Προς το περιεχόμενο

Nintendo Switch Topic v1


JohnVani18

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παντως οποιος περιμενει εστω μεχρι τα Χριστουγεννα χαμενος δεν θα βγει.Σιγουρα θα βγει καποιο bundle και θα εχουν πεσει οι τιμες και θα εχει και μαζεμενους τιτλους για να παιξει.

 

Τωρα στο launch οκ 1-1.5λιωσιμο θα καλυψει αρκετους το νεο Zelda φυσικα.Μετα απο αυτο ομως το χαος μεχρι το καλοκαιρι που βγαινει το Splatoon 2,και αντε και το mario kart στα ενδιαμεσα για να υπαρχει ενα παιχνιδι να παιξεις και online.


Ισως δουμε και bundle με Pro controller οπως εγινε και στο Wii U.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παντως οποιος περιμενει εστω μεχρι τα Χριστουγεννα χαμενος δεν θα βγει.Σιγουρα θα βγει καποιο bundle και θα εχουν πεσει οι τιμες και θα εχει και μαζεμενους τιτλους για να παιξει.

 

Τωρα στο launch οκ 1-1.5λιωσιμο θα καλυψει αρκετους το νεο Zelda φυσικα.Μετα απο αυτο ομως το χαος μεχρι το καλοκαιρι που βγαινει το Splatoon 2,και αντε και το mario kart στα ενδιαμεσα για να υπαρχει ενα παιχνιδι να παιξεις και online.

Ισως δουμε και bundle με Pro controller οπως εγινε και στο Wii U.

 

Πάντα η αγορά κονσόλας day 1 έχει επιπλοκές. Παιδικές ασθένειες, τιμή, μικρή γκάμα τίτλων, ένα κάρο χαζά που αυτοί που θα μπουν στη διαδικασία να πάρουν έτσι και αλλιώς είναι έτοιμοι να αντέξουν. Ποτέ δεν αγοράζω κονσόλα day 1 με μοναδική εξαίρεση το Gamecube. Εγώ πάντως πρώτα το PS4 μου θα πάρω (πακέτο με bloodborne) και ύστερα το Switch σε κάποια φάση (συνήθως μετά από 1-1.5 χρόνο).

 

Δεν ξέρουμε ακόμα για το pro controller αν υποστηρίζει τις ίδιες τεχνολογίες όπως τα Joy cons ή αν είναι απλά ένα κλασσικό controller. Πάντως στο θέμα launch όλα είναι απόλυτα αναμενόμενα. Ακόμα και η διάθεση της κονσόλας θα είναι σχετικά σε περιορισμένα κομμάτια.   

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι κατι διαφορετικο..ολο το πακετο.ξεφευγεις απο ps4 και xbox.το θεμα καθαρα και μονον αυτο ειναι η υποστηριξη.και στο θεμα αυτο το εχουμε παρει ολοι απο φοβο διοτι δεν εχει καθαρο μητρωο..βλεπε μου κοστισε το wii u ενα 500 αρικο και εφτασα να το πουλησω μιση τιμη χωρις να το ευχαριστουθουμε με τα παιδια..μακαρι να παει καλα για να ξεφυγουμε λιγο απο τα zombie games του ps.αλλα ποιος το ρισκαρει να το παρει τις πρωτες μερες?εκανα προπαραγγελια απο public αλλα θα δω μεχρι τοτε πως θα πανε τα πραγματα και βλεποντας κανοντας..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ ¨πρόλαβα¨ προπαραγγελία από public  στα 299 αν και δεν το έχω σε τίποτα να πούνε πως η τιμή ήταν ενδεικτική και όχι δεσμευτική για αυτούς. Θα δούμε πως θα πάει και βέπουμε αν θα την ακυρώσουμε ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εβγαλε ανακοινωση η CD Media πως η κονσολα θα κυκλοφορησει κανονικα οπως και στην υπολοιπη Ευρωπη.

Τελικα ειχαν δικιο στην E3 που λεγανε πως θα βγει το Zelda μαζι με το Switch.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι και μενα 299 λεει..και απο κατω λεει αν η τιμη ειναι χαμηλοτερη θα το παρω φθηνοτερα.τωρα δεν ξερω γιατι το λενε αυτο.

 

Αυτό είναι η λεγόμενη εγγύηση τιμής για τις προπαραγγελίες, οι τιμή αν αλλάξει προς τα κάτω κερδίζεις την μείωση και εσύ, αν αλλάξει προς τα πάνω έχεις κλειδώσει στην τιμή που έκανες την παραγγελία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις ειδε η γυναικα μου τρειλερ που εδειχνε το mario -splatoon κτλπ. λεει ¨" αυτα ειναι παιχνιδια" οχι αυτες οι μ@λ@κιες που πεζεται με το γιο σου τοσο καιρο!χαχα εχει φαει στη μαπα call of duty -titanfall-και γενικα  οτι τουφεκι κυκλοφορει εχει βαρησει πιστολια μεσα σπιτι με την τηλεοραση τερμα.. το εκανα προπαραγγελια για πλακα αλλα τωρα ανυπομονω να βγει τελικα.. :-D  βεβαια αν ανεβει η τιμη απο τα 299 θα παει για πολυ αργοτερα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ για αρχή παίρνω το Zelda στο WiiU, και τα επόμενα Χριστούγεννα το βλέπουμε. Πέρα απο το Zelda δεν έχει ΤΙΠΟΤΑ απολύτως για εμένα που έχω ήδη Wii U, οπότε μετά απο κανα 8μηνο θα έχει περισσότερες κυκλοφορίες. Το οτι μπλέκονται Atlus και Square πάντως είναι καλό. Μακάρι να γεμίσει Jrpgs, να χαρούμε και εμείς :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...