την τιμή του προϊόντος όταν κυκλοφορήσει, από τη στιγμή που έχω δεσμεύσει την τιμή.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

 

Το παραπανω ειναι η απαντηση απο του public στο facebook για το switch.

Την παραγγελια σε εμενα παντως 299 την βγαζει ακομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...