Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καθαρή κλοπή από τον Petrunks αλλά τα λέει όλα!!!

 

 

 

 

θεικο το βιντεο ειδικα εκει που λεει ξεπερασαμε και τη σονυ σε μαλ...και οτι τοσο γυφτοι θα μαστε θα τους το περνουμε πισω καθε μηνα 

τελικα αυτο ισχυει θα δινουν 1 με 2 παιχνιδια και στο τελος του μηνα τερμα ; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχάλη από την ώρα που είδα το video του petrunks στο Ninty ούτε να κατουρήσω μπορώ... χαχαχαα έχω σαπίσει στο γέλιο..... με το ζόρι πληκτρολογώ τώρα.... αχαχαχαχα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μιχάλη από την ώρα που είδα το video του petrunks στο Ninty ούτε να κατουρήσω μπορώ... χαχαχαα έχω σαπίσει στο γέλιο..... με το ζόρι πληκτρολογώ τώρα.... αχαχαχαχα

 

ποιο βιντεο; λινκ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά πόσοι προπαραγγειλαμε από δω μέσα;

 

Εγώ την πάτησα γιατί πάνω που πήγαινα να ρίξω την προπαραγγελία μετά από πολύ σκέψη,το ανέβασαν στα 349,οπότε δεν παίζει..

(ίσως να ήταν και για καλό μου βέβαια  :P )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Director του Mario Odyssey είναι ο Motokura (και νομίζω προέρχεται από την 1UP), ο Hayashida που είχε αναλάβει την σειρά ως director μέχρι το 3D World έγινε Producer με το Captain Toad επομένως μπορούμε να περιμένουμε και άλλο παιχνίδι μελλοντικά από το Tokyo Studio. Ελπίζω να έχει αναλάβει κάτι καλό μόνο, μην καταλήξει τίποτα σε επίπεδο 1-2Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Κατά τα άλλα χόρτασα 60 FPS smooth silky action... (αναφέρομαι στο DF VIDEO) 

 

Εσείς???

(Μόνο σε video στο youtube)

 

 

Περίμενε να ανοίξω το vsync μήπως τα φτάσω. Damn πάλι καρφωτά 144 η pa279q. :-D

 

Πέρα από τη πλάκα εκτός από mario kart και splatoon θα τρέξει τίποτά σοβαρό άλλο στα 60 fps?

Επεξ/σία από ilos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Μια ενδιαφέρουσα συνέντευξη του Reggie για το δημογραφικό του Switch, first/third party support, online πακέτο, μεταφορά αγορών, αποτυχία wii u κ.α.

 

http://nintendoeverything.com/reggie-on-switchs-demographic-third-party-support-online-plans-more/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...