Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

''Καινουργιο'' zelda του wii u εχουμε,Street fighter 2 (το οποιο εχει κυκλοφορησει σχεδον σε οτι κονσολα υπαρχει )εχουμε,Splatoon 2 (απο οτι διαβαζω ειναι σαν dlc του πρωτου splatoon στην ουσια)εχουμε και φυσικα mario kart για να εχει κατι να παιξει οποιος αγορασει την κονσολα.

Μην τα ισοπεδώνεις όλα. Το Zelda γιατί είναι "καινούριο" και όχι καινούριο. Έχει κυκλοφορήσει πουθενά και πάλιωσε; Δηλαδή όσα παιχνίδια κυκλοφόρησαν ταυτόχρονα σε ps3/4 και xbox360/one ήταν "καινούρια" και όχι καινούρια; Για το sf μαζί σου (αν και επαναλαβάνω ότι το ζητάνε οι φαν σε άλλες πλατφόρμες). Splatoon2 και mariokart που τα υποβαθμίζεις τόσο πολύ, είμαι σίγουρος ότι θα πουλήσουν περισσοτερο απο τα αντιστοιχα του wiiu.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην τα ισοπεδώνεις όλα. Το Zelda γιατί είναι "καινούριο" και όχι καινούριο. Έχει κυκλοφορήσει πουθενά και πάλιωσε; Δηλαδή όσα παιχνίδια κυκλοφόρησαν ταυτόχρονα σε ps3/4 και xbox360/one ήταν "καινούρια" και όχι καινούρια; Για το sf μαζί σου (αν και επαναλαβάνω ότι το ζητάνε οι φαν σε άλλες πλατφόρμες). Splatoon2 και mariokart που τα υποβαθμίζεις τόσο πολύ, είμαι σίγουρος ότι θα πουλήσουν περισσοτερο απο τα αντιστοιχα του wiiu.

Το ειχα γραψει και πιο πισω.Το Zelda ειναι παιχνιδι του Wii U κυριως και οχι exclusive του Switch γιαυτο το εγραψα σαν ''καινουργιο''.

Οσο για Splatoon 2 και mario kart δεν τα υποβαθμιζω εγω αλλα οσοι τα επαιξαν στο event.

Επισης ειπα οτι ειναι τα μονα παιχνιδια που δικαιολογουν την υπαρξη του online ως τωρα δεν τα υποβαθμισα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

λες να δουμε αυτη την τιμη εδω?

 

απο εδω το βρηκα

 

http://www.mirror.co.uk/tech/nintendo-switch-already-gets-price-9616030

 

226 ευρο αλλαζει τα δεδομενα

 

πατησα παραθεση αντι επεξεργασια :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

λες να δουμε αυτη την τιμη εδω?

 

απο εδω το βρηκα

 

http://www.mirror.co.uk/tech/nintendo-switch-already-gets-price-9616030

 

226 ευρο αλλαζει τα δεδομενα

 

πατησα παραθεση αντι επεξεργασια :-(

 

Αν και το ειχαμε αναφερει και πιο πισω για τετοια τιμη,πολυ καλη κινηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 κοιτα τον τυπο με τα γυαλια πως κανει την πλατη του και το κεφαλι του οταν αρμεγει..χαχαχαχαχαχαχα εχω λιωσει

 

Αμ γιατί νομίζεις το έκανα υπογραφή - Postαρω για να βλέπω τα Post μου και κλαίω 3 ώρες  :lol:

 

O άλλος με το κάπελο τι νιώθει και σφίγγεται και σηκώνει το χέρι.. ??? χαχαχα

 

 

HD COW RUMBLE !!!!!

 

Δεν τολμώ να φανταστώ τι θα έκαναν με την UHD COW!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ γιατί νομίζεις το έκανα υπογραφή - Postαρω για να βλέπω τα Post μου και κλαίω 3 ώρες  :lol:

 

O άλλος με το κάπελο τι νιώθει και σφίγγεται και σηκώνει το χέρι.. ??? χαχαχα

 

 

HD COW RUMBLE !!!!!

και καλα νιωθει το βυζι της γελαδας..χαχαχαχα οταν λεω εγω οτι ολοι εκει μεσα καπνιζουν στριφτα  και ειναι  ευτυχισμενοι καλα λεω!χαχαχαχαχα πφφφ δακρυσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και το ειχαμε αναφερει και πιο πισω για τετοια τιμη,πολυ καλη κινηση.

το θεμα ειναι πως γινεται να πεσε τοσο πολυ η τιμη απο καποιο καταστημα?μακαρι να δουμε τετιες τιμες και θα αλλαξουν πολλα απο οσα λεμε.. 226 ευρο απο τα 350 σχεδον που βγαινει τωρα ειναι διαφορα που μπορει να κανει μια κονσολα αναρπαστη.και αν στηθει καλη βαση μετα ερχονται και τα καλητερα γιατι παει αλυσιδα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ειχα γραψει και πιο πισω.Το Zelda ειναι παιχνιδι του Wii U κυριως και οχι exclusive του Switch γιαυτο το εγραψα σαν ''καινουργιο''.

Οσο για Splatoon 2 και mario kart δεν τα υποβαθμιζω εγω αλλα οσοι τα επαιξαν στο event.

Επισης ειπα οτι ειναι τα μονα παιχνιδια που δικαιολογουν την υπαρξη του online ως τωρα δεν τα υποβαθμισα.

Είναι κυρίως του wiiu επειδή ξεκινησε εκει την παραγωγη του; Πλέον όσο είναι του wiiu άλλο τόσο είναι και του switch. Για το mariokart δεν εχω διαβάσει κάτι αρνητικό. Για το splatoon αν διαβασες το αρθρο λένε οτι τα περισσοτερα καινουρια πραγματα εκτος του gameplay δεν τα δοκίμασαν (I didn't get to test any of these customization options, unfortunately, but they reinforce the impression that Splatoon 2 will offer something new.)

 

Τέλος, απ'ότι ακούω και το ARMS θα έχει online.

το θεμα ειναι πως γινεται να πεσε τοσο πολυ η τιμη απο καποιο καταστημα?μακαρι να δουμε τετιες τιμες και θα αλλαξουν πολλα απο οσα λεμε.. 226 ευρο απο τα 350 σχεδον που βγαινει τωρα ειναι διαφορα που μπορει να κανει μια κονσολα αναρπαστη.και αν στηθει καλη βαση μετα ερχονται και τα καλητερα γιατι παει αλυσιδα

Φίλε μου το διάβασες το άρθρο που παρέθεσες; Εκπρόσωπος είπε ότι έβαλαν τόσο χαμηλή τιμή επειδή απλά είχαν εκτιμήσει ότι εκεί θα κινηθεί η επίσημη τιμή. Βέβαια είπε ότι θα τιμήσει την τιμή για όσους το παρήγγειλαν χαμηλά.

 

 

"Gameseek were offering the Switch at a huge discount

GameSeek told Mirror Online how the pre-order price came about: "The pre-order pricing was an underestimate.

 

It wasn't a price error, this sub £200 price was what we were all hoping for at GameSeek, but sadly we were way off.

 

We priced the product at what we believe would be the best move for Nintendo and for their consumer."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμ εκεί είναι το στοίχημα - άλλο 230 euro - ακόμα και 250 άλλο 300... Είναι το όριο του μπήκα σε κατάστημα για μια π.χ. SD CARD ή tablet ζουζούνια και πήρα με ένα 200 αρικο τελικά το switch..  και την SD για αυτό  :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέλος, απ'ότι ακούω και το ARMS θα έχει online.

 

Το ανάφερε κάποια στιγμή προς το τέλος της παρουσίασης του ο director που παιχνιδιού πως το online κομμάτι είναι υπό ανάπτυξη.

 

 

Αμ εσύ κολλάς στις λεπτομέρειες και κάποιοι (including me) αυτό σου λέμε - ότι πληρώνεις αυτήν την τιμή με αυτά τα overpriced περιφερειακά για να έχεις HD RUMBLE κ.λ.π. Συνεπώς αντί να πάνε σε μπαταρία ή επιδόσεις πάλι μας έσφιξε τα gimmick και την τιμή τους αντί να επικεντρωθεί στο απλό πράγμα που είναι το switch δηλαδή ένα SUPER-VITA + TV OUTPUT.

 

Και μόνος σου το λές ότι θα περιμένεις bundle στα 300 οπότε δεν καταλαβαίνω με τι διαφωνείς?

 

 

Στο κομμάτι της τιμής το έχω γράψει επίσης σε προηγούμενα μηνύματα όπως και όλοι. Η διαφωνία μου λοιπόν, που κάνεις πως δεν καταλαβαίνεις, είναι πως οι "λύσεις" που προτείνεις είναι για τα μπάζα. Το γράφω άμεσα για να το "καταλάβεις". Τα επιχειρήματα τα διατύπωσα, δεν ξαναγράφω τα ίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...