Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Port του mariokart 8 είναι με έξτρα πίστες, έξτρα χαρακτήρες, έξτρα mode και μεγαλύτερη ανάλυση. Τι περίμενες να δεις για να ξετρελαθείς;

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Απλά δεν με ενθουσίασε. Τώρα πχ δείχνουν το «νέο» street fighter 2 και είναι λες και βλέπεις emulator...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κι αυτό μεταφορά του παλιού είναι με επιλογή για hd γραφικά και 2 έξτρα χαρακτήρες. Πολλοί οπαδοί της σειράς πάντως διαμαρτύρονται στη σελίδα της capcom που δε βγαίνει και σε άλλες πλατφόρμες.

Το XC2 δεν το βλέπω άρα μάλλον το 2017 είναι για Ιαπωνία μόνο.

Τελικά και για Ευρώπη το 2017

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι να σου πω, δεν ξέρω. Απλά δεν με ενθουσίασε. Τώρα πχ δείχνουν το «νέο» street fighter 2 και είναι λες και βλέπεις emulator...

 

To Street Fighter 2 το συγκεκριμένο θα είναι γαμάτο. Οπως ήταν το HD πριν από αυτό. Κατά τα άλλα περιμένω πότε θα κυκλοφορήσουν μια τέτοια έκδοση και για το Street Fighter 3 third strike (για εμένα το καλύτερο SF χωρίς όμως να έχω παίξει το V). Δώσε μωρή σκύλα Capcom και το Resi 2 remake πακέτο να τρελαθούμε. Αντε, το έχεις τόσο καιρό μέσα. Βέβαια νταξ, υπάρχει το VII τώρα να ασχοληθεί ο κόσμος και να προμοτάρει η εταιρία αλλά έχουμε ακόμα φουλ το 2017 για να δούμε κάνα νέο. 

 

Κατά τα άλλα είμαι σίγουρος ότι θα υπάρξει Metroid παιχνίδι σε αυτό το μηχάνημα. Απλά θα γίνει. Το ζήτημα είναι πότε και από ποιον; 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο facebook public

 

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο facebook public

 

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

Προφανώς γιατί; Δε λέγανε ότι έχει εγγύηση τιμής και η τιμή μπορεί να πάει μόνο προς τα κάτω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφανώς γιατί; Δε λέγανε ότι έχει εγγύηση τιμής και η τιμή μπορεί να πάει μόνο προς τα κάτω;

Από ότι βλέπω στα comments του public αυτό εννοούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο facebook public

 

Να διευκρινίσουμε ότι δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα η τελική τιμή στην ελληνική αγορά από τον επίσημο διανομέα, αναμένουμε αυτό να γίνει τις επόμενες μέρες. Προφανώς όλες οι προπαραγγελίες θα αναπροσαρμοστούν σε αυτή την τελική τιμή.

 

Αυτό είναι απάντηση σε ερώτημα που έκανες ή ανακοίνωση;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα και εγώ με την ενημέρωσή μου για τα περι Switch.

 

Πέρα από τη διάρκεια της μπαταρίας που δεν με ενθουσίασε καθόλου, και το επι πληρωμής online, το οποίο θεωρώ τρομερό λάθος και ευελπιστώ να το αποσύρουν, είμαι ικανοποιημένος από αυτά που είδα.

 

Αν το σύστημα πάρει την υποστήριξη του 3DS είναι αγορά δίχως δεύτερη σκέψη.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public έχει τώρα την τιμή για την προπαραγγελία στα 349. Κάποιος που το προπαρήγγειλε στα 299 πόσο θα το πάρει αν η τιμή κλειδώσει στα 349 ή παραπάνω άραγε?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις τελείωσα και εγώ με την ενημέρωσή μου για τα περι Switch.

 

Πέρα από τη διάρκεια της μπαταρίας που δεν με ενθουσίασε καθόλου, και το επι πληρωμής online, το οποίο θεωρώ τρομερό λάθος και ευελπιστώ να το αποσύρουν, είμαι ικανοποιημένος από αυτά που είδα.

 

Αν το σύστημα πάρει την υποστήριξη του 3DS είναι αγορά δίχως δεύτερη σκέψη.

Οσο αφορα την μπαταρια δεν μαρεσει ουτε εμενα..αλλα το online να παρακαλαμε να μη το αποσυρουν.αν το αποσυρουν θα εχει ανυπαρκτη υποστηριξη και θα ειναι αλλο ενα τουβλακι στην καταρευση.προτιμω υποστηριξει οπως ps kai xbxox με πληρωμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το public έχει τώρα την τιμή για την προπαραγγελία στα 349. Κάποιος που το προπαρήγγειλε στα 299 πόσο θα το πάρει αν η τιμή κλειδώσει στα 349 ή παραπάνω άραγε?

 

Το προπαρήγγειλα αμέσως όταν είδα 299.

Πιστεύω ότι θα τιμήσουν την προπαραγγελία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...