Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μόλις με πήρε τηλ ο Κώτσος και μου είπαν ότι θα το πάρω στα 269... αυτό αφού επέμενα να ρίξουν την τιμή (αρχική ήταν 399, μείον 30 ευρώ ένα κουπόνι).

 

κάτσε, σου κάναν δώρο κουπόνι επειδή γκρίνιαξες? ή απλά το είχες?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μόλις με πήρε τηλ ο Κώτσος και μου είπαν ότι θα το πάρω στα 269... αυτό αφού επέμενα να ρίξουν την τιμή (αρχική ήταν 399, μείον 30 ευρώ ένα κουπόνι).

 

Στο αγοράζω για 279.

 

---------------------------------

 

Μίλησα κι εγώ μόλις με τα Public και μου είπαν ότι θα παραλάβω στα 299, άσχετα με την τιμή του προϊόντος όταν κυκλοφορήσει, από τη στιγμή που έχω δεσμεύσει την τιμή.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάτσε, σου κάναν δώρο κουπόνι επειδή γκρίνιαξες? ή απλά το είχες?

 

Το είχα (από φίλο που του το έστειλαν με SMS), έκανα pre-order στα 399 (για να μην λήξει το κουπόνι) και σήμερα που με πήραν τηλ ο υπάλληλος μου έλεγε κάτι κουλά ότι η προπαραγγελία θα μείνει στα 399 (!!!).

 

Αφού τους είπα για εγγύηση χαμηλότερης τιμής, skroutz (σημερινές τιμές) και ότι το είχαν ρίξει οι ίδιοι στα 299 για λίγες ώρες (ξέρω άτομο που το έκανε pre-order τόσο από Κώτσο), μου έριξαν την τιμή ένα 100άρικο χωρίς πολλά-πολλά.

 

Συμπέρασμα: αν είσαι ψάρακας, θα σε πιάσουν Κώτσο (pun intended). :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο αγοράζω για 279.

 

---------------------------------

 

Μίλησα κι εγώ μόλις με τα Public και μου είπαν ότι θα παραλάβω στα 299, άσχετα με την τιμή του προϊόντος όταν κυκλοφορήσει, από τη στιγμή που έχω δεσμεύσει την τιμή.

Στο αγοράζω για 279 :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους τιμησω και αυτην την φορα και πολυ φοβαμε οτι θα κλαιω τα λεφτα μου γιατι μονο αρνητικα διαβαζω για το switch.αν φανταστεις κονσολα με 32gb το 2017.αν ειναι δυνατον.....αν καταληξει απατο ομως ειλικρινα δεν θα θελω να τους ξαναδω στα ματια μου και να ξανακουσω τιποτα γιαυτην την εταιρια.οποτε δινω μια τελευταια ευκαιρια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

μόλις πήγε η τιμή στα 300 το χτύπησα

επίσης βγήκε ανακοίνωση ότι η τιμή θα είναι στα 300 euro στην ευρώπη

να σας ρωτήσω τώρα κάτι

η κονσόλα είναι 32 gb

τα 32 gb θα χρησιμοποιούνται όταν κατεβάζεις games από store?

η όταν αγοράζεις μια κασέτα θα κάνει download?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1) επίσης βγήκε ανακοίνωση ότι η τιμή θα είναι στα 300 euro στην ευρώπη

 

 
2) τα 32 gb θα χρησιμοποιούνται όταν κατεβάζεις games από store?
η όταν αγοράζεις μια κασέτα θα κάνει download?

 

 

1) Link; Αν ισχύει πάντως, εξηγεί γιατί τα skroutzoμάγαζα το δίνουν 300 (αλλιώς θα μπούνε μέσα χοντρά).

 

2) Οι κασέτες είναι ROM, άρα δεν κατεβάζεις τίποτα (πέρα από κανά patch/DLC ίσως).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όταν αγοράζεις από το store σίγουρσ (αν δεν έχεις προσθέσει κάρτα μνήμης). Με τις κασετες δε γνωριζουμε ακομη τι ακριβως θα επιτρεπουν αλλα πολυ πιθανο οταν βαζεις κασετα να δημιουργει ενα save file + τα οποια updates/patches κλπ να αποθηκευονται στα 32gb. Μπορει βέβαια αυτα να αποθηκευονται και στην κασετα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα τους τιμησω και αυτην την φορα και πολυ φοβαμε οτι θα κλαιω τα λεφτα μου γιατι μονο αρνητικα διαβαζω για το switch.αν φανταστεις κονσολα με 32gb το 2017.αν ειναι δυνατον.....αν καταληξει απατο ομως ειλικρινα δεν θα θελω να τους ξαναδω στα ματια μου και να ξανακουσω τιποτα γιαυτην την εταιρια.οποτε δινω μια τελευταια ευκαιρια..

Για φορητό μια χαρά είναι τα 32gb

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι σχεση εχει αν ειναι φορητο? 32gb ειναι συσκευες φορητες οι οποιες το καθε παιχνιδι ειναι 500mb kai 1gb.εδω μιλαμε οτι μονο το zelda  ειναι 14gb....οποτε παπαλα το store ..διοτι αν ηθελαν να υποστηριξουν και την συσκευη μεσω store  με προσφορες κτλπ οπως κανουν οι αλλες 2 εταιριες δεν θα ειχαν κανει τσιγκουνια ως και εκει..και  υποτιθεται οτι ειναι home  console η οποια γινεται και φορητη..μη το βαφτιζουμε φορητο..μια ζωη παιζαμε μαριο στις τηλεορασεις μας.

 

 

*σχεδον εξαντληθηκαν τα 2 μιρια κομματια


https://www.enternity.gr/Article/Games/News/%CE%9E%CE%B5%CF%80%CE%BF%CF%85%CE%BB%CE%AC%CE%B5%CE%B9-%CE%AE%CE%B4%CE%B7-%CF%84%CE%BF-Nintendo-Switch/40658.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι τελειωσε το αρχικό στοκ δε σημαίνει τίποτα. Και το Wii U είχε ξεπουλήσει τις προπαραγελίες...


Μόνο hardcore fans να αγόρασαν φτάνουν και περισσεύουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...