Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αυτό το switch 1-2 φαίνεται ενδιαφέρον και πρωτότυπο. Τι εννοείτε ότι θα θέλει έξτρα πληρωμή όμως;

Έξτρα πληρωμή θα θέλει με την έννοια ότι πρέπει να το αγοράσεις ξεχωριστα και μάλιστα φαίνεται να κοστίζει 50€. Θα έπρεπε να περιλαμβάνεται στο πακετο με τα 300€.
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


  • Απαντ. 13,3k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Έξτρα πληρωμή θα θέλει με την ένοια ότι πρέπει να το αγοράσεις ξεχωριστα και μάλιστα φαίνεται να κοστίζει 50€. Θα έπρεπε να περιλαμβάνεται στο πακετο με τα 300€.

Σίγουρα! Είναι μια καινοτομία και τη χαντακώνουν έτσι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ανάφερε κάποια στιγμή προς το τέλος της παρουσίασης του ο director που παιχνιδιού πως το online κομμάτι είναι υπό ανάπτυξη.

 

 

 

Στο κομμάτι της τιμής το έχω γράψει επίσης σε προηγούμενα μηνύματα όπως και όλοι. Η διαφωνία μου λοιπόν, που κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις, είναι πως οι "λύσεις" που προτείνεις είναι για τα μπάζα. Το γράφω άμεσα για να το "καταλάβεις". Τα επιχειρήματα τα διατύπωσα, δεν ξαναγράφω τα ίδια.

 

 

Και πάλι όμως τα "επιχειρήματά" σου είναι Non-grata (για να μην τα ονομάσω αντίστοιχα για τα "μπάζα" όπως εσύ) . Γιατί το switch σαν switch αν εξαιρέσουμε το abysmal μαρκετινγ της NoJ μέσω της παρουσιασής της η οποία εν μέρει πιστεύω ότι είχε αρνητικές εντυπώσεις ακόμα και για το time zone Που έγινε (ουκ ολίγα παράπονα από τον ΔΙΕΘΝΗ τύπο) δεν απαντά στα "μπάζα" επιχειρήματά μου. Τώρα αν θες να παραθέσουμε εδώ ποιά Sega ήταν τότε για τα μπάζα.. κανένα πρόβλημα (Dreamcast..) Από την άλλη άλλο το reveal trailer με άλλη δυναμική και μυνήματα και άλλο η παρουσίαση .. Άλλο reggie και άλλο ο γερο σαμουραι (kimishima) να μην μιλήσουμε για IWATA ε? Οπότε δεν καταλαβαίνω πάλι τι εννοείς ή μάλλον δεν καταλαβαίνεις τι εννοώ ή εγώ εσύ. Περιμένω απάντηση να μου εξηγήσεις..

 

Απλά θεωρώ ότι η NoJ είναι out of space... Και μπορώ να στο αιτιολογήσω αν θες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δω αν θα τηρησουν την τιμη προπαραγγελιας που ηταν 299 ευρο.αν την τηρησουν ισως το παρω.. δεν ξερω..θα δω τι αλλο θα ανακοινωσουν μεχρι τοτε.

 

τωρα το εχει 349 ευρο και κατω απο την τιμη λεει κιολας 1000+ games  συνολικα σε περιμενουν B)  θα τους τα ζητησω και τα 1000! :shock: 

 

http://www.public.gr/product/gaming/consoles/switch/nintendo-switch-konsola-nintendo/prod8280069pp/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να δω αν θα τηρησουν την τιμη προπαραγγελιας που ηταν 299 ευρο.αν την τηρησουν ισως το παρω.. δεν ξερω..θα δω τι αλλο θα ανακοινωσουν μεχρι τοτε.

 

τωρα το εχει 349 ευρο και κατω απο την τιμη λεει κιολας 1000+ games  συνολικα σε περιμενουν B)  θα τους τα ζητησω και τα 1000! :shock:

 

http://www.public.gr/product/gaming/consoles/switch/nintendo-switch-konsola-nintendo/prod8280069pp/

 

 

Αν δεν έρθει screen protector film της Hori δεν το παίρνω.. δεν την ξαναπατάω με κόκκους σκόνης..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειμαι λιγο ασχετος σε οτι αφορα nintendo  και διαβαζα οτι ειναι ιδιο με το wii u  το zelda. αλλα ρε παιδια εδω βλεπω οτι η διαφορα ειναι το χαος..τι λεμε τωρα?αυτο ειναι το καινουργιο zelda  που θα βγει και στο wii u και ειπαν οτι ειναι το ιδιο απλα το ενα 720 και το αλλο 1080? εγω βλεπω λες και ειναι ps2 me ps4

 διορθωστε με αν μπερδευω κατι

 

 

Διαφορετικό build. Από ότι λέει ο ίδιος που το ανέβασε μεταξύ των δυο δεν υπάρχει ουσιαστική διαφορά. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι κλαιγεστε αλλα ολοι θα το παρετε ,εδω θα μαστε κ θα δειτε. Γτ ειμαστε "θυματα" του παρελθοντος και των παιδικων μας χρονων :) .Ειδικα οσοι ειμαστε 30+ . Ολοι θα δεχτουμε να μας πιασουν λιγο τον κωλο για να παιξουμε το επομενο μαριο,ζελντα. Οσο για την τιμη αν δουν οτι δε παει καλα η κονσολα ,θα την κατεβασουν τάχυστα. Ετσι πηγαν και υπερκοστολογησαν το 3ds αν θυμαστε ,250€ και φαγαν μια ηττα τρελη και το κατεβασαν 50+ ευρω κατω. Δν υπαρχει περιπτωση να αποτυχει. Πιστευω φτιαξαν το επομενο 3ds απλα δεν το λενε.

Δεν θα φτιαξουν επομενο φορητο ,και θα μεινουν μαυτο, και οτι τιτλους ειχε το δσ θα τα βγαλουν για το switch.

Εγω ειμαι φαν του φορητου. Θελω να παιζω απτο κρεβατι μου, με τα ακουστικα μου και να μαι τερμα ανεση αρχοντας. Οποτε με βολευει .

Γιαυτο κ πηρα κ wiiu ,αλλα η οθονη του χειριστηριου, δεν παλευοταν με τπτ.Πολυ μαπα.

Αλλατου switch απο hands on video που βλεπω,λενε οτι ειν πολυ καλη παρα το 720p. Οποτε η προπαραγγελια απο public εχει φυγειι απο προχτες ;)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι κλαιγεστε αλλα ολοι θα το παρετε ,εδω θα μαστε κ θα δειτε. Γτ ειμαστε "θυματα" του παρελθοντος και των παιδικων μας χρονων :) .Ειδικα οσοι ειμαστε 30+ . Ολοι θα δεχτουμε να μας πιασουν λιγο τον κωλο για να παιξουμε το επομενο μαριο,ζελντα. Οσο για την τιμη αν δουν οτι δε παει καλα η κονσολα ,θα την κατεβασουν τάχυστα. Ετσι πηγαν και υπερκοστολογησαν το 3ds αν θυμαστε ,250€ και φαγαν μια ηττα τρελη και το κατεβασαν 50+ ευρω κατω. Δν υπαρχει περιπτωση να αποτυχει. Πιστευω φτιαξαν το επομενο 3ds απλα δεν το λενε.

Δεν θα φτιαξουν επομενο φορητο ,και θα μεινουν μαυτο, και οτι τιτλους ειχε το δσ θα τα βγαλουν για το switch.

Εγω ειμαι φαν του φορητου. Θελω να παιζω απτο κρεβατι μου, με τα ακουστικα μου και να μαι τερμα ανεση αρχοντας. Οποτε με βολευει .

Γιαυτο κ πηρα κ wiiu ,αλλα η οθονη του χειριστηριου, δεν παλευοταν με τπτ.Πολυ μαπα.

Αλλατου switch απο hands on video που βλεπω,λενε οτι ειν πολυ καλη παρα το 720p. Οποτε η προπαραγγελια απο public εχει φυγειι απο προχτες ;)

 

 

Σωστός... θα το πάρουμε αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα το δίνουμε στα παιδιά μας :D Δεν παίζει.. χαχα - Είναι disaster waiting to happen αν τα παιδιά είναι κάτω από.. (insert age here)..

 

Το θέμα είναι το ds- 2ds-3ds δεν το λυπόσουν και τόσο για τα λεφτά που έκανε? ε?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ολοι κλαιγεστε αλλα ολοι θα το παρετε ,εδω θα μαστε κ θα δειτε. Γτ ειμαστε "θυματα" του παρελθοντος και των παιδικων μας χρονων :) .Ειδικα οσοι ειμαστε 30+ . Ολοι θα δεχτουμε να μας πιασουν λιγο τον κωλο για να παιξουμε το επομενο μαριο,ζελντα.

Ναι οχι ομως :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστός... θα το πάρουμε αλλά το θέμα είναι ότι δεν θα το δίνουμε στα παιδιά μας :D Δεν παίζει.. χαχα - Είναι disaster waiting to happen αν τα παιδιά είναι κάτω από.. (insert age here)..

 

Το θέμα είναι το ds- 2ds-3ds δεν το λυπόσουν και τόσο για τα λεφτά που έκανε? ε?

Πηγα κ το πηρα day one σα μλκ@ς .

Και μετα απο κανα διμηνο που κατεβασαν την τιμη αισθανθηκα πολυ ηλιθιος ναι.

Και καπου τους συχαθηκα που ολη την ωρα πουλανε παλιο hardware σε τρελες τιμες. Ειναι γυφτοι. Αλλα δε μπορω να το εξηγησω ρε γμτ :) ,ειμαι μαζοχος. Ξαναπαω και τους ξαναακουμπαω τα λεφτα μου.

Δεν ξερω γιατι το κανω αυτο :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πηγα κ το πηρα day one σα μλκ@ς .

Και μετα απο κανα διμηνο που κατεβασαν την τιμη αισθανθηκα πολυ ηλιθιος ναι.

Και καπου τους συχαθηκα που ολη την ωρα πουλανε παλιο hardware σε τρελες τιμες. Ειναι γυφτοι. Αλλα δε μπορω να το εξηγησω ρε γμτ :) ,ειμαι μαζοχος. Ξαναπαω και τους ξαναακουμπαω τα λεφτα μου.

Δεν ξερω γιατι το κανω αυτο :)

 

Ρώτα εμένα που το πήρα 1 μήνα πριν.Full(? 230 ροζάκι nXL) price Δεν λέω - ξέρω που πήγαινε η δουλειά. Αλλά το χαίρεται η κορούλα μου. Και δεν το φοβάμαι μην φύγει κανά screen...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...